Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

hejka laseczki no ja też już mam wysprzątane i wykąpana jestem a teraz pije herbatkę zieloną Zasmarkana a powiedz jaką \\Ty kawe pijesz bo ja dzis wypiłam jedną rozpuszczalną z mleczkiem mam nadzieje że nie szkodze fasolce a ja dzis mam wizyte u gina Dziewczyny zostałysmy w tyle bo staraczki tyle już napisały a my cos mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnika ale my tez piszemy u nich na forum a oni u nas nie. To dawaj znać co tam gin mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudnie=u ide d gina i na pewno dam znac co powieziała ach już się nie mogę doczekac a co do tej kawy to tak myslałam że jedna nie zaszkodzi mosę sobie dodatkowo pic magnez bo podobno kawa go wypłukuje Zmykam suszyc włoski niedługo będe aTy Stefciu pijesz kawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) ja tez dzisiaj jadę na zakupki ale dopoiero wieczorem jak moj przyjdzie, bo autobusem nie chce mi sie jedzic:p a co do kawy to mnie ne odrzuca, ale ja nigdy nie piłam, no czasem zdarzyło mi się rozpuszczalną z mlekiem ale baaaardzo rzadko a odkąd jestem w ciazy nie piję w ogóle bo nie mam takiej potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaak - po porannej jajecznicy i gorącym kakao:) od razu lepiej się czuję:) Moniczko a na którą idziesz do gina?jak będziesz po wizycie od razu daj znać.. a ty idziesz pierwszy raz tak? Ja mam w czwartek wizytę i też juz nie mogę sie doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwszy raz pójde tak ok 16 17 nie okresliła dokładnie godziny ide z kolerzanką a ona czeka na księdza z kolędą i dopiero wtedy zadzwoni i umówi się na konkretna godzine a Ty Gosia idziesz który raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam monia nie rob smaka, smacznego!!:) a kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę? jesli mogę wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz monika jak ciąża jest prawidłowa to bez sensu kasę wywalać. Ale jak u Asiulki czarnej to wiadomo że lepiej prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle pojebane jestescie
fasolki, brzuszki, kawusie, mezusie, rzeczywisice nadajecie sie tylko do rodzenia dzieciorow, bo to kazdy debil potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ogolnie nawet nie ma jak chodzic do normalnego bo nie ma normalnego ginekologa, same jakieś alkoholiku albo jeszcze bóg wie co, a mi tam nie szkoda kasy akurat na dzieciaczka a i atmosfera inna prywatnie bo calkiem inaczej do Ciebie podchodzą, bynajmniej u nas:) ale to kwestia indywidualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swojego nie mogę narzekać, bardzo chwalony ginekolog. jak poszłam do niego pierwszy raz prywatnie to mi powiedział żebym przychodziła państwowo bo nie ma sensu tak. ja zresztą od początku jeszcze przed ciążą chodziłam do niego. Żółta a ty nam zazdrościsz tylko bo sama pewnie nie masz dzieci a mąż pod sklepem stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×