Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej dziewczyny. czy moge jeszcze dolaczyc? za Wami juz prawe miesiac, ale bez pomocy chyba nie dam rady:( w ubieglym roku achudlam tylko dzieki forum na kafeterii, moze i tym razem sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam Brożka:) ja już pośniadanku dziewczyny:) zjadłam parówke z keczupek i pol kromki pumpernikela z serkiem:) a teraz popijam zielona oczywiscie:) miłego dnia życze bede zaglądac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mnie wieczorkiem nie było bp mój M. wbijał mi do głowy informatykę:) Właśnie śniadaniuje: 2 kromki 1 z miodem,a 2 z serkiem topionym. W pracy będzie activia,a na obiad reszta spaghetti. Wczoraj miałam dzień głodomora...ale na szczęście skończyło się nadprogramową kanapką z serem. Muszę się bardziej sprężyc i to bez żadnych ale:)Jeszcze 5 kg przede mną - dam radę bo czemu miało by byc inaczej:P Brożka milo ,że dołączyłaś:) Zapraszamy:) Jaką dietę zastosujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brożka :-) Napisz coś o swojej diecie. Właśnie zjadłam śniadanko: 2 kr razowca i sałatkę z tuńczyka. Na drugie będzie jogurt. Na obiad 2 naleśniki (mój mąż rano przygotował ciasto ;-) ) Na kolację prawdopodobnie 3 wafle ryżowe. Niestety grypa trzyma, ale w końcu kiedyś się skończy :-) Miło,że tak często piszecie dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri wracaj szybko do zdrówka bo coś ta grypa to juz Cię męczy i męczy. Uciekam do pracy,a zasypiam na stojąco dosłownie...oby do 18:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dziekuje za mile przyjecie mnie do grona:-) nie stosuje zadnej znanej diety, poniewaz nie moge obejsc sie bez normalego jedzenia, poza tym nie bardzo mam czas by gotowac 2 obiedy, jeden dla siebie, drugi dla meza. podczas ubieglorocznego odchudzania prowadzilam dziennik moich posilkow, sniadania to najczesciej 2 kanapki z ciemnego pieczywa z warzywami, czasami serkiem, zadziej z wedlina, obiady... w zasadzie wszystko, ale w mniejszych ilociach, czesciej ryz niz ziemniaki, codziennie zupa ok godz 15 i drugie danie ok 18. oczywscie zrezygnowalam z kolacji, ale podwieczorkiem byl zawsze owoc w jakijkolwiek postaci. kiedy napadala mnie ochpta na slodycze, zawsze pod reka mam suszone owoce, np. morele, daktyle, banany...podczas weekendu pozwalalam sobie na male co nieco, czyli ciasto do kawy, badz inny rodzaj slodyczy. nie obylo sie bez cwiczen, kupilam stepper i robilam dziennie 2500 krokow, w niedziele chodzilam na basen. teraz stalam sie posiadaczka rowerka stacjonarnego, wiec staram sie jezdzic min 20 min dziennie. mam na dzieje ze wroce do mojego sposobu na schudniecie:-) w zeszlym roku rezultaty byly imponujace:) moja waga stala w miejscu az do switat Bozega Narodznia:(. nie mieszkam w Polsce i kiedy tylko sie tam zjawiam, niestety moja waga rosnie.....:) ale sie upisalam, teraz trzeba sie za siebie zabrac... dzisiaj na obiad piers z kurczaka z warzywami i ryż...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ja juz po pracy na sniadanie : 2x krmka posmarowana serkiem twarożkowym+ kawa z mlekiem II sniadanie: jabłko i zlakusilam sie na Poł drożdzowki obiad: zupa+ troszke makaronu z groszkiem i marhewka + dwie parówki kolacja nie jest uz dzis przewidziana wszystko przez drożdżóweczke wczesniejsza poza ym waga stoi i nie rusza z miejsca ale to mysle ze przez to ze jestem przed okresem i w dodatku ostatnio sobie folguje za duzo pozdraawiam i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję po pracy:) W sumie zjadłam: 2 kromki z serkiem, activia,2 jabłka,banan,kilka suszonych moreli,skubnęłam mieszankę studencką bakaliową i mała miseczka spaghetti w wersji jarskiej:) Wsio:) Brożka ja też zastępuję słodycze bakaliami i suszonymi owocami:)Zresztą Twoja dieta jest taka sama jak moja:) Też nie mam zamiaru gotowac oddzielnych obiadów,a po prostu jeśc to samo,ale mniej:) Życzę sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej dziewczyny !! wlasnie sobie poćwiczylam:)na obiad miałam zupke ogorkowa z wczoraj i troche jabłek:) zaraz ide się kąpać a Wu co tam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandro a zatem widzac Twoje sukcesy, rosna mi skrzydla:) jednak nie zjadlam obiadu, za to zaliczylam polgodzinny spacer i 20 min na roweq, owoce w postaci 2 pomaranczy i jednej gruszki wystarczyly w zupelnosci;) przed nami weekend, nie wiem jak Wam ale mnie wtedy jest najciezej, na szczescie moj maz idzie do pracy, wiec nie bedzie mnie kusil zadnymi smakolykami;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 Dziś dzień ważenia ;-) Moja waga pokazała rano...64,5 kg, hurrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dodatek normalnie jadłam w weekend, gdzieś tam pojawiło się piwko lub coś dodatkowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam tabelkę z poprzedniego tygodnia, więc można aktualizować. Jak kogoś nie ma to może się dopisać jak ma ochotę ;-) L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77kg..............64,5 kg...............60kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........61.7kg................59 kg 5.salamandra_22.......63kg.........61kg................. .55kg Moje menu dziś: -śniadanko- 2 kr razowca i sałatka z tuńczyka -drugie- danio -obiad- ryż z sosem słodko-kwaśnym uncle bens -kolacja- 3 kr razowca z serkiem naturalnym i rzodkiewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie na śniadanko 2 kromki z almette i dżemem malinowym. Potem pewnie będzie activia,a potem to już nie mam pojęcia:) Wieczorem będzie drink:) Sceri wielkie gratulacje!!! Przy Twoim wzroście na pewno teraz już super wyglądasz:) Brożka to nie ma co..działamy i chudniemy;)Ja się ostatnio rozhasałam,ale mobilizację wprowadzam:) marine...u mnie to dzisiaj uczelnia,fryzjer,a wieczorkiem małe wyjście ze znajomymi;) L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77kg..............64,5 kg...............60kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........61.7kg................59 kg 5.salamandra_22.......63kg.........60kg................. .55kg też zaktualizowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-) Rzeczywiście wyglądam całkiem dobrze przy obecnej wadze ;-) Jednak muszę popracować nad brzuchem, bo po ciąży jest taki okrągły :-( Kupię sobie wkrótce hula hop jak tylko się pojawi w sklepie, no i muszę brzuszki ćwiczyć, a tak mi się nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratulacje sceri ja dzis tradycyjnie sniadanie: kawa z mlekiem + 2 kromki razowca posmarowane serkiem a potem to jeszcze nie wiem klikne pozniej jak sie namysle buziaki przesylam lece do pracy mamone zarabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez aktualizuje L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77kg..............64,5 kg...............60kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........61.7kg................59 kg 5.salamandra_22.......63kg.........60kg................. .55kg tylko 0,7 ale pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77kg..............64,5 kg...............60kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........61kg................59 kg 5.salamandra_22.......63kg.........60kg................. .55kg jeszcze raz bo nie zmieniłam wagi za szybka jestem hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77kg..............64,5 kg...............60kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........61kg................59 kg 5.salamandra_22.......63kg.........60kg................. .55kg 6.brożka.................65kg..........65kg..................59kg dopisałam sie, teraz musi byc juz tylko lepiej. moje sniadanko:2 kromki ciemnego piczywa z pomidorem i ogorkiem obiad: makaron z serkiem feta i brokulami gruszka i banan mysle ze na tym koniec, bo wlasnie sie ruszam na kregle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej laski:) własnie wóicłam w uczelni:P mam tak dobry humor zaliczyłam woncu wszyskie egz i mam spokoj:) Dzis na snaidanko jadłam pumpernikiem z serkiem na obiad rybe z surówka z pekinskiej a teraz pumpernikiem z wedlina i pomidor:) Miłego weekendu laseczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
dziewczyny wiecie może czy zupki proszkowane mam na mysli gorace kubki i chinskie sa kaoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Właśnie jem śniadanko-twarożek wiejski ze szczypiorkiem i kawkę ;-) Za chwilę idę na siłownię, ale dziś tylko na godzinkę, bo ciągle jestem chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
witam, ja teez juz po śniadankuuu:) pol bulki grahamki z duza iloscia tunczyka:) al łAdna pogoda za oknem:) az chce sie cos porobic jakies lany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez juz swoje zjadłam 2 kromki razowca z szynka + herbata czerwona plany na dzis?? zostalam sama na mieszkaniu bo lubu pojechal na zjaecia na uczelnie wec bed przezucac ieszkanie do góry nogami bez ograniczeń:P i gadania ze tam nie trzeba sprzatac bo przeciez nie widac:P zaraz lece po zakupy do sklepu bo lodówka swieci pustkami i do dziela pozdrawiam i odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Jestem dzisiaj strasznym leniem leze ciagle w lozku i nic mi sie nie chce;/ bo wsyzscy pojechali na weekend do domku i tylkoja tutaj siedze bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Po dłuższej nieobecności zgłaszam się:) U mnie dzisiaj było ciężko:) Bo wczorajszej imprezie odczuwałam skutki dnia wcześniejszego:) Dzisiaj w sumie było: 1 kromka pieczywa z serkiem almette i dżemem malinowym, a potem miseczka warzyw na patelnie. Wypiłam jeszcze kaweczke z syropem kokosowym:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Hej laski:) cos mało poiszecie ostatani:( ja tez juz po śniadaniu jigurt 7 zboz i herbatka na obiad planuje warzywa z ryzem. Wczoraj było piwo....no ale cóz czasem tzreba się odstresowac;-) pozdrawiam Was,piszcie częsciej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka i ja sie melduje sniadanie: najpierw szklanka wody z sokiem z cytryny ( ponoc z rana nalezy pic bo oczyszcza z toksyn ktore sie wytworzyly podzas snu) potem 0,5 godz pozniej 2 racuszki + kawa z mlekiem plany na obiad; wczorajsza zupa z kiszonej ka[pusty + miesko z brokulami i marchewka kolacja ???? jeszcze klikne jak sie namysle teraz lecimy do slepu rozgladac sie za zmywarka (bo misiek sie buntuje na zmywanie ale i tak pewnie nie kupi bo pieniazków tylu nie ma hihi :P) ale bedzie smiesznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. a u mnie jak zwykle w weekend nie jest dobrze, byla wczoraj imprezka a co sie z tym wiaze wyzerka:(nie jakas straszna, ale zawsze...dzisiaj jestem o kawie, a co bedzie pozniej, czas pokaze. niech weekend dobiegnie konca, a wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×