Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gość mmonna
krem na roztpy mustela 9 moins---miałam, smarowalam sie przez cała ciąze i owszem rozstępów nie bylo, ale do czasu kiedy sie brzuch obnizyl, potem i z przodu i po bokach, ale to nie regula, siostra tez uzywała i nie ma ani 1 rozstepu, jej sie brzuich nie zdązył obnizyc, zrobili cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja słyszałam że te kremy wszystkie to tylko marnowanie kasy. Moja siostra niczego nie używała i ni nie miała ja teraz tez nic nie mam. Mój gin mówił że to od skóry zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam ze na rozstępy najlepsza jest po prostu Oliwka Bambino albo Johnson, bardzo natluszcza skórę- gin mi poleciał a poza tym moja siostra uzywala i bratowa i nie mają ani jednego rozstępiku:)a przynajmniej tyle kasy nie trzeba tracic bo nie są az takie drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jest tu kto ?:) Ja własnie wstałam po drzemce i zastanawiam się co by zjesc na kolacje hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na rozstepy najwazxniejsze jest zeby natłuszczac cialo, ja po 1 ciazy nie posiadam roztepów i wole zapobiegac.... a wogole od tych moich wymiotów na wadze -5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta żółta Gosiak na pewno nie ma dzieci albo nie chce miec to po choinkę tacy ludzie wchodzą na nasze forum Koteczku to bardzo spadłas na wadze ja wcinam kanapeczki z makrelą i majonezem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi cos fajnego co moge wam polecic to bielenda czarna oliwka balsam oliwkowy rewelacja... ja spadłam na wadze , nogi mi schudły, dupa spadła a brzuch mam duuuuuuuuuuzyyyy... aha byłam z mezem na pizzy sam widok mnie odraził, bleeeeeeee nie zjadłam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek mmm ale narobiłaś mi ochotę tą pizzą, za mną dzisiaj cały dzień chodzi, to jak nie zjadłaś to podrzuć mi kawałeczek hihi:) Monia witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaczko Ty aj już dzisiaj rano odczułam co to mdłosci a jeszcze chyba wczoraj pisałam do Ciebie Koteczku że nie mam mdłosci a tu prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zaparcie złapało..o retyyyyyy pomózcie :( zjadlam juz 2 jabłka i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poczekac troszeczke do rana bo jabłuszka też muszą zacząc działac bo chemii żadnej w naszym stanie lepiej nie brac chyba że nospę słyszałam że bezpieczna jest ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma inmego wyjscia jak przeczekac albo zjedz jeszcze jednojabłuszko dla fasolki witaminek nigdy dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja zaparcia są niefajne, ale to podobno normalne w stanie błogosławionym... ja tez sie z tym borykam... jakoś sobie z nimi radze, ale nie wiem jak... jakoś samo sie idzie zrobić... po długich oczekiwaniach.... ciężka spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak Gosia tez jest młoda ale Ty chyba najmłodsza a czemu wybrałas sobie taki smieszny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha fajnie jestes oryginalna a Ja już zmykam bo mnie już głowa od kompa rozbolała no i mąż krzyczy ż e tylko net się dla mnie teraz liczy dobranoc laseczki :) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki wstawac :) ja własnie papuniam płatki miodowe z mlekiem i łyżką miodu (chyba trochę za słodkie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;] Właśnie pije kawkę i postanowiłam że: - mimo brzydkiej pogody pojadę na zakupy, - mimo chęci siedzenia cały dzień na necie zrobię coś innego, np. wysprzątam pokój na \"tip-top\" ;] Zobaczymy jak to będzie. Póki co pozdrawiam serdecznie i miłego dzionka życzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. ja tez chce na zakupki jechać ale to jak mężulek przyjedzie. ja juz mam czyściuteńko jak na świeta. Ale zmachałam się. Zauważyłam że jak chodzę i coś robię to dzidzia spokojna a jka siedzę bądź leże to tańce urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×