Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Ale nabiłyście postów, aż miło popatrzeć. Ja studiuję rachunkowość i finanse przedsiębiorstw na UŁ. Za tydzień obrona, więc już zaczynam powoli świrować. O braku czasu na pisanie już nawet nie wspomnę ;) Kolejny organizacyjny punkt odhaczony: zaproszenia odebrane .zainteresowana. - Prześliczne zaproszenia wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj ok 19 napisalam post, zagladam tu dzisiaj, a tu 3 strony wiecej, ale sie rozpisalscie:) ja równiez jestem za tym abysmy poznały sie na fotkach, byloby milo wiedziec z kim sie rozmawia;) A moze zrobimy liste naszych maili? byloby latwiej wysłac do wszystkich dziewczyn swoja fotke;) ja zaczne pierwsza i bardzo prosze o przesłanie swoich fotek: 1. Nadina ------- 27 lat ----------- ania.skubi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno, ja jestem juz 3 lata po studiach, i zapewniam Was, ze obrona to formalność:) studiowałam Rolnictwo, także nie stresować sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadina, dobry pomysł :) Tak na szybko... tylko te maile udało mi się wyłapać: 1. Nadina - ania.skubi@interia.pl 2. Mla-mla - patram85@o2.pl 3. ViVieen - viwieen@gmail.com 4. Madeleine_85 - nastka_99@op.pl 5. Bajbajka1986 - bajbajka1986@o2.pl Na razie tylko na nie wysyłam foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi, a z jakiego regionu Polski jesteś? Chodzi mi o ewentualne firmy zajmujące się wypożyczeniem generatorów? A buciki śliczne :) Figaa zaraz wyślę Ci moje zdjęcie. Mam nadzieję, że poznasz po adresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
dopisuję się do listy: 1. Nadina - ania.skubi@interia.pl 2. Mla-mla - patram85@o2.pl 3. ViVieen - viwieen@gmail.com 4. Madeleine_85 - nastka_99@op.pl 5. Bajbajka1986 - bajbajka1986@o2.pl 6 Magggi-mryz@interia.pl i czekam na zdjątka:) ViVieen to tym bardziej podziwiam ja o budownictwie zielonego pojęcia nie mam:) dziękuje i ciesze się że buciki ci się podobały:) a co do egzaminu to na pewno będzie dobrze:) i na wrzesień nie zostanie:) aha no i gratulacje dla twojego narzeczonego:) Madeleine_85 jestem z małopolski i w sumie to blisko am i do Krakowa i do Nowego Sącza i do Zakopanego tak mniej więcej po środku mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magii, Mia mia -- dziekuje za zdjecia, juz teraz nie jestescie mi takie obce:) miło Was \"zobaczyc\" wyslalam na maile z listy rowniez swoja fotke, czekam na zdjecia reszty Kolezanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mla Mla ---póki co to blondynki dominują;) masz rację, czekamy na resztę fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam właśnie napisać to samo - blondynki w przewadze ;) Dziewczyny dostałam właśnie projekt naszych zaproszeń i patrzę się na nie i uśmiecham się wciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Mla-mla Bajbajka1986 Madeleine_85 dziękuję ślicznie za zdjęcia:) jakoś się nawet teraz inaczej pisze:) fajny pomysł z tymi zdjęciami:) Madeleine_85 jak przypuszczam Twój narzeczony:) Super razem wyglądacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Madeleine_85 nie masz za co przepraszać:) to nawet lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine miła dziewczyna z Ciebie. :) ;) A powiedz czy na palcu gdzie ma byćobraczka masz pierscionek czy jakaś obrączke, nie widze dokładnie ale lubie takie błyskotki wiec przykuło to moja uwagę :) Czekam na resztę zdjeć dziewczynek , ja wysłałam już do wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa, to mnie złapałaś. Zazwyczaj nosze na tym palcu pierścionek zaręczynowy, ale zdarzyło mi się też nosić na nim srebrną obrączkę, którą kiedyś kiedyś dostałam właśnie od mojego narzeczonego i zielonego pojęcia nie mam, co to było w danej chwili. Ale chyba zaręczynowy. Teraz obrączkę przełożyłam już na lewą rękę, choć czasem nadal zdarzy mi się pomylić palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy 2 brunetki jak narazie:) ślicznie dziękuje za zdjęcia, zdecydowanie lepiej sie teraz rozmawia, tylko jeszcze chwile u mnie trwa, zanim skojarze nick ze zdjeciem, ale naucze sie szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam.. na szczęście na tyle trzeźwa, żeby jeszcze powysyłać Wam fotki ;) Bardzo dziękuję za Wasze :) To co? Jednak blondynki przeważają :) Hihii :) Ja jednak dziś się już poddaję i ide spać.. Jutro rano do pracki :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to ja sie już nie połape ktora jest która, hehe ale miło sie rozmawia majac jakieś wyobrażenie o sobie, nawet łatwiej coś doradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wpadłam na topic czerwcowych panien młodych z ciekawości, kurcze normalnie same pozytywne opisy az się micha cieszy, jak czytam jak dziewczyny wspominaja swój slub i wesele. I każda mówi ze nie ma sie czym stresować tak naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen -- dziekuje za zdjecie:) miło Cie poznać;);) Figa -- niedługo my tez bedziemy wspominac jaki to szczesliwy dzien był dla nas, najlepsze jest to ze przez caly pazdziernik bedzie tak ze jedne juz beda po slubie inne tuz przed... wtedy bedziemy sie stresowac (tzn te ktore beda tuz przed;)) Dziewczyny czy macie juz sukienke na poprawiny?? bo ja nie mam pomysłu jaka kupic? a w ogóle to co juz macie z garderoby na ślub i poprawiny? ja poki co mam tylko sukienke zamówioną, nie mam butów, bielizny, ani nic na poprawiny , choc mam nadzieje ze zdarze wszystko kupic, 4 lipca jedziemy na wesele do kuzyna, wiec narazie na ta impreze sie szykuje. A jak u Was sytuacja z tańcem?? Bo nam \"muzyka w tańcu nie przeszkadza\" więc zastanawiamy sie czy na jakis kurs nie skoczyc, ale troche szkoda mi kasy... sama nie wiem.. jak to u Was wyglada? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadina, ja mam podobnie jak Ty :) Suknia zamówiona, a reszta w proszku. Ostatnio nawet chciałam zrobić krok do przodu i kupić coś na noc poślubną... ale skończyło się na niczym ;) Za sukienkami na poprawiny też cały czas chodzę i póki co nie znalazłam odpowiedniej. A to materiał nie taki, a to fason... A chciałabym kupić coś eleganckiego. Długość do kolan, ładne wcięcie w pasie, na to fikuśna marynareczka, która będzie jedynie \"na wejście\"... Coś takiego chodzi mi po głowie ;) Na kurs tańca nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:) dziekuje serdecznie za zdjecia. juz lepiej jest pisac:) nadina🌼 my mozemy sie spotkac kiedys, przeciez mieszkamy blisko siebie:) Wczoraj miałam sie uczyc na obrone,ale jak zobaczyłam pierwsze opracowane pyt. z mikro i makroekonomii to juz miałam dosc!! dzisiaj miałam wstac o 5 i zakuwac, ale mi sie przysneło po wyłaczeniu budzika:Di w ten sposob niedawno zaczełam nauke. przeraza mnie ilość materiałau,ale przysiade i dam rade:) ja z slubnej garderoby mam tylko zamowiona sukienke i to wsio. dopiero po obronie bede kompletowac cała reszte. do sierpnia musze miec buty i stanik do przymiarki. a na kurs moze jako taki nie idziemy, tylko chciałabym sie pouczyc z moim troche kroków pod okiem pewnej Pani. bo skoro moj nie chce sie uczyc z chrzestna i jej mezem to bedziemy płacic i wtedy nie bedzie sie wstydził. ViVieen gratuluję narzeczonemu i Tobie też:) ide sie uczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina, na początku był pomysł, że będziemy chodzić na lekcje tańca. Ale mój narzeczony już nie chce. Stwierdził, że i tak będzie dużo stresu, więc nie chce się denerwować, jeszcze tym, że pomyli kroki czy co. Zatańczymy, jak umiemy. I tak będzie chyba najlepiej. Ja z garderoby ślubnej też mam zamówioną tylko sukienkę, teraz rozglądam się powoli za butami. A co do poprawin, nawet nie wiem, czy je zorganizujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj u Rodziców Mojego Narzeczonego, bo zostaliśmy zaproszeni na obiadek :) Rodzice chcieli pogratulować świeżemu mgr ;) i z tej okazji podarowali mu młot udarowy :) Hehe, o ile wiecie co to jest :> Cieszył się, jak dziecko :) Jak już pisałam - Faceci to duże dzieci, tylko zabawki coraz droższe ;p Poza tym - pogoda nie nastraja optymistycznie :/ Nic mi się nie chce.. a wypadałoby się uczyć :( Bajbajka1986 a Tobie, jak idzie? Potrafisz się zmobilizować? Pozdrawiam Te, których Twarze już kojarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki :) Co do ubrania to suknia zamówiona i yo tylko tyle, butu sa juz w salonie ale pojde [od koniec tyg po nie. Moj nie ma jeszcze nic, ja zreszta nie mam też ani bielizny, kurcze tez sie zastanawiam czy ponczochy samonośne czy takie z tymi paseczkami. Nie znam sie niegdy takich nie mialam. A i chyba bede musiala przymierzyć suknie bo nie wiem na jaki stanik moge sobie pozwolić tzn zeby nie wystawał spod gorsetu. Ale mysle ze po garnitur pojedziemy już niedlugo jak tylko moj zjedzie z delegacji. Dziś o tym rozmawiał i nie ma problemu podobno wiec jeszcze chyba pierwszy tydz lipca bedzie tam. A i byłam wczoraj zobaczyć kiedy sa prekany w lipcu i spotkałam ksiedza i pyta w jakiej sprawie no to ja mu mówie co i jak, a on mowi aa znaszej parafi jesteś ja ze tak ( tylko naleze do podkosciola, znaczy ze na osiedlu mam maly kosciolek ktory nalezy do jednego duzego w moim miescie wiecie taki zabytykowy, taki koscioł z prawdziwego zdarzenia, jak katedra :) ) i ksiadz do mnie ze we wrzesniu mozemy przyjsc a ja sobie mysle taa boooo ja juz bede miala czas we wrzesniu :D CO do lekcji tanca ato my byliśmy, coś tam, sie z niego nauczyliśmy ale to nie był kurs dla par przedmałżeniskich tylko taki bardziej pod rozne tance, samba, rumba, blus, fokstrot, czacza, no i nie za duzo sie z innych tanców przydaje, ale kilka trzyman nowych umiemy kilka obrotów. Dziś dostałam zapr na NK pewnie od ktorejś z Was tylko nie wiem od ktorej, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę co nieco powiedzieć o swoich naukowych postępach ;) Obrona już w poniedziałek, połowę materiału mniej więcej przerobiłam, a jutro biorę się za następną. A potem powtarzanie... powtarzanie... A nie chce mi się... Oj, nie chce. Miłej nauki (o ile może być miła) przyszłym Paniom mgr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×