Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość Justiii x3
heja. ma ktos jakies pomysly na ozdobienie pokoju? :) jak by co mam 14 lat :) z gory dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysły na ozdobienie pokoi? hmmm.. zależy jakie ozdoby i co chcesz ozdobić. Możesz porobić ramki na zdjęcia, porobić ozdobne butelki (np. pomalować farbkami do szkła) zrobić "łapacz snów" i powiesić je nad łóżkiem lub na oknie. Pomysłow masz tu sporo, wystarczy tutaj pogrzebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na ozdoby do pokoju... hmmm. 1) Z kartonu wyciąć motyle, lub kwiatki, odobić koralikami, cekinami, brokatem, dowiązać żyłkę (ważne żeby była to żyłka, jest przezroczyta i wygląda to tak jakby było w powietrzu), przywiesić do lapy. Reszta później, bo zmykam do NETTO po brokaty :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii x3
Siemka. ma ktos moze instrukcje jak zrobic klaser? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy: EKO PLECIONKA (ozdoba do EKo pokoju, moze być wykorzystywana w kartkach): http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57581,6901737,Zrob_to_sam__Robimy_lambrekin_plecionke.html EKO pozytywna ramka na zdjęcie: http://www.e-mieszkanie.pl/zrob,to,sam,Ramka_na_zdjecia_zdjecie,6096.html Myślę, że cś podobnego można zrobić, przy pomocy: balonika, nakrętek od butelek, masy papierowej,farb i lakieru: http://www.e-mieszkanie.pl/dekoracje,Skarbonki_inne_niz_wszystkie,2479.html 2) Do jakiegoś ozdobnego słoiczka bądź butelki wsypać kolorowe kamyczki, muszeliki, szyszki, ziarenka kawy, a nawet ryż, czy gorczyce (zależnie od wystroju, pory roku, etc.), do śródka włożyć kolorową świeczkę i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wstawilam na blogu jak wykonalam cos do zawieszenia po polsku tez popis chociaz to tak proste ze nie jedna z was tylko na to patrzac pojmie o co chodzi - efekt koncowy pokaze jak tylko przyczepie zawieszki - ollussia mowi o zylce ja czesc wiszacych mam na cieniusienkim jak nitka drucie zlotym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wstawilam reszte na blogu - teraz przygotowuje dluga serie na dekoracje badges i takie male kwadraciki 5x5 cm wykonane beda na arkuszach papieru z magnesem mam juz 12 obrazkow - siedze i dlubie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak smacznego kartonu w zyciu nie widzialam nie tylko piekny ale ma sie ochote sprobowac ................ zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa no tak smacznego kartonu w zyciu nie widzialam nie tylko piekny ale ma sie ochote sprobowac ................ zrobic Bidortaa, tylko nie próbuj tego jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! widzę, że forum zasypane pomysłami! chyba dopiero na emeryturze zdążę ro nadrobić =) ja pomału kończę się urządzać i wtedy wezmę się za jakieś dekoracje = pewnie już na święta =) pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, żę już częściej będę zaglądać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×