Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starsza siostrzyczka

nie lubie dziewczyny mojego brata

Polecane posty

Gość starsza siostrzyczka
nie chce nim kierowac ale wkurza mnie to ze ona go wykorzstuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszanuj wybór twojego brata
i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z pozostałymi
to wybór brata, zaakceptuj go jeśli będzie trzeba sam przejrzy na oczy....zrozum może on naprawdę ją kocha i jest z nią szczęśliwy...może ona nie tylko myśli o kasie ale kocha go i te jego gesty przyjmuje jako dowód jego sympatii nie znasz ich relacji, być moze brat ma kompleksy i dowartościowuje się tym że kupuje prezenty dziewczynie, może uważa że na nią nie zasługuje i dlatego tak dba o to by jej nie stracić ? moze to właśnie ona jest dla neigo ważniejsza niż pieniadze któe na nią wydaje ? może tylko dzięki niej czuje się szczęśliwy i spełniony ? trudno w to uwierzyć ? chcesz na siłę ingerować w jego szczęście ? cy gdyby twój brat był gejem też byłabyś przeciwna jego związkom i na siłe mu perswadowała kogo ma kochać i za co ? zachowujesz się jak Mamusia synka jedynaka, która lepiej wie co dla synusia jest najlepsze....przerażasz mnie.... bo jesteś młodą dziewczyną a zachowujesz się jak stara zwiastna baba myślę że sama nie masz faceta i dlatego drażni Cię ich zgodny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z pozostałymi
rozumiałabym Twoje dylematy gdyby tamta panna źle traktowała Twojego brata a on mimo to był nią zaślepiony gdyby go poniżała, lekceważyła, zdradzała....ale Ty piszesz jedynie o kwestiach finansowych, nie wstyd Ci siedzieć w kieszeni brata ? sama nie masz pieniedzy że żal Ci że on swojej dziewczynie ich nie szczędzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalal
a ja nie lubię siostry mojego chłopaka, to ta głupia piz....... go wykorzystuje, a on zamiast zająć się na poważnie swoim życiem, skoro chce zakładać rodzinę ze mną, daje sobą dyrygować :( wścieklizny dostaję na samą myśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×