Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilejkaaaa

Karmię piersią i już mam brak pomysłów na menu

Polecane posty

Gość ilejkaaaa

karmie dopiero od dwóch tyg a juz mi sie jedzenie znudziło, bo uważam na maxa i przez to moje posiłki są bardzo monotonne. Mam ochotę na zupę ale nie wiem czy mogę dodać kostki rosołowe? seler? a co z serkiem wiejskim? Podrzućcie jakieś pomysły na jedzenie bo już świra dostaje! Niby w necie jest pełno informacji co można jeść, ale już zgupiałam bo raz piszą że można a na innym portalu że nie! I bądź tu mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejkaaaa
ten serek wiejski oczywiście nie do zupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dużo uważałam na to co jem, gdzieś był temat o tym i pisałyśmy sobie przepisy. Ja robiłam kurczaka na milion sposobów i makaron z różnymi dodatkami, czasem bardziej po wegetariańsku czasem z mięsem, raz penne raz spaghetti itp i nie nudziło mi się. Dawałam kostki do zupy, seler też, serka już nawet nie pamiętam ale chyba też jadłam. Później kupowałam gotowe fixy i sosy, niby mówili ze nie powinnam ale mojej młodej nic nie było. Teraz córcia ma 4 msc, dalej karmie tylko piersią i jem, już prawie jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejkaaaa
może powinnam troszkę wyluzować i odwazyć się jeść wiecej różnych rzeczy jednak się boję, że zaszkodzi to mojemu maluszkowi. Catarinka71 Tobie też tak szybko poleciały kg?? Karmię dopiero dwa tyg a z 15 kg zostało mi do zgubienia 4, a jem baaardzo dużo, jak tak dalej pójdzie to znikne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko. W ciąży przytyłam 18. W dwa tygodnie po porodzie mieściłam się w spodnie z przed ciąży bo brzuszek też szybciutko płaski się zrobił:) Szczerze powiem że przez pierwsze dwa tygodnie też bardzo bardzo uważałam. Jedz mięsa gotowane i pieczone. To można na różne sposoby przyrządzać, kurczaka z rożna też możesz no i makarony. A ile ważyłaś przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejkaaaa
dzięki za podsuniecie pomysłów na jedzenie:) Przed ciążą ważyłam 64 kg, także nie tak mało biorąc pod uwagę, że mam 164 wzrostu, ale jak tak bedę chudła jak teraz to może jest szansa na fajną figurkę;) i to jedząc dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×