Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Kasiu wcale taki pracuś nie jestem ;D hehe czasami mnie jakos tak najdzie ale to bardziej chyba z nudów niż z sympatii do sprzątania... tym bardziej ze jeszcze jestem u rodziców no i co z tego ze ja posprzątam jak mi potem hołota porozwala ;D Dopóki rodzeństwo w szkole mogę nacieszyć sie wysprzątana pachnąca kuchnia bez okruszków na blacie. Wanna bez włosa, czy przedpokojem bez piasku. A ja wrócą to chyba im na oczy pada od światła z dworu ze nie widzą ze ktokolwiek sprzątał. Ale jeszcze troszkę i swoje. :D juz odliczam dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu wiem wiem o tych smakowych bo mama moja się nimi podnieca ze to takie dobre i ogólnie... ale mi nigdy wapno takie do picia nie smakowało... ;/ jakieś odruchy wymiotne mam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,juz prawie w połowie ciązy jestem....jak to zleciało?nawet nie wiem kiedy.... Zasmarkana, podobnie moj maz...ja nasprzatam sie, nasprzatam a ten z buciorami wlazi i co?i ma zjebke na dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendzik cudowny bo cały na leniuchowaniu nie licząc zakupów, wrrr makabra. Ale dzisiaj śpiąca jestem a przecież wysypiałam się, a tak to czuję się świetnie:) W środę ide do internistki, w czwartek pokłują mnie i zrobię wszystkie badania a potem zobaczyć dzidzie. Kurde jakoś nie chce mi się pracować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kuleczki :) a mnie dzisiaj pokłuli...:( a na 16 lecę oglądać okruszka :D Boże chyba zwariuję do tej pory, mam nadzieję że wszystko jest oki z bąbelkiem :) Pozdrowionka i buziasy na cały dzionek 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ja juz w środę idę wyprawkę kupować. Bo tak pomyślałam ze to już 8 miesiąc to nie wiadomo jak to w życiu będzie. A jak wcześniej bóle wezmą a ja nie przygotowana. kupie i już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska, no to pozwól sobie na lenistwo;) Asiulka blond;)fajnie:)i dajkoniecznie znać jak z maluszkiem;) Stefcia,a jakie teraz badania?podstawowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę nic o tych skurczach nie mówić... ;] stefcia ja tez w 8 będę kupowała wyprawkę... póki co mam 7 ;] ja podgląd brzdąca mego mam 2 lutego wiec trochę czasu jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mam ubranek dużo bo w stanach jeszcze kupiłam. ale to są takie rózne body i komplety. A do szpitala raczej kaftaniki trzeba bo body mogą pępuszek uszkodzić. I becik już mam kupiony i takie tam butelki, smoczki, kocyki kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Ja właśnie wróciłam z Bety.Jestem cała pokuta a dzisiaj to mi musieli krew pompować bo nic nie leciała i krwiaki mi się porobiły na dwóch rękach:-( Ale jak dzisiaj będzie ok to już ostatni raz a w Piątek na USG. Ja sobie zrobiłam dwa hamburgery i właśnie wcinam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja dzisiaj całą noc nie spałam.Oglądałam telewizję bo taka byłam zdenerwowana i nie usnę za chiny teraz dopóki po 17 nie będę mieć wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już się przepiłaś nią co? Ja już też dawno nie piłam.Ja teraz to non stop jem bitą śmietanę w aerozolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja bym nie dała rady teraz tego jeść. Ale cóż masz prawo mieć zachciewajki. Ale jak sie ogólnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu dam znać.Ja to chyba zacznę być spokojna jak minie zagrożenie poronienia.Wiesz ile przeszłam i jednak teraz daje to o sobie znać.A najgorsze jest to że nic nie czuć żeby tam się dzidzię miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ale tak jest na początku. ja w brzuchu nic nie czułam tylko te wymioty mnie uświadamiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ogólnie to bardzo dobrze.W nocy ten lewy jajnik mnie bardzo bolał ale to myślę że z nerwów.U was tak szybko mijają te tygodnie a mnie się wydaje że u mnie się wleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle że jak już zobaczysz dzidziusia w okazałości na USG to i dla Ciebie szybko minie czas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ale masz fajnie że już niedługo swoją kruszynkę przytulisz.Nie możesz się już doczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Asiulka;) Słuchajcie,jak to z tym śluzem jest...wczoraj prawie wcale a dzis sporo ; / taki ciągnący lub białawy...taki ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×