Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

tak, oczywiscie, faktycznie dyskutujemy o tym samym :-) oswiadczam - wyszlam z kapieli jest zdecydowanie lepsza od wszystkich mezczyzn i innych stowrzen z calej galaktyki pod kazdym wzgledem, na czele z genetycznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie wcale nie widzę różnicy między mężczyznami a kobietami w tym zakresie... raczej się nie różnią... Ale skoro tak myślisz o kobietach, to zamierzasz się z jakąś wiązać, czy raczej z podgatunkiem nie chcesz mieć nic wspólnego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tłumacza
dlaczego istnieją geje. Są to nawróceni mężczyźni :D Ale oni też raczej wymrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hehehe oki :) Zegnam panstwa i zycze udanej zabawy jutro wszystkim !!! Zeby ten nadchodzacy rok był jeszcze lepszy niz poprzedni :) Wesołego Nowego roku 2009 i smacznego jajka życzę :) spadam knuc moj misterny plan podbicia planety Ziemii i zniewolenia wszystkich kobiet :) Asasaaaassa ( jesli niewiecie to jestem w zmowie z kosmitami ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro tak myślisz o kobietach, to zamierzasz się z jakąś wiązać, czy raczej z podgatunkiem nie chcesz mieć nic wspólnego? co mysle o kobietach napisalem, spojrz na temat jaki sama zalozylas, nastepnie na swoje posty i Ty mi odpowiedz - planujesz zwiazac sie z facetem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwencja to pomysłowość i wynalazczość - ale ta pomysłowość może się różnie objawiać, nie tylko w nowoczesnych wynalazkach.... chcesz żebym napisała, że z facetów są lepsi naukowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru Ci mowic co masz napisac :-) o wynalazczosci juz rozmawialismy i chyba sie zgodzilismy, ale jak wyjezdzasz z argumentem pomyslowosci w skokach w bok to tak, zdaje sobie sprawe z tego, tylko jak to sie ma do dyskusji...hmm..nie wiem :-) a co do pasji - Twoim zdaniem faceci i kobiety sie w tym zakresie nie roznia, tak? serio? szczerze? podobna ilosc zainteresowan ? do jakiego wieku? do pierwszego dziecka? prosze Cie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pierwszego dziecka? Ale pojechałeś :o No ale ktoś się tym dzieckiem musi zająć, skoro dla tatusia ważniejsze są pasje, to co, matka ma dziecko puścić samopas? To po pierwsze... po drugie dla matki dziecko jest najważniejsze, ale w taki sposób, że tego akurat nie da się wytłumaczyć mężczyźnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiś magiczny sposób po pojawianiu się dzici kobieta traci wg Ciebie pasje? A facet nadal je ma, dobrze rozumiem? No to dla mnie odpowiedź jest prosta, dlaczego się tak dzieje: ona nie ma czasu, a on ma za dużo. Zły podział obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ciezko sie z Toba dyskutuje bo odwracasz kota ogonem nie rozmawiamy o podzialach obowiazkow teraz tylko o pasjach i roznicach w tychze pasjach miedzy facetami i kobietami oczywiscie, ze masz racje, i jest to logiczne, ze zly podzial obowiazkow prowadzi do niesprawiedliwego podzialu wolnego czasu - OCZYWISCIE - ale uwaga, kobiety (skoro tak walcza o rownouprawnienie) moga tez walczyc o ten podzial i czas na pasje, jednak z moich obserwacji to naprawde bardzo mala czesc dojrzalych kobiet z wyzszym wyksztalceniem ma ochote na rozwijanie swoich pasji - naturalnie nie twierdze, ze takie kobiety nie istnieja, twierdze jedynie, ze w tym sie roznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
Mamy wybór albo jesteśmy matkami albo zajmujemy sie karierą rozwijamy swoje pasje coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można robić wszystkiego, choć facetom się wydaje czasem, że samo się robi. Kobieta, która zajmuje się domem i pracą, dziećmi nie ma często czasu, żeby sama o siebie zadbać, a co dopiero myśleć o pasjach.... Z drugiej strony: jakie to pasje mają panowie? Siedzieć przed tv po powrocie z pracy to chyba najczęściej spotykana męska pasja... druga to iść na piwo w "męskim" gronie, a trzcia podłubać w samochodzie.... Popatrz na swoją matkę, kiedy byłeś w wieku szkolnym... czy miała wtedy czas na pasje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
a Ty miedzy oczy? kafeteria--pasja czy kafeteria --kariera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony: jakie to pasje mają panowie? Siedzieć przed tv po powrocie z pracy to chyba najczęściej spotykana męska pasja... druga to iść na piwo w "męskim" gronie, a trzcia podłubać w samochodzie.... chyba zbyt duzo ogladasz telewizji :-) albo masz nie takich znajomych jak trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta na pomaranczowoo
[ 21:04 wyszłam z kąpieli (kapielowa@gmail.com) http://wiadomosci.onet.pl/1141728 ,242,1,kioskart.html Nie trzeba żadnych badań, żeby zauważyć, że mężczyźni stanowią przytłaczającą większość wszelkich przestępców, od seryjnych morderców, groźnych zboczeńców seksualnych, pedofilów po drobnych złodziei i chuliganów. Także pod względem uzależnień - nikotyny, alkoholu, narkotyków, hazardu - prawie trzykrotnie biją na głowę kobiety. "Co roku śmierć, której w zasadzie można było uniknąć, zabiera w samej Wielkiej Brytanii 5 mln mężczyzn. Jeden odłam społeczeństwa specjalizuje się w paleniu (z każdych trzech mężczyzn jeden pali, jeden rzucił palenie i jeden nigdy nie palił), jedzeniu tłustych potraw i stresie. Mężczyźni cierpią na wiele chorób, od podagry po przepuklinę (odpowiednio cztero- i dziewięciokrotnie częstszych u mężczyzn), a ich partnerki są oszczędzone", czytamy w "O pochodzeniu mężczyzny". W dodatku mężczyźni dwukrotnie rzadziej chodzą do lekarza (choć z drugiej strony stanowią ok. 80% wszystkich hipochondryków), mimo że mają znacznie gorsze zdrowie. "Mężczyźni z przyczyn genetycznych gorzej sobie radzą w niekorzystnej sytuacji, zwłaszcza gdy nie mają wpływu na czynniki zewnętrzne", kwituje Steve Jones i dodaje: "Kiedy zaczynają się kłopoty, kobiety dają sobie lepiej radę, a kiedy życie jest dostatnie, mężczyźni tak bardzo sobie folgują, że znowu cierpią".] no coz... slaba plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety matki są często zaganiane.... poza tym istnieje większa presja na kobietę by "dobrze wyglądać", więc w wolnej chwili biegnie na aerobik czy do fryzjera... a od was nic się nie wymaga... facet z brzuchem, to jak się tu dowiedziałam, typ bears, który jest "seksowny".... macie taryfę ulgową na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz nie takich znajomych jak trzeba" Mogę to samo napisać o kobietach z Twojego otoczenia... nie mają pasji lub mają je do czasu urodzenia dziecka. Nie takie masz znajome jak trzeba... Długo będziemy tak przerzucać piłeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, to zamiast trwonić czas na jałowe dyskusje, idę się wyspać na zapas. Udanej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku 2009 dla Ciebie i wszystkich, co tu zajrzeli. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×