Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

zaproszenia są świetne i choineczki też! jestem pod wrażeniem:) teraz żałuję, że wcześniej nie wiedziałam, bo też spróbowałabym sama zrobić zaproszenia... :( ja na butelki mam etykiety i też już kupione więc też już nic nie poradzę:( baaaardzo mi się podobają te wykonane przez Ciebie! takie proste i eleganckie-mają swój urok-ŚLICZNE!!!! :D gratuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi - gratuluje serdecznie, zaproszenia sa bardzo ładne, mi osobiscie bardziej podobaja sie te pierwsze z siatka,ale to rzecz gustu, chociaz mysle ze spokojnie mozesz dwa rodzaje zaproszen miec, ja nawet gdybym miala polprodukty to i tak bym nie potrafila sama takich ladnych zrobic, mam 2 lewe rece do plastyki;) i niestety my zamawiamy zaproszenia, pewnie na allegro jakies bo sa tansze,ale troche sie tego obawiam, nie ma jak to na zywo zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sci6237 pokaże gdzieś mam zdjecia ale tylko z zasolnu No wymyślna to bedzie moja hehe no nie zartuje zalezy co sie komu podoba mi sie moja poooodoba :) szukałam innej a mianowicie galaxy farage ale nie znalazłam jej na żywo zeby zobaczyć i wybrałam inną Magggi co do bolerka to tak jak mowiłam ładnie sie komponuje z sukienka i twoja figurą a mówisze ze chialabys aby kołnież byłmniejszy - a nie da sie przerobić? Ja bym chciala takie bolerecko ze stujką nieduża Co do obecności Młodych do ostatniego goci to razej sie spotkałam z tym ze Młodzi zostaja do konca albo choć prawie samego konca, no bo co to za wesele bez młodych , w sumie kazdego trzeba pozegnać. Ale byliśmy na jednym weselu dzie młodzi pojechali do domu o 2 w nocy wiec i my sie zmyliśmy bo jakoś tak dziewnie, ja bym chciala zostac dokonca tym bardziej ze nie mama poprawin wiec chce sie jak najdłuzej bawić. Co do zaproszeń wszystkie mam takie same, jak sie okaze ze ktoś odmówił to dla gosci rezerwowych albo dodatkowych ktorych teraz nie umiesiłam na liscie bede kupowała normalnie zaproszenia w kawiaciarni i wypisywała, zaproszenie to zaproszenie, szkoda mi wydawac mnostwa kasy na nie jak i tak wiekszość ich nie trzyma tylko wyrzuca. Co do robienia samemu zewieszek itp to ja sie zdecydowałam na zrobienie winietek :) no ale to juz po sesji :) Piękne te choineczki! Moja koleżanka prowadzi warsztaty terapi zajeciowej i robi takie rzeczy z dzieciaczkami i dorosłymi upośledzonymi. I sama dodatkowo robi zaproszenia ozdoby i dekoruje sale, ale ma do tego zaciecie :) Magggi a skąd masz ten klej na gorąco, bo to chyba wyglada jak taki pistoleck, właśnie ta moja koleżanka tego używa. Ja tez na allegro zamówiłam i sama ciekawa jestem jak to wyjdzie na zywo z tymi zaposzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa sukienka jest prześliczna! identyczną znalazłam kiedyś na necie i strasznie mi się spodobała, ale ostatecznie wybrałam inną bo ta do mojej figury niestety nie pasuje:( Jeśli chodzi o przyjęcie weselne to my na pewno zostaniemy do końca, bo tak jak napisała Figaa wypada pożegnać wszystkich. nadina - ja zamawiałam na allegro zaproszenia i też się obawiałam jakie będą w rzeczywistości... Na szczęście nie zawiodłam się-są estetycznie wykonane i wszystko wg. naszych życzeń :D musisz tylko dobrze porównać różne zaproszenia i zwracaj uwagę na zdjęcia (jaki jest papier-czy dobrze widać jego fakturę, jak są wykonane czy np. czy są estetycznie zginane itp.) żeby się później nie rozczarować, bo jeśli ktoś do zdjęcia na licytację nie potrafi się postarać, to jaka jest pewność, że te dla Ciebie będą ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tahitiana --- dziekuje za porady, a masz może linka do zaproszeń które Ty zamawiałas, skoro mowisz ze ladne to mialabym jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro:) i moze cos bym wybrala, bo co ogladam zaproszenia to nie moge sie zdecydowac... Figa-- sukienka bardzo ladna, chociaz do mnie taka nie pasuje, ale jest śliczna:) My równiez zostajemy na weselu swoim do konca, bo u nas inaczej nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA--- dziekuje, zaproszenia bardzo ładne, my akurat chcielismy ze zdjeciem, chociaz wizualnie te pierwsze bardziej mi sie podobaja:) cos bedzie trzeba niedlugo wybrac, mam juz jakiegos sprawdzonego sprzedawce;) zmykam do pracy,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
tahitiana dziękuje ślicznie:) wasze zaproszenia też bardzo mi się podobają:) jak dobrze myślę macie te drugie:) szkoda że nie znałyśmy się wcześniej bo takie mogłabym ci zrobić:) natomiast te pierwsze też są ładne tylko moim zdaniem koszmarnie drogie!!! a produkty na nie zabiorą tylko jakąś połowę ich ceny no ale ten kto je wykonuje też musi zarobić:) nadina heh to gusta mamy podobne:) a to ze zamawiacie to nawet lepiej bo jakbyś miała się przy tym męczyć to nie miałoby to sensu:) mi to sprawiało przyjemność no i nie ukrywam że dość sporo zaoszczędziłam na tym:)i miałam czas wiec mogłam się z tym pobawić:) Figaa sukienka jest prześliczna:) no i w sumie to nawet troszkę podobna do mojej:) bardzo podobają mi się te róże z przodu aż troszkę żałuje że nie mam takich u swojej...ale pewno to już bym nie pasowało bo mam dużo dodatków z koronki..co do bolerka to pewno by się dało myślę że wystarczyłoby wyjąć z kołnierza wstawiony w środek tiul i dobrze zaprasować ale znając życie moja mama która mimo że krawcowa to nienawidzi przeróbek i poprawek pewno będzie wolała uszyć całe nowe:) a poza tym i tak ją czeka szycie sukienki na poprawiny:) z stójka prosta na pewno coś znajdziesz tylko żeby ci do dobrali dobrze odcieniem do sukienki:) a nie możesz kupić tam gdzie sukienkę z tego samego materiału??? co do zostawania do końca to po przeczytaniu waszych postów pewno będziemy musieli zostać.. trochę mi to nie na rękę bo na następny dzień znów fryzjer i poprawiny tak że mam wątpliwości czy będę mieć 5godz snu:( no ale trudno trzeba będzie kupić jakąś zgrzewkę energy drinków;) a tak poważnie to nigdy nie byłam do końca żadnego wesela dlatego pytałam ale może faktycznie tak jakoś dziwnie by było jakby para młodych uciekła... Jeśli chodzi o klej na gorąco to dokładnie chodzi o ten pistolecik i gdybyś miała kupować to kup sobie jak naj mniejszy bo jest wygodniejszy i zgrabniejszy:) koszt takiego pistoletu to około 10-15 złotych pałeczki klejowe ok 0,60gr za sztukę tylko dobrze mieć ze sobą kawałek żeby dopasować rozmiar bo są grubsze i cieńsze do różnych pistoletów:) a kupisz go w sklepie z materiałami np budowlanymi są tez w sklepach papierniczych i dekoratorskich tylko tam z reguły droższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam do pisania. Czytałam regularnie, ale na pisanie nie było już czasu - sesja, która została szczęśliwie zaliczona. Obronę mam wyznaczoną na 28 czerwca, a więc przybliżona data niektórym z Was ;). Co do przygotowań ślubnych, to zamówiłam już zaproszenia, Księgę Gości i zawieszki na wódkę. A dzisiaj umówiliśmy się już z firmą na dekorację kościoła. I najbardziej cieszę się z tego, że udało się spełnić moje małe marzenie. Będziemy mieli generator baniek mydlanych i piękne bańki po wyjściu z kościoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi - mamy jedne i drugie zaproszenia :) tylko że te droższe mamy dla rodziców, rodziców chrzestnych i świadków, a te tańsze mamy dla reszty gości :) Wczoraj w końcu zabrałam się za wypisywanie zaproszeń :) jeszcze jeden wieczorek i będą gotowe :) tylko w koperty je wsadzić i będzie ok :) najdłużej zajmuje zawiązywanie kokardek ;) Dziewczyny, kupujecie może jakieś kotyliony czy jak to się nazywa dla drużbów czy gości? np: http://allegro.pl/item662465878_kotyliony_przypinki_zawieszki_zaproszenia.html a jakie macie ozdoby na auto?? ja nie przepadam za ptasiorami na autach, więc może coś w tym stylu kupię: http://allegro.pl/item664934024_slubna_dekoracja_na_samochod_impresje_02.html lub http://allegro.pl/item661233481_dekoracja_samochodu_nowa_ekstrawagancja_51.html co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tahitiana my będziemy jechać zabytkowym samochodem, więc zrezygnujemy raczej z wszelkich dekoracji. Może jedynie tablicę i dekoracja klamek. Coś takiego, jak wygląda to w Twoim drugim linku. Kotyliony oczywiście będziemy mieli. Te, co Ty przedstawiłaś są bardzo ładne. Ale u mnie tym chce zająć się moja świadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Madeleine_85 faktycznie długo się nie odzywałaś:) witam zatem z powrotem:) fajnie ze już tak dużo udało ci się załatwić:) Jak będzie wyglądała dekoracja kościoła??? i mam jeszcze jedno pytanie: Pisałaś o generatorze baniek mydlanych ja chciałabym coś takiego na pierwszy taniec:) tylko skąd wy to weźmiecie??? da się to gdzieś wypożyczyć??? tahitiana fajne rozwiązanie z tymi zaproszeniami:) powodzenia tam przy wypisywaniu:) przy większej ilości gości trochę pewno to zajmie:) ja na całe szczęście uzupełnię wszystko na komputerze i będzie spokój:)ale kokardki też mnie czekają:) co do kotylionów to się właśnie zastanawiam u nas to jest tak że jak już są to mają je najczęściej mężczyźni tylko:) tylko nie wiem kto dopilnuje tego by im wszystkim je zapiąć???? jeśli już to będę robić coś takiego prawdopodobnie:)http://www.allegro.pl/item656755142_szykowne_kotyliony_biale_zlote_srebrne.html tylko jeszcze nad kolorystyka się zastanowię bo to by zależało od dekoracji sali:) tahitiana twoje tez mi się podobają:) dekoracje obie są śliczne:) aj bym chciała mieć z prawdziwych kwiatów w kolorze mojego bukietu ślubnego trzy bukieciki co jeden to mniejszy ustawione w skos podobne do tego http://allegro.pl/item665407443_dekoracja_samochodu_najwyzsza_jakosc_producent.html w ogóle to taki bukiet mi się podoba tylko z takimi kryształkami na każdej róży:) co o tym myślicie??? nie wiem jeszcze czy czerwony czy jakiś inny kolor...http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71b43da2c2f44fc0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
a szukałam jeszcze ostatnio fryzurek i podoba mi się coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d56769934b06aaff.html tylko beż tych błyszczących naklejek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c256f0e1c0a1ccb.html tylko bez tych pereł i tego wszystkiego bo chyba za dużo tego... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bffbdf2a29e9012.html i ta nie najlepsza byłaby mieszanka tych kilku.. może ktoś mi coś doradzi.. mam włosy ciemny blond i grzywkę a włosy gdzieś takie do łopatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jakoś długo nie pisałam ale w pracy młyn nie z tej ziemi, wracam do domu i padam na pyszczek... My kotylionom mówimy stanowcze nie, jakoś nigdy nie podobały mi się tego rodzaju "ozdoby". A i sama bywając na weselach spotykałam się z tym, że goście zaraz po przypięciu je usuwali bo "burzyły koncepcję stroju". Do ślubu pojedziemy srebrnym Chrysler'em Cruiser i dekoracja będzie z żywych kwiatów - pod kolor bukietu ślubnego. Z przedstawionych przez tahitianę zdjęć najbardziej podoba mi się drugi link - lekkie i eleganckie. Magggi również ostatnimi czasy zastanawiam się nad fryzurką, wybieram i wybieram a i tak pewnie większość zostanie odrzucona przy próbnej fryzurze. Włoski mam brązowe ciut za łopatki. Co do przygotowań to wczoraj byłam na pierwszej przymiarce, jesteśmy w trakcie rozwożenia zaproszeń i poszukiwania hotelu dla gości. Zastanawiamy się nad wyborem szkoły tańca, bo z moimi umiejętnościami tanecznymi krucho... Pod koniec czerwca ostatnia wizyta w poradni a w lipcu wizyta w USC i kancelarii parafialnej. I pewnie wiele rzeczy o których póki co nie pamiętam :P A czujecie już presję czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi, no właśnie dlatego wybraliśmy akurat tę firmę zajmującą się dekoracją, bo dawali gratis generator baniek. Ale wiem, że jest też możliwość wypożyczenia od nich. Strasznie mi się spodobał ten pomysł i od razu się zdecydowaliśmy ;) My z kotylionów na pewno nie zrezygnujemy, bo tak się w naszym regionie utarło i niech tak zostanie. Tylko u nas kotylionami ozdabiani są wszyscy i dba o to świadkowa, czasem pomaga też panna młoda. Co do fryzurki, to ja szukam czegoś zupełnie spiętego do góry. A zaproszenia zamówiliśmy takie: http://allegro.pl/item659998369_zaproszenia_zawiadomienia_slubne_dlecru_deja_vu.html Teraz powoli zaczynamy rozglądać się za tortem, a ja za butami. I wiecie co? Zaczynam już naprawdę odczuwać stres przedślubny. Czuję, że TO już się zbliża. Wcześniej byłam zajęta sesją, a teraz... A tak w ogóle to serdecznie witam nowe październikowe dziewczyny, bo widzę od ostatniej mojej wizyty trochę się ich pojawiło ;) Dziewczyny, a co myślicie o prezentach dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł przeczytałam po krótce co u was i z tego co zapamietałąm to: co do kotylionów to u nas raczej nie ma takiego zwyczaju u nas to butonierki mężsczyźni maja a kobiety bukieciki. co do samochodu to najprawdopodobniej pojedziemy ooo kurka zapomniałam chyba co do czasu ktory upływa szybko to zgadzam sie, i powoli czuje presje :) a dzis opowiem wam bo nie chce zeby sie spełniło sniło mi sie ze był dzien ślubu, była godzina 13.50 ja w sukience Ł w garniturze, byliśmy w jakimś miejscu ktorego nie pamietam i ja mówie do niego zę przeciez to my najpierw musiły do kościoła na ślub iść i dawj do kościoła a tam sie okazało że my prekanów nie mamy zrobionych ani spowiedzi i jakoś ubłagaliśmy ksiedza zeby nas wyspowiadał czy jakoś tak i jakies papierki quizy wypełniałam :/ koszmar mówie wam i w koncu sie zaczełam rozbudzać ale pamietam że miał być slub koło17-18 ale goscie sie juz wykruszali a ja płakałam i krzyczałam strasznie no tfu tfu oby sie to nie spełniło a no i był jeszcze motyw ze Ł powiedział ze upuśił mój pierscionek a ja mu na to ze jak sie pierscionek upusci to jest nieszczescie (a podobno jak sie upusci obraczke to nie mozna jej samemu podniesc tylko np starszy a wiem juz Volkswagen passat chyba B5 czy jakoś tak, kolor srebrny no zreszta zobaczymy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja też dorzucę swoje trzy grosze ;) Też będziemy mieć generator baniek podczas pierwszego tańca. W sumie nawet wcześniej o tym nie myśleliśmy, ale że jest to wliczone w cenę sali to grzechem by było nie skorzystać z takiej okazji ;) Kotylionów u nas nie będzie, gdyż... sama nie chciałabym czegoś podobnego zakładać ;) A jedziemy do ślubu Jaguarem XJ6. W cenie mamy do wyboru kilka propozycji dekoratorskich, więc na pewno się na coś zdecydujemy :) Znikam do wkuwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My generator baniek niecnie wykorzystamy podczas pierwszego tańca - jest w cenie DJ :) A dla gości przewidzieliśmy prezenciki w postaci migdałków i oczywiście na koniec dla każdej z par ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem ile kosztuje wypożyczenie takiego generatora baniek. Pięknie to musi wyglądać ... :) Dziewczyny, pytanie z innej beczki-nie wiecie może w jakim banku najlepiej starać się o kredyt na mieszkanie?? Niestety poza organizacją wesela mam jeszcze na głowie problem z obecnym mieszkaniem-kończy się umowa w listopadzie i prawdopodobnie jej nie przedłużą :( chcielibyśmy wziąć kredyt, ale teraz nie bardzo banki chcą udzielać kredytów przez \"kryzys\" :( :( :( Myśleliśmy o dobudówce przy domu mojego ukochanego, ale na to \"trochę\" kasy trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! Figaaa muszę przyznać, że sen to miałaś nie do pozazdroszczenia. Ja dość często mam sny typu- dzień ślubu, może pół godziny do ślubu, a ja nie przygotowana jeszcze, dopiero co się ubieram, maluję, a tu fryzura jeszcze w rozsypce PM gdzieś tam się szwęda też nie gotowy... Wkońcu docieramy w wielkim stresie do Kościoła strasznie spóźnieni i się okazuje że ślubu nie będzie, bo za późno przyjechaliśmy albo coś w tym stylu :) Tak już mam bo strasznie się przejmuję żeby o niczym nie zapomnieć i w snach się to odbija :) Tak więc nie jesteś z tym sama :) Dziewczyny, pomyślcie-a jak by to był już ostatni tydzień do TEGO dnia?? nie wyobrażam sobie nawet tego stresu jaki jest tydzień przed... Moja znajoma ma ślub za równy tydzień... ponoć takie szaleństwo w domu jest, każdy już prawie na uszach chodzi z nerwów ;) nas to też czeka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki tyle sie napracujemy w przygotowaniach tak bardzo sie nie bedziemy mogły doczekac a to minie tak szybciutko :D niedługo bedzie tydzien przed a zaraz potem bedzie poniedzialek i juz po pwszytkim hehe jej az mnie ciarki przechodza. Moja kolezanka z mojego drugiego forum hajtała sie w czaerwcu i norlamnie jak przyszedł piątek i sobota to ciagle o niej myslalam , co teraz robi ze juz po kosciele ze juz sie bawi jeje no gesia skorka jak nic :D no a do tego wszytkiego doszły nerwy bo moj Ł jest teraz w delegacji a tak norlamnie to miał prace na hali na miejscu ale pojechał pierwszy raz w zimie niby na 2 tyg a wrocił po trzech prawie miesaicach , co prawda był na weekendy ale coz to jest no i zjechał i myslalam ze to bedzie koniec a tu prawie miesiac temu pojechał i za ten czas był dwa razy na weekend a dwa razy nie w tym obecny weekend bo prezes powiedzial zeby zostali bo terminy ich gonia i duze kary beda za opożnienie dla firmy i musieli zosta ć z koelga na weekend. fakt niby im zapłaca za to no ale nie kasa przeciez mnajważniejsza w zyciu, mielismy zrobić prekany w czerwcu a nici z tego a nie wiadomo keidy zjedzie na stałe, ma niby rozmawiać w piatek z kims w sprawie tego ze on ma wesele i chce zjechac ale znow nie chce sie bardzi sprzeciwiać zeby sie na nim to nie odbiło no kurka tylu facetów tam pracuje a akurat moj Ł pojechał i to w takim czasie no :( co do baniek nigdy nawet o tym nie slyszalam wczesniej co do zaporszen przyszły ale kurka takie jakieś małe ja nie wiem, w sumie mialam rozmiar podany a myslalam sobie nie wiem co i w sumie ładne tylko za skromne i koleżanka ktor robi zaproszenia i rozne dekoracje przyzdobi mi ten rulonik, narazie wziela na probe. no a ja po zjezdzi dwa egz za soba jeden zaliczony na 4 drugi nie wiadomo ale był tak obszerny materiał i tak mało czasu a duzo pytan ze sama sie w tym zagubiłam do tego stres ze nie zdarze do konca zrobic wszytkich i juz sobie wyobrazam jak tam wygladałam cla dygocąc. wyniki 3 lipca a jak sie nie udało to16 wrzesnia bo ona wyjzdza zaraz po wynikach i wtey bedzie mozna poprawić, kurka no zalamana jestem bo watpie zeby było dobrze bo mialam straszny haos na tę chwilę, no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea_24
Wszystkie dziewczyny prezentują swoje zaproszenia, to i ja nie będę gorsza : http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=039.23.01k&katalog=1 W Internecie spodobały nam się zupełnie inne, ale jednak polecam pójść i zobaczyć na żywo, bo efekt jest zaskakujący :). Wczoraj rozpoczęliśmy nauki przedmałżeńskie, idziemy też pierwszy raz do poradni, więc mam nadzieję, że do końca lipca wszystkie formalności zostaną załatwione i będzie można myśleć o reszcie. Nie wiem jak u Was, ale w Krakowie dziś 15 stopni i leje, mijałam dziś kilka młodych par przed kościołami i tak sobie pomyślałam, że wolałabym jednak inną pogodę na swój ślub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahitiana - brałam kredyt hipoteczny w ING, było to jednak 2 lata temu i dużo się mogło zmienić od tego czasu. Przy wyborze brałam jeszcze pod uwagę Bank Zachodni. Najlepiej jednak udać się do doradcy specjalizującego się w tego typu ofertach - ja nie żałuję. Figaa - nic się nie martw, egzamin pewnie zaliczyłaś! Z doświadczenia wiem, że im większy chaos po egzaminie tym lepszy rezultat ;) Medea_24 - w Katowicach również leje... Zimno, mokro, brr.... Miejmy nadzieję, że do października się ociepli, choć mnie w pracy koleżanki straszą, że śniegi zapowiadają... Skoro chwalicie się zaproszeniami to ja też chcę :) http://allegro.pl/item645728236_perlowe_zaproszenia_glamour_nadruk_woskowy_grat.html Wersja brązowa z kopertą ecru. Osobom którym już je rozwieźliśmy bardzo się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana. - błagam nie strasz!!!! ja mam nadzieję, że to będzie piękna złota jesień... bo mam zamówione bolerko z krótkim rękawkiem :) a zresztą... co będzie to będzie... byle wesele się udało, goście byli zadowoleni i my, żebyśmy się kochali zawsze tak mocno... na pogodę nie ma co liczyć-w każdej chwili się może zmienić :) pozdrawiam dziewczyny gorąco w ten brzydki deszczowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, tak mowicie o pogodzie w pazdzierniku, a ja sobie mysle, co maja powiedziec pary ktore teraz brały slub w maju czy w czerwcu... u nas kazda sobota w tym okresie byla brzydka, albo padalo albo zimno bylo... wiec to naprawde nie ma reguly, ja wierze, ze bedziemy miec piekna pogode, a nawet jesli nie to i tak bedzie to najszczesliwszy dzien w naszym zyciu:) Dzisiaj byla z moim N. na naszej sali weselnej, mielismy spotkanie z wlascicielka, ustalilismy menu, konkretna cene i inne organizacyjne sprawy typu hotel, ustawienie stołów i takie tam, ogólnie jestem zadowolona ze spotkania, bo dowiedzialam sie wszystkiego co chcialam:) Pisałam Wam wczesniej ze chcielismy zaproszenia ze zdjeciem, ale rodzice odwiedli nas od tego pomyslu dzisiaj, bo mowia, ze ludzie to pozniej do kosza wyrzucaja i takie tam.. widze, ae wiekszosc z Was sa w trakcie sesji, trzymam kciuki dziewczyny:) milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja myslalam ze bolerko bede wybierac takie trzy czarte a powiedzcie dziewczyny czy rekawiczki sie zkłada czy nie, bo np jak bolerko krotkie to mozna załozyc ale jak długie lub 3/4 to co? Co do pogody ja mam coraz wieksza nadzieje ze bedzie tak jak w zeszłym roku , czerwiec deszczowy, pażdziernik piekny zaraz po deszczowym wrzesniu. Kurka byle by nie padało, bo nawet jak bedzie zimniej to nic . a co gdyby tfu tfu padło? kupujecie jakies parasolki czy taka zwykla parasolke codzienna bo nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina,mnie właśnie też ten argument odwiódł od zaproszeń ze zdjęciem. Co do pogody, to ja sobie tłumaczę, że październik będzie piękny, bo wszystko się trochę przesunęło i w końcu słońce musi nam to wynagrodzić, prawda? Poza tym prawda jest taka, że z pogodą trudno się jest wstrzelić, co mamy właśnie okazję obserwować. Wiele par planowało ślub na czerwiec, bo przecież wtedy jest już ciepło. No i klops. Jeśli chodzi o rękawiczki, to słyszałam, że do rękawów 3/4 bądź długich pasują krótkie. Ale mnie ten temat nie dotyczy, bo zupełnie z nich rezygnuję. Jakoś mi się nie podobają. A parasolki nie przygotowuję, żeby nie zapeszać. W razie czego, zawsze się jakaś w domu znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to ja tez nie bede zapeszac parasolkami :D No wlasnie mi sie rekawiczki nie podobaja za bardzo, nie dość ze suknia stronja bo jeszcze mam sie poowijać tak zeby kawalka ciala nie bylo widac, no nie wiem a jaki rodzaj bizuteri macie zamiar wybrac? bo widzialam ze np. dziewczyny maja suknie biale, do tego bizuteria drebrna a pierscionek zareczynowy i obraczka złote. fakt do snieznej bieli lepiej pasuje srebro. no a w takim razie co do sukni ecri? Myslalam na poczatku o jakims delikatnym lancuszku złotym i kolczykach delikantych ale nie wiem, złoty komplet kupujac troche sie wykosztuje, moze kupic gotowy zestaw pozłacany, widzialam ładny w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zestaw biżuterii dostałam w salonie przy zakupie sukni. Mogłam sobie dobrać. Jest on w kolorze srebrnym, ale chyba tylko posrebrzany. Zresztą, jeśli mam być szczera, nie ma to dla mnie znaczenia ;). Dlatego myślę, że jeśli faktycznie musisz kupować coś nowego, to może szkoda ze złota. Ja wcześniej myślałam, że biżuterię pożyczę, wtedy z głowy byłoby "coś pożyczonego" . No ale skoro była taka okazja, to muszę szukać czegoś innego do pożyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×