Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Nie wiem jak Wam, ale mi się ten "łapacz snów" niesamowicie podoba. Muszę się tylko rozejrzeć za jakimiś piórami, koralikami i skrawkami skóry ,myślę że zamsz były dobry, muszę poszukać, może mam jakieś skrawki w domu). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Ja ostatnio zrobiłam kartkę na dzien babci w kształcie serca, z takimi małymi sercami inspirowana tą z Cafeart :), niestety nie posiadam fotki bo juz została wręczona :d. Jutro ostatni dzionek i ferieee ;) To narazie, ide przepisywać zeszyty i nadrobić zaległości :D Bulzi fajnie, że jesteś :D, kartki s aśliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bulzi, cieszę się że nas znalazłaś :), kartki zrobiłaś prześliczne :) aż tyle masz do rozdania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek tez sie ciesze =) tak kartki zrobilam na handel, zastanawiamsie po ile moge sprzedac? wszystkie wzory posiadam w sztukach dwóch =) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulzi, Twoje kartki są świetne :) bardzo podobają mi się rysunkowe postacie, na Twoich karteczkach. Posłużyłaś się jakimś szablonem, kalką czy rysowałaś je tak z głowy? Myślę że pójdą jak woda. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulzi te nowe karteczki, super najbardziej podoba mi sie ta z diabełkami :D. Bardzo ładne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny Madziorek rysunki wzielam wydrukowalam z internetu i przez kalte je odrysowalam :) jeden rysunek sama stworzylam ten na kartce moje serce czeka na ciebie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale mimo zaznaczenia nie dostaje powiadomien o nowych wypowiedziach ;/ musze wchodzic co 5 minut sprawdzac czy jest cos nowego, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego ostatni post wyskoczył mi dwa razy... Bulzi, ja też nie dostaję powiadomień o nowych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dostalam powiadomienie =) super te torebki z papieru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia789
Siedzę w domu i się nudzę czy macie jakieś pomysły na nudę. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, przejrzyj forum jest tu mnóstwo linków, może Ci coś wpadnie w oko i zaczniesz robić tym samym pozbywając sie nudy! =) ja jak sie nudzę to zaczynam robić właśnie jakieś rzeczy, albo wymyślam sama albo szukam na necie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia789
Dzięki Madziorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podklejam wam link do mojego garnka http://www.garnek.pl/oclara wstawilam tam obrazki ilustrujace nasze \"dzielo\" doniczkowe - tzn nie jest zbyt swieze bo zdjecia robione latem .... ale ..... metoda posta efekt po kilku godzinach (trzeba wziac pod uwage czas schniecia) doniczki moczy sie przed malowaniem (tego nie wiedzialam wczesniej) doniczki malujemy nawet farbami plakatowymi (akrylowe sa chyba drozsze - polecam tez buszowanie po przecenach w sklepach z farbami i polowanie na akrylowe ) miedzy kazda warstwa nalezy dokladnie suszyc lakierujemy czym mamy - ja niestety skopalam sprawe i lakierowalam lakierem do decoupage wrrrrrrr bo nie mialam innego i lajza zlazl no coz , cwiczenia czynia mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa, faktycznie, utalentowane z nas kobitki ;). Doniczki wyszły nam super ;) :) Dziękuje za pamięć o mnie na Twoim blogu 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zajrzałam na ten topic pierwszy raz- nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale pomyślałam, że może kogoś zainspiruje ten blog: http://reczne-dziela.bloog.pl/ Tylko nie oskarżcie mnie o autoreklame ;-), nie ja jestem autorką tego topicu. Jest nią siostra mojego wychowanka. Może komuś się spodoba. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lempira, piękne są te zwierzątka z origami. Szczególnie przypadł mi do gustu: paw, wiewiórka i Mikołaje. Zresztą, wszystkie ozdoby są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek32 na żywo wyglądają chyba jeszcze lepiej. Kilka dostałam i mam :-). Cieszę się, że sie podoba. Przeglądam ten topic- mnóstwo pieknych ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulzi , mowisz ze sciagnelas rysunki z internetu - ale te rysunki do kogos naleza wiec jak mozna sprzedawac cudza wlasnosc? rozumiem ze na swoj wlasny uzytek ale sprzedawac cudze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×