Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Dziś zjadłam rano: barszczyk z uszkami obiad : rosół z kołdunkami potem ryż z warzywami+ gotowane mięso z rosołu 1 grapefruit pestki dyni 1 herbata czerwona i duużo wody Kurcze i do tego zjadłam wieczorem banana, pomarańcza i plaster baleronu !!! Zła jestem na siebie Ale poćwiczyłam na orbitreku 35min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
dziewczyny czy to możliwe zeby waga pokazywała wczoraj 69kg a dziś 67.6kg jak długo sie odchudzam a to juz ładnych pare lat sie uzbierało takich duzych skoków różnicy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulla, myslę że to możliwe, jednak nie polecam codziennego ważenia, kobity tak mają że waga im się wacha, i jak potem przybędzie,czego Ci absolutnie nie życzę, to się niepotrzebnie rozczarujesz. Wg dietetyków najlepiej ważyć się raz w tygodniu, rano. Mnie strasznie korci żeby się zważyć po trzech dniach, ale mam metodę - wagę chowa mi mąż i nawet nie wiem gdzie jest. Inaczej stałabym na niej po kilka razy dziennie, a to do niczego nie prowadzi ;) Miłego dnia!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNKI:) WIDZĘ ZE NIEŻLE SIĘ TRZYMACIE OBY TAK DALEJ:) JA JUŻ PO SNIADANKOU 2 KROMKI CH.RAZ. Z WĘLINKĄ JAK WSTAŁAM TO SOBIE POĆWICZYŁAM TROSZKĘ( brzuszki i A6) WIECIE CO WAM POWIEM JUŻ 4 DNI ĆWICZĘ A6 I WIDAĆ REZULTATY NAPRAWDE:):) JESTEM Z SIEBIE DUMNA I NAPEWNO DAM RADE SCHUDNĄĆ BO CHCE BYĆ PIĘKNA:)WIERZĘ ŻE I WAM SIĘ UDA BO PRZECIESZ TEŻ CHCECIE BYĆ PIĘKNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXI - moge Cie poprosić o jakis dobry link do tego A6 skoro tak zachwalasz to moze i ja spróbuje ja co prawda mam duzo wiekrzy problem z boczkami, kupiłam nawet hulahop bo niby pomaga ale jaks mi sie nudzi szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl ćwiczeniowy aerobicznej szóstki Weidera: 1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 4,5,6 - dzień - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 7,8,9,10 - dzień - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 11,12,13,14 - dzień - 3 serie po 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 15,16,17,18 - dzień -3 serie po 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 19,20,21,22 -dzień 3 serie po 14 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 23,24,25,26 - dzień 3 serie po 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 27,28,29,30 - dzień 3 serie po 18 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 31,32,33,34 - dzień 3 serie po 20 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 35,36,37,38 - dzień 3 serie po 22 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 39,40,41,42 - dzień 3 serie po 24 powtórzeń w każdym ćwiczeniu " W jednej serii, między ćwiczeniami, powtórzeniami nie robisz przerw. Między seriami natomiast 2,3 minuty choć słyszałem, że im krótsza przerwa tym lepsze efekty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXI - dziekuje ale juz widze ze zeczywiscie moze nie byc lekko i te powtórzenia strasznie szybko roszną dzis sobie daruje bo i tak mnie brzuch strasznie boli przy okresie ale napewno spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO FAKTYCZNIE CIĘŻKO SKORO MASZ @ ;) A JAK TAM U CIEBIE Z DIETKĄ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietkę trzymam jak najbardziej wczoraj tylko jeden mały grzeszek ale to juz pisałam i dzis sniadanko: kromeczka chlebka z pasta rybną, juz od rana dwie cherbatki bo strasznie zimno jest i zaraz jakies dobre jabłuszko schrupie na pozniej sie cos wymysli ale tez jak najbardziej dietetycznie hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój plan na obiad: makaron z sałatką z pomidorka podwieczorek: jogurt naturalny kolacja : grzanka z jakąś szyneczką i ogórkiem konserwowym powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saska
Witam -też chętnie się przyłączę do wspólnej batalii z kilogramami-choć nie powiem ,że już nie raz zaczynałam i kiepsko się kończyło ale moja "opona tak się powiekszyła ze sprobuję z nią zawalczyć .Mam 172 cm. wzrostu i ..........tego nie wiem ile kg??????ale na pewno wszystko kręci się wokół 9 z przodu (O Zgrozo!!!!)czekam na wsparcie .....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj saska! Pierwszy krok zrobiłaś ;-))) Ja dziś bardzo głodna chodzę od rana :-((( Za chwilę robię obiad- paczkę ryżu z sosem uncle bens. Może na pewien czas zaspokoję żołądek... Na siłownię dopiero jutro pójdę po tygodniowej przerwie. Najgorsze jest to, że nie mam teraz wagi nie wiem jak wygląda sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena2525
chciałabym schudnac 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZJADŁAM DZIŚ NA OBIADEK 2 KANAPECZKI Z WĘDLINKĄ I FLACZARKĘ ZUPY MAM NADZIEJĘ ŻE NIE PRZESADZIŁAM;) AE TE KANAPECZKI BYŁY MAŁE I Z CIEMNYM CHLEBKIEMA ZUPA TO BARDZO ŻADKA:) BEZ ZIEMNIAKÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny to ja z miłą chęcią również się przyłącze :) a więc mam 21 lat i 75 kg i 10kg nadwagi :P pozdrawiam a wam jak idzie i na jakich jesteście dietach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej żryj i rusz dupe to własnie moja dieta dzis nie chce mi sie cwiczyc i mam wymówkę bo mam okresik moze na te 15 minut sie zmusze ale to potem troche sie boje bo jutro do pracy juz musze isc i nie wiem jak sobie poradze z utrzymaniem diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE WITAJ:) JA TEZ STOSUJE TAKĄ DIETE JAK KONSULTANTKA HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz zjeść solidne śniadanie , do pracy owoce a potem obiad i lekka minimalna kolacja 3 godziny przed snem. ale w sumie też zalezy gdzie i w jakich godzinach pracujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca od godziny 9 do 21 heh ale siedząca więc baz tragedii nie jest zle bo przerwe mam kiedy chce ale problem z normalnym ciepłym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiem że kiedyś były takie zupki warzywne w opakowaniu jak kawa 3w1 . Nie wiem jakiej firmy ale zawsze to lepsze od chińskiej a w dodatku coś ciepłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jakis mały plan mam na jutro ułozony ii zeczywiscie masz racje , tez juz pomyslałam o barszczyku z saszetki z drugiej strony to dobrze bo tam mnie nic nie kusi to co zaplanuje i wezme do pracy to bede miała czasami cos z restauracji sie zamawia ale to odpada bo nie ma juz kasy he he boje sie ze jak wroce do domku to zie zuce na zarełko jak wygłodniała wariatka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nawet nie gadaj...wczoraj leciały moje kochane seriale csi,wzór i kości a ja nie mogłam się skupić co mi tak w brzuchu burczało! nawet zasnąć nie mogłam :o ale jestem z siebie dumna że nie poleciałam do lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ MAM DZIŚ OTATNI DZIEŃ SWOBODY BO OD JUTRA TEŻ MNIE CAŁYMI DNIAMI W DOMU NIE BĘDZIE PRZED 20DOPIERO:( I BOJĘ SIĘ TEGO NAPADU JAK JUŻ WRÓCĘ ALE MUSZĘ SOBIE PORADZIĆ PRZECIESZ TO JUŻ 5 DNI WIĘC SIĘ NI OPŁACA REZYGNOWAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
ALEXI - rzeczywiscie!!!!!!! to juz 5 dni!!!!!!!!! a ja nawet nie zauwazyłam!!!!! :-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×