Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Czy dla facetów dziewictwo jest naprawdę takie ważne?

Polecane posty

Jak naczytałam się na tym forum tylu rzeczy, to sama nie wiem co myśleć :P Wychodzi na to, że facet mniej szanuje kobietę która dziewicą nie jest i ta ma mniejsze szanse na małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek w polarze DVRS
A ja bym poszedl spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvn
dla mnie tez jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
nie jest az tak bardzo wazne jak jestes to Twój +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juannn
gówno prawda! kazdy by wolal dziewczyne z jakims dosiwadczeniem a nie dziewcice ktora nie wie co do czego :O:O ani loda ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wypowiedzi na forum jest tak bardzo ważne chyba dla 70 % facetów. Nie wiem jak jest w rzeczywistości. Zapytałam się chłopaka co o tym sądzi, a on powiedział, że jak kocha się dziewczynę to jej przeszłość w tych sprawach nie stanowi problemu. Ale kto go tam wie, co myśli naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmasana
ale chodzi o dziewictwo analne? Niektórzy nie tracą go do końca życia z tego co słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
miedzy oczy ode mnie sie dowie wiecej autorka niz od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie mają dziewictwo
oni by chcieli za żonę taką babkę jak dzisiejszy pracodawca, 20 lat i doświadczona, czyli z błoną nie, nie dotknięta przez innego ale dla niego miała by potrafić wszystko, taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie mają dziewictwo
oczywiście z błoną ...tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej prawiczku
a ty jesteś dziewicą analną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni by chcieli za żonę taką babkę jak dzisiejszy pracodawca, 20 lat i doświadczona, czyli z błoną nie, nie dotknięta przez innego ale dla niego miała by potrafić wszystko, taka prawda Popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
00:38 Zwodniczy Aniołek (Zwaniolek@gmail.com) Jak naczytałam się na tym forum tylu rzeczy, to sama nie wiem co myśleć Wychodzi na to, że facet mniej szanuje kobietę która dziewicą nie jest i ta ma mniejsze szanse na małżeństwo. TWOJA 1 ODP 00:43 [zgłoś do usunięcia] miedzy oczy lewik, jestes bledem statystycznym TWOJA 2 ODP 00:45 [zgłoś do usunięcia] miedzy oczy sami, zmienilas plec? TWOJA 3 ODP 00:46 [zgłoś do usunięcia] miedzy oczy autorko, a jak czytanie forum powoduje, ze nie wiesz co masz myslec, to czas forum odstawic WYSTARCZY ARGUMENTÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego pracodawca by mial takiej nie chciec? to naturalna rzecz oczekiwania zawsze przekraczaja mozliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomoras
rozne sa opcje:o jezeli facet jest religijny to jest dla niego wazne, jak facet jest prawiczkiem-idealista to jest dla niego wazne, jak chłopak ma 16 lat i wiaze sie z rowiesniczka i dowiaduje sie ze jest ona niedziewica to ma przenajswietsze prawo uznac ja za puszczalska🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllllllllllllla
miałam 16 lat jak związałm się z moim obecnym męzem. on jest moim pierwszym i jedynym facetem, przedemną miał jakieś dwa zbliżenie ale ogólnie rzecz ujmując nie było to nic poważnego. I wiecie co??? Dziś jesteśmy małżeństwem, mamy dzieci a mnie za przeproszeniem wkurwia fakt że on kogoś miał a ja nie, to niesprawiedliwe, chociaż doskonale wiem że by mnie zagnębił gdybym wcześniej z kimś....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie z tymi dziewicami. Każda w końcu to traci, a jak nie przed związkiem to równie dobrze może znaleźć sobie kogoś innego w trakcie :P Poza tym, dziewczyny, co byście pomyślały gdyby facet się was zapytał czy jesteście dziewicami? Chciałybyście być z kimś dla kogo liczy się błona między nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juannn
nie kazdy w wieku 20 paru lat jest prawiczkiem :P jezzzzu jkestem facetem i jak sie dowiem ze mam do czynienia z dziewica i mam jej przebic błone czuje sie jak jakis ....pedofil? nienawidze tego! unikam dizewic jak ognia, to nie dla mnie nie mowie ze wole jakis kurwy i zdziry, NIE!!!!!!!!! ale NORMALNE dizewczyny :) ze zdjętym simlokiem, po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wystarczy sami, naprawde nie masz dystansu :-) pytanie jest czy dla facetow - jestes facetem? nie rozumiesz, ze tego rodzaju pytania nie maja najmniejszego sensu? chyba, ze ktos pisze jakas prace socjologiczno psychologiczna i prowadzi do tej pracy badania statystyczne, liczy sie nasz partner i relacje z nim a nie to czy faceci na kafe pisza tak czy siak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za rozważania
Wiesz co powiem Ci coś Aniołku nie uogólniaj. Co Cię obchodzi co faceci wolą czego nie wolą a już tym bardziej procenty. W ogóle takie fora internetowe i takie tematy dziewictwa, koloru włosów, wzrostu, grubości, wielkości cycków czy penisa nic nie dają chyba że możliwość nabluzgania jakimś frustratom. Nigdy nie wiadomo na kogo się w życiu trafi a ktoś kto pisze że nigdy by na Ciebie nie spojrzał tak naprawdę mógłby okazać się kimś na kogo ty byś nigdy nie spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjklfdsjfds
mysle, ze nie mogł bym zniesc mysli, ze moja ewentualna dziewczyne przeruchało kilku, kilkunastu facetów. jesli nie jest dziewicą, miała 1,2,3 parnerów, ok rozpaczy nie ma ale gdyby była dziewicą to dla mnie bylaby to dziewczyna z klasa i szacunkiem do własnego ciała. choc sam nie jestem prawiczkiem, z jedna uprawiałem seks, ale to był długoletni związek, a ta dziewczyna moja wielka miłoscia jak czytam wypowiedzi niektórych z tego forum, ile one lodów narobiły, ile miały partnerów, co oni z nimi robili, w jakich sytuacjach...to szczerze zaczynam sie brzydzic kobietami bo chyba jednak seks to cos pomiedzy miloscia mentalna i miłoscia fizyczna, a bez tego 1. to jest zwykłe kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co powiem Ci coś Aniołku nie uogólniaj. Co Cię obchodzi co faceci wolą czego nie wolą a już tym bardziej procenty. W ogóle takie fora internetowe i takie tematy dziewictwa, koloru włosów, wzrostu, grubości, wielkości cycków czy penisa nic nie dają chyba że możliwość nabluzgania jakimś frustratom. Nigdy nie wiadomo na kogo się w życiu trafi a ktoś kto pisze że nigdy by na Ciebie nie spojrzał tak naprawdę mógłby okazać się kimś na kogo ty byś nigdy nie spojrzała. widzisz sami - o tym wlasnie wczesniej napisalem :-) teraz rozumiesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×