Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Cześc Zasmarkana;) kiedy poczułas pierwszego kopniaka?;) Stefcia,a Twoje Maleństwo dziś szaleje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój m właśnie wraca z badań lekarskich do pracy i jest taki wpieniony że szok. Podobno nic nie załatwił bo chyba lekarzy nie było wszystkich. o mamusi zaraz wparuje. Kasia jeszcze chyba dla niej za rano bo jakos spokojna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie te pierwsze pobulgotywania i inne motylkowe przygody miałam chyba jakoś w 18 - 19 tygodniu. no i trwały one tak do 21 może 22 tygodnia i z czasem stawały sie silniejsze. w 24 tygodniu dostałam pożądanego kopniaka i od tamtej pory mój Fabianek zaskakuje mnie swoją siłą kopania, ale i też sprawia wiele radości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia,no bo jak lubi dicho to dopiero wieczorem sie uaktywni;) Zasmarkana;)ale superowo;)a teraz tak jak u Stefci - daje popalic?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha elfy ;] pomocnicy mikołaja ;D ja jak czasami patrze w lustro to mam wrażenie że troche mysz przypominam ;D hahahaha A Wy z czym sie utożsamiacie :D? ciekawa jestem;] no piszcie ;D wesoło bedzie ;D A mały Daje popali daje wieczorową porą i tak około 6 rano ;] Mój elf jak sie do niego cche przytulic to sie odsuwa i mówi że mały go po plecach kopie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz??hihihihi a to dobre...;) A my z czym / kim to nie mam pojęcia...ale oboje tacy misiowi jestesmy...;) Zasmarkana masz na NK konto?podaj linka albo namiary poprosze na emila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sie doczekac nie może az go młode pokopie;) Kurde,cos mi dzis taaaak ciężko w brzuchu.... Nic nie boli ani nie kłuje ale taaka ociężała sie czuje....ech... Stefcia, jak z mężem?A to okresowe miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku,ten syrop własnie pije i jest dobry;)tzn. pomaga bo w smaku taki sobie;) czosnkiem jedzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia tak okresowe a wkurzony jak cholera i jeszcze moje hormony musi znosić. oj ciężki dzień się zapowiada ale poszedł właśnie do pracy. Ja muszę poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma za co :D A jednak zwierzę jakieś w Tobie Kasiu jest :D A owca nie wiem ;D Chyba dlatego że mam wtedy włosy zaczesane do góry, nie mam nawet kapki jakiegokolwiek kosmetyku i oczka mam małe :D i dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiorka 21
witam jestem agata.od jakis 2 tygodni boli mnie podbrzusze.mialam ostatni okres 15 grudnia a teraz mam dostac w poniedzialek tj. 12 stycznia. od roku z mezem staramy sie o dziecko ale nic z tego nie wychodzi.mamy konflikt syrologiczny lecz lekarze mowia mi ze to nic powaznego i mam sie nie martwic. ja juz sama nie wiem co o tym myslec.bardzo pragniemy miec dzidziusia. a te bóle to co to moze byc?? prodze dziewczyny pomóżcie!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga sisiorko :) W sumie chyba żadna z nas nie jest lekarzem i żadna z nas nie potrafii stwierdzić czy rzeczywiście ciąża jest czy jej nie ma. Każda inaczej znosi ciąże i nie zawsze ma te same objawy. Faktycznie podbrzusze może pobolewać i może to by jednym z pierwszych objawów ( u mnie akurat było) ale może też zwiastować zbliżanie się miesiączki. Nie wyczytasz faktycznej ciąży w internecie... najlepiej było by gdybyś wykonała test. Możesz zrobi to teraz... wydaje mi się że już powinien wyjść wynik. A jak nie teraz to zrób w dniu w którym spodziewasz się miesiączki. Życzę powodzonka z całego serducha i trzymam kciuki by maleństwo było w Twoim brzuszku :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry👄 Dziewczyny ale fajnie się składa bo idziemy łeb w łeb.Tzn. tutaj 49 strona i na forum dla staraczek też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu, te okresowe to czasem paranoja jest i parodia a nie badania... Przejdzie mu,zobaczysz...do wieczora to emocje wywietrzeja....;) Zasmarkana;) no jest jest;)ten leniwiec najlepszy:D Sisiorka, te bóle to moga być i na okres jak i na dzidziusia... Poczekaj kilka dni i sie wyjasni;)ale trzymamy kciukasy żeby to było maleństwo;) Cześc Asiulka,jaks ie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiesz jakoś nijak.Niby nie mam mdłości a czuję się jakoś nie bardzo.Ale idę się umyć i z psem na spacerek więc to na pewno mnie otrzeźwi.Będę później mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja też muszę z moim czworonogiem wyjść... Ale jak patrze za okno to naprawdę mi sie nie chce ale wiem że mnie to nie ominie.. a moja suczka musi załatwi potrzebę... Jakby nie mogła robić tego w kuwetę tak jak mój kot ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim!! Ja teraz tylko na chwilkę bo zaraz lecę na ploty:) Wolny dzień od pracy więc trzeba jakoś to wykorzystać. Wczoraj chyba było coś nie tak bo nie mogłam wysłać żadengo posta. Zmykam i odezwę się później:) Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem... Moje drogie... mam pytanie... a mianowicie chodzi mi o to że ;] co jeść, czym się smarować by skóra nabrała kolorku?? Postanowiłam przerzucić się z soku pomarańczowego i wieloowocowego na marchwiowe z domieszką innego owoca, bo wiadomo marchew ma karoten ;] mam przeróżne balsamy brązujące, ale od jednego jestem po kilku razach żółtawa, inny zostawia nieznośne plamki... chociaż smaruje baaardzo uważnie. No i nie wiem... A nie chce aż blado wystąpić w dniu ślubu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) Ja dzisiaj o 10 zwlekłam się z lozka i wlasnie jem kanapeczki z jajeczkiem:) oczywiście nad ranem tez musialam zjesc, tzn przed 5tą bo nie mogłam spać, taki żarłok ze mnie hihi Zasmarkana poślij mi tez link z naszej klasy na mejla to wysle Ci zaproszenie:) a własne powiedz mi w ktorym tygodniu poznalas plec dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×