Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Stefciu bo często trzeba zmieniać pozycję.To znaczy:Chodzić i siedzieć po tyle samo mniej więcej czasu.Bierz sobie na ścianę wysoko nogi. Dobrze ja zmykam się szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Asiulek nie przejmuj się, ja też zawsze byłam zdrowa, żadnych infekcji, stanów zapalnych a na ostatniej wizycie miałam robioną cytologię i przez ta grzybice wyszło mi 3, ale grzybice da sie wyleczyc i na szczęście nie jest groźna dla dzidzi, ja bralam tabletki i juz nawet upławów nie mam, zobaczymy jak teraz mi cytologia wyjdzie, ale staram sie tym nie martwić.. a wiesz w ciązy szybciej jest o infekcje, a ten ból i pieczenie przy sikaniu występuje włąsnie przy grzybicy, więc to jeszcze nie koniec swiata kochana:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Gosiak cos wie o tym. Widzisz będzie dobrze. u mnie teraz cytologia wyszła 1 ale gin i tak powiedział że ma drobne drożdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu mam na 15 ale wrócę dopiero późnym wieczorem bo o 17 odbieram betę.Ale Kasi napiszę smska to jak będzie mogła to da wam znać. Dobrze Kasiulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia86
Cześć Kobietki. Jestem tu nowa... Tak przypadkiem znalazłam to forum. Także należę do ciężaróweczek....;) Z wyliczeń kalkulatorka wychodzi,że to 7 tc. Jutro dopiero do lekarza. A chora niesamowicie jestem - zatoki... bleeeee..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiu;) Asiulka,czekam na smsa z niecierpliwościa! i oczywiście napisze na forum co u Ciebie z tymi wynikami wyszło.... Cześć Monia;)gratulacje;)a bierzesz cos na te zatoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Monia86, witaj w gronie ciężarówek:) A ja zajadam sobie jabłuszko, mm, otatnio ciągle mam ochote na takie słodkie i soczyste,,mmmm, a niedługo będe robiła obiadek - dzisiaj spaghetti:D a wy co dobrego pichcicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,dziś strajkuje i nie robie obiadu;) na kolacje będą hamburgery z prodiża:)Dzis do poźna w pracy,a mąz do rodziców jedzie po swojej pracy wiec....dziś wolne od kuchni mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia86
30 kasia* Tak, biorę jakiś SINUSPAX - lek homeopatyczny, od wczoraj, ale coraz gorzej mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,a weźmoże inhalacje z rumianku sobie zrób -ponoć oczyszczają zapchane zatoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sosik pomidorowy robię:) Mnie też taki okropny katar dopadł, że szok, mam nadzieję ze to nie zatoki ale w nocy to ciężko oddychać... w ogole jakies te noce bezsenne ostatnio mam, nie umiem się ułozyć, z lewej na prawą z prawej na wznak i ciągle się wiercę i przekręcam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia86
A dziękuje... spróbuje... Mam nadzieje,że będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia. Pamietaj że w naszym stanie każdy lek trzeba skonsultować z lekarzem. U mnie rosołek wczorajszy został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholerka,ale sie senna zrobiłam :O Stefia, rosołek...chodzi za mną....;)mmmmmmmmnaimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też jestem tu nowa ale mam podobny nick do waszej koleżanki, piszę na innym forum więc już nie będę zmieniać :) podczytuję was od jakiegoś czasu i doszłam do wniosku że to forum to bardzo fajny kącik i ma w sobie to \"coś\" :) ja też jestem w ciąży, w poniedziałek idę na wizytę do gina i dopiero mi może precyzyjniej określi w którym dokładniej tygodniu jestem bo z miesiączki wychodzi co innego a z usg co innego, na pierwszym usg był pęcherzyk z delikatnym zarysem zarodka i gin określił jako początek 5 tyg to teraz byłby 7 tydz ;) właśnie zajadam kanapeczki z wędlinką i świeżą papryką - kto lubi i ma ochotę proszę się częstować ;) pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego kącika i zagoszczę tu na dłużej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu, u mnie tyż taka pogoda;) a dziś w kozuszku przyszłam;)alllle mi cieplutko było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ulżyć tak w nosie powinien fizjologiczny roztwór soli morskiej to można do nosa bo to nie są żadne krople a fajnie oczyszcza drogi oddechowe. A ja jakieś takie kołatanie mam w klatce jakiś taki niepokój. To pewnie przez niedobór potasu. Czy któraś z was bierze taki suplement tych pierwiastków? Przewertowałam różne fora i podobno można w ciąży takie rzeczy łykać , ale zadzwonie jeszcze do ginekologa i dowiem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiulka 1981,a pewnie,że przyjmiemy;) Generalnie to ciązę liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki;)Przynajmniej tak mi lekarz mówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja w ciąży żadnych leków nie biorę poza feminatalem i czasami nospą. uważam że najlepiej jak najmniej brać Asiula witaj. fajnie że do nas dołączyłaś. USG Ci zawsze pokaże inny tydzieć. patrzy sie na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kasiu no niby tak ale ja miałm baaaardzo nieregularne cykle, zaburzenia owulacji i takie tam...długo by pisać, najeważniejsze że się udało i mam mojego upragnionego okruszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie mam wrażenie że znamy się od dawna może dlatego że w czytaniu waszych wpisów jestem na bieżąco i w miarę wiem co się u każdej dzieje :) fajnie :) stefciu jak mebelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ja też biorę feminatal. Kiedyś miałam kłopoty z sercem i brałam magnez z potasem w tabletkach ale już jakiś czas nie łykam, a teraz znowu mi sie takie kołatania pojawiły i jeszcze to ciśnienie podwyższone mam a jak tak czytam to wychodzi , że ciśnienie podwyższone może być właśnie z powodu braku potasu. Nic zadzwonie do lekarki za jakąś godzinkę i ją podpytam. Bo dzisiaj na wizyte raczej nie dam rady się wyrwać bo w pracy do 19 (chociaż liczę że wyskoczę wcześniej) a i tak za dwa tygodnie muszę iść do mojej gin z wynikami i wogóle. Może jakoś przeżyję do tego czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×