Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

A tym bardziej, gdy październik będzie się zbliżał i wszystkie zaczniemy się stresować. Nie ma to jak wymiana doświadczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to nie ma sie co stresowac az tak. A co studiujecie jesli mozna zapytać? Ja jestem na pedagogice i z gory mówie ze nie dlatego ze musialam coś wybrac tylko dlatego że chcialabym poźniej bardzo pracować w tym zawodzie i lubie to. Pisze to poniewaz widzialam ile osob przyszło na pedagogike na 1 rok tylko po to by być na jakiś studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie mogę doczekać tego "po" ;) Ja nie lubię się oddawać czemuś tylko tak połowicznie.. Jak już coś robię - to angażuję się całą sobą :) dlatego u mnie z postępami licho ostatnio :) ale nadrobię, nadrobię - obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzialyście reklame heyah? "through" ... "sru" Co do poznania sie to skoro zaczełam to i moge sie ujawnic jako pierwsza dla przelamania lodow, tylko podajcie emaile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filologia germańska, a dlatego że kocham uczyć :). Choć jak na razie udało mi się przepracować tylko rok podczas studiów w ramach zastępstwa. Teraz szukam i trochę się boję, że będę musiała zrezygnować z marzeń i wybrać inną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine ja w swojej karierze zawodowej w tym kierunku mialam tylko kazje być stazstka w przedszkolu w maluszkach, oj cudownie uczyc takie maluszki :) a teraz sama nie wiem mysle sobie o logopedi jako podyplomówce, moze oligofrenopedagogika, nie wiem nie wiem, mam jeszcze troche czsu na zastanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa doskonale Cię rozumiem. Ja właśnie rozważam pedagogikę przedszkolną bądź wczesnoszkolną jako drugi kierunek. Marzyłam o tym od początku, no ale niestety wybrałam kierunek bardziej przyziemny, choć rzeczywistość jest zgoła inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej zjada mi litery bo za szybko pisze okazje, stażystką, logopedii, czasu budownictwo mówiesz , moja kolezanka też studiuje budownictwo hehe dla mnie czarna magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje zarzadzanie w instytucjach samorzadowych. ale to nie jest do konca to co chce robic. ciagnie mnie w rachunkowosc i ksiegowosc:)chce z tego magisterke robic. teraz na serio ide spac:) moj mail sie ujawnia samoistnie. lub basiap_1@o2.pl --> z tego czesciej korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kierunek bardziej przyziemny tez by sie przydał, przez chwile zastanawialam sie czy wybrać podyplomówke czy iść na licensjat z czegoś zupelnie innego tak dla zabezpieczenia ... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa jestem na etapie rozważania tego samego problemu. Ale na razie muszę do końca uporać się z tymi, a potem to już moje myśli zajmować tylko ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine_85🌼 oj cieżko:( ale musze. jutro czeka mnie dzionek zakuwania:/ formalność formalnościa ale cos trzeba umiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine_85 przyzwyczaiłam się do takich reakcji ;) Skoro już się bardziej integrujemy to i ja podaje swojego maila (powyżej) - stworzonego już wcześniej na potrzeby naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam. Dobranoc Wszystkim Wam życzę i miłego rozwijania tematu. Tylko wiecie, tak, żebym zdążyła jutro wszystko przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawiłam swój mail w preferencjach i myślałam, że bedzie się pojawiał obok nika ;) ale niestety, pojawia się dopiero po kliknięciu w niego.. więc oto on: viwieen@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaaa - ja też proszę :) Coprawda również powoli wymiękam, bo wkońcu taka nieprzyzwyczajona do tak późnych godzin siedzieć :( dlatego też się będę zbierać spać.. Dziękuję za pogaduchy Dziewczyny - Mój tylko tutaj zaglądał, z kim ja tak sobie "poklikuje" ;) Na razie nie zdradziłam tajemnicy.. Czy Wy wiecie ile postów "nastukałyśy" :) Do następnego Dziewczyny.. PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalatwione emaile, ja też sie powoli zbieram bo rano trzeba wstać do pracy :) wiec paaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no już wiem :) Bajabajka sympatyczna z ciebie dziewczyna, i młodziutko wygladasz a jesteśmy w tym samym wieku :) buziaki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Figaa🌼 dzieki za komplement:) Twoja twarz wydaje mi sie znajoma... moze kogos znam podobnego do Ciebie. ide na sniadanko i bede walczyc z nauka. a później Moj przyjeżdza i jedziemy do miasta. musze koncówki podciąć, isc do kosmetyczki i bedziemy zamawiac fotele do pokoju. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
o rany dziewczyny w szoku jestem!!!! nie czytałam was tylko przez sobotę i niedzielę bo zajęcia miałam dziś wchodzę na pocztę i taka liczba wiadomości...jeszcze po weekendzie:) fajnie mi też się podoba propozycja Figi:) oto mój e-mail mryz@interia.pl i też czekam na wasze zdjęcia:) Ja studiuje pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolną to są uzupełniające mgr w Krakowie na UP może któraś z was tez tam studiuje???? Licencjat mam zrobiony z wczesnoszkolnej z wychowaniem muzycznym:) a chciałam być nauczycielką już JAKO mała dziewczynka:) he he i tak mi zostało:) Vivieen wow budownictwo:) na pewno to bardzo przyszłościowy kierunek:) a powiedz mi w jakim charakterze możesz potem pracować po takim kierunku??? no i podziwiam:) Madeleine_85 powiedz mi gdzie Ty studiujesz??? bo sama bardzo długo zastanawiałam się nad germanistyką??? w końcu po liceum językowym jestem:) Bajbajka1986 ja też chcę loczki na wesele tylko boję się że mogą nie wytrzymać gdyby odpukać pogoda się nie udała... Dziewczynki proszę was bardzo gdyby ktoś miał jakiś kontakt do firmy która może i wypożyczyć ten generator to bardzo proszę o nr tel czy e-maila bo chciałabym coś takiego na pierwszy taniec pomysł z balonikami też mi się podobał:) Zaproszenia macie super:) Figaa maja suknia też ma 2 koła ale tak naprawdę to one dziewczyny w niczym nie przeszkadzają prócz wsiadania i wysiadania z auta:) no i dzięki nim suknia się ślicznie układa:) naprawdę wiem co mówię w domu mam trzy suknie na kołach typowo balowe szerokie jak ślubne i niejedno wesele i bal w nich wytańczyłam i ani mi ani mojemu partnerowi nie przeszkadzały a zazwyczaj dożo tańczymy:) tak że to kwestia chwili przyzwyczajenia ale nie ma się czego bać będzie Oki zobaczysz:) a i jeszcze jedna przestroga na przyszłość nie wyciągajcie koła z sukni w czasie wesela!!! moja koleżanka wyjęła je i po 20 min miała suknię potarganą dołem bo zrobiła się trochę za długa i ludzie stawali jej na niej...:( a odebrałam w piątek moje butki do tańczenia:) są naprawdę ekstra wygodne i właśnie jestem w trakcie rozchodzenia ich:) przesyłam zdjątko : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e8da85a0ea12302.html:) co do biżuterii Madeleine_85 faktycznie wszyscy mówią że do białej bardziej pasuje srebrna a do ecri złota ale jeśli będzie odwrotnie to pewno tez nic się nie stanie:) je szukam czegoś srebrnego lub posrebrzanego z cyrkoniami lub kryształkami ale ciężko jakoś bo chcę coś okrągłego nie z zawieszkami bo mam dekolt prawie prosty.. może któraś z was coś takiego widziała gdzieś w Krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Figaa mi też się marzą studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki tak że może się spotkamy:) a co do pytania dlaczego październik to najpierw miał być 13 czerwiec ale mój PM nie chciał bo upierał się ze to pechowy:) no i biorąc pod uwage pogodę to faktycznie była pechowa a został październik bo była też wtedy sala wolna a potem doszliśmy do tego że właśnie pod koniec października zaczęliśmy się spotykać i 11 też października się zaręczyliśmy:) tak że nawet ładnie się poskładało:) ale na pocieszenie dziewczynki to tylko prócz pierwszej soboty października w 2008 roku pogoda była przepiękna po 20 stopni ciepło i słoneczko:) tak że liczmy na powtórkę:) co do parasolki to myślałam o kupieniu takiej http://allegro.pl/item658812131_parasolka_biala_slubna_parasol_bialy_slubny.html jest tam warstwa przeciwdeszczowa i koronkowa więc może być wykorzystana przeciw deszczem a w przypadku ładnej pogody jako rekwizyt do zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tzn. Mój już po obronie :) co nie zmienia faktu, że czułam się tak, jakbyśmy się bronili razem - oboje się tak samo stresowaliśmy ;) Ja przed chwilą miałam wyniki z piątkowego egzaminu: niestety zaliczony tylko w połowie :/ Poprawka w piątek - więc wypadałoby się porządnie przygotować, żeby nie mieć nic na wrzesień ;) Hehe, dziękuję za te okrzyki zachwytu ;) ale naprawde nie ma czego podziwiać - nie jestem tu jedyną studiującą dziewczyną ;) Bywają bardziej męskie kierunki ;) A czy któraś z Was jest na studiach technicznych? :) Magggi pytałaś co można robić po takich studiach? Wydaje mi się, że jest cały wachlarz możliwości: można pracować w biurze projektowym, na budowie, można stwarzać nowe technologie.. W zależności od specjalizacji ;) Ja akurat mam specjalizacje z budownictwa przemysłowego.. i póki co pracuję w biurze projektowym :) Maggi - ładne te Twoje buciki :) Będę tu zaglądać, ale jak z odpisywaniem będzie - ciężko mi powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×