Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

aha Stefciu no to fajnie, ja jak bym miała normalnie takiego fajnego to też bym państwowo chodziła ale u nas nie ma, ja zawsze prywatnie chodziłam:) a takimi marginesami spolecznymi nie ma co się dzewczyny denerwować, nie wiem w ogóle po co tacy ludzię tu wchodzą? co myślą że napiszą klika głupich zdań i my przestaniemy pisać, nie rozumiem powodu, komuś się nie podoba forum niech nie włazi i nie czyta - proste ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak oni nam tylko zazdroszczą bo sami pewnie z marginesów społecznych a net im państwo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że z nich będą matki ona urodzi i zostawi gdzieś w śmietniku i dale będzie z konkubinem płodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam tacy ludzie nie interesują i w ogóle na nich uwagi nie zwracam ani głowy nie zaprzątam sobie nimi.. Stefciu ja też uciekam, ide na tv popatrzeć a potem obiadek pichcić, bo ten komputer mnie wykończy.. będe póżniej, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroweczki buziaczki
staraczki ,sraczki, ale wy ograniczone jestescie. taaa, wszysycy wam dookoła zazdroszcza,ze sensem waszego istnienia jest zrobienie dzieciaka, kupki i obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta a co jest twoim istnieniem co? pieprzyc sie z kim popadnie a potem wyrzucać co>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? Ty lepiej tych dzieci to nie miej bo tylko cierpienie im zadasz.A potem będą sie wstydziły Ciebie jako matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezaroweczki buziaczki
stefcia idź sie zajmij obiadkiem, bo raczej twoj umysl i tak nie bedzie w stanie pojąć tego,ze nie wszysyc musza sie spuszczac nad ciaza, fasolkami itp. tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółta ale ja Ciebie nie rozumiem? po co tu zaglądasz jeżeli Ciebie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki 🖐️ dopiero weszłam na forum i już mnie jakaś flądra wpieniła 😠 co za tępaki jakieś, po kiego grzyba wchodzić na forum które mnie nie interesuje!!! aaaaaaaaach szkoda słów...... ja dziś musiałam sobie wcześnie drzemkę urządzić bo pół nocy nie spałam bo brzuszek mi dokuczał :( czy wy też macie takie bóle brzucha w nocy? domyślam się że to jest związane z wzdęciami, ale mnie to strasznie męczy bo boli mnie tylko w nocy, mam takie jakby skurcze jelit bleeee... nie wiem czym to mogę przepędzić? pozdrowionka dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ja mam kłucia w nocy ale nie cały czas tylko tak od czasu do czasu mocno zakłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też cały czas nie boli ale co mi przejdzie i zdążę się ułożyć do snu to znowu atak brrr... skóra mi cierpnie na samo wspomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, mi się wydaje że to raczej jelita bo macicę to czuję od czasu do czasu takie pobolewanie jak na @ ale to trwa chwilkę i zaraz przechodzi, a te bóle w nocy to taki inny rodzaj bo boli mnie nadbrzusze i po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka dobrze ze masz w poniedziałek wizytę ale gdyby było gorzej to na pogotowie dzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby :) może jakiś espumisan by mi pomógł? brałaś kiedyś stefciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ja w ciąży unikam leków nawet nospy nie chciałam brać ale lekarz powiedział że to konieczne. Nie wiem Asiulka czy to można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×