Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skarbeńka

GRUPA WSPARCIA - DIETA 2009

Polecane posty

mam 10 dni do ważenia.. bedzie 75, musi być został mi jeden egzamin wiec od jutra ślicznie 1000 kcal i ile sie da bede cwiczyc tu basen, tu pobiegam itd. nie ma zmiłuj jest po sesji i musze sie za siebie wziac mam nadzieje ze 6.02 bedzie tyle ile sobie zalozylam a potem tylko mniej!:) nie jem po 19 i jem co 2,5 h!:) duzo jogurcikow, warzyw i owocow:) i cwiczen przede wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
A ja dzisiaj oczywiście kisiel i kawa...:) Tylko nie wiem co jest grane bo albo mi się wydaje albo jestem grubsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szasz lolku no jak grubsza hehe:D może @?:D 6.02 sie waze i wyznaczam sobie cel- do 9 kwietnia muszę mieć 6 z przodu.. i będę miec! mam wtedy wazna date i musze swietnie wygladac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTYLEK 29
czesc dziewczyny startuje z WAMI jesli mozna???? ?Mam 29 lat 170 cm i 85 kg.Obiecalam sobie ze do lata shcudne chociaz 10 albo az 10 kg. Mam nadzieje ze dzieki WASZEMU wsparciu tego doonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Hej motylju!!! Witamy....:) Trzymamy kciuki za Ciebie!!! Zastanawiam się nad dietą żelazną....co myślicie?? Nie wiem czy będzie bardziej skuteczna niż kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie motylku:) dosc duzo dzisiaj zjadlam, ale to przez ustny egzamin:) jutro mam egzamin ale w ogole sie nim nie stresuje nie wiem czemu, nie che mi sie na niego uczyc, totalne bzdury:/ pocwiczylam wlasnie 40 minut na orbim w bluzie wiec sie spocilam hoho:) w sobote planuje powrot do domku wiec basen i moze bieganko zalicze:) hehe zreszta teraz juz po sesji to nie ma zmiluj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja jem wlasnie sniadanko :) 3 \"deski\" z almette ( w tym jedna z łyzeczka miodu) i 1/4 surowej papryki :), pije tez 2 kubek herbaty czerwonej... jestem juz po 160 brzuszkach i 50 pompkach (babskich :P ) ale musze wam sie do czegos przyznac :P dostalam karton czekolad do degustacji i prezentacji znajomym... wiec chyba bede przez jakis czas na diecie hmmmm... czekoladowej :P ale postaram sie jak najwiecej ruszac... w piatek ostatni egzamin... mam nadzieje zajze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Oooo te czekoladki...mmmmm chyba bym oszalała;) Ja dzisiaj kisiel oczywiście,kawa i herbatka czerwona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam pieczywkowy dzień:) hehe:) na kolacje jogurt pitny:) po 19 juz nic nie zjem ale pocwicze 40 minutek, a moze dam rade wiecej zobacze:) zaczne na barwach szczęścia a jak wytrzymam to troche m jak miłość pociagne jeszcze hehe:) czarownica_agata- wspolczuje tych czekolad, ja bym nie podolala!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Ja oczywiście kawa,czerwona herbata i kisiel.Ale dzisiaj zjadłam pół miseczki tylko.Więcej nie dałam rady. Chyba mam jakiś zastój bo mam wrażenie,że w ogóle nie chudnę.Ale zważę się w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Ja oczywiście kawa,czerwona herbata i kisiel.Ale dzisiaj zjadłam pół miseczki tylko.Więcej nie dałam rady. Chyba mam jakiś zastój bo mam wrażenie,że w ogóle nie chudnę.Ale zważę się w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mialam fajne, urozmaicone menu:) dostalam okres i czuje sie zle:( dzisiaj jeszcze orbi 40 minutek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
uuuu....to współczuję. Zjadłam po 17 ale przed 18 jeszcze 5 deseczek wasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wybaczcie ze tak mało zagladam....Poprawie sie... Jest u mnie siostrzeniec i mam troche na głowie... A bez was jem po 1200 - 1500 kcal wiec WASZE wspracie duzo mi daje... Moje menu dzisiejesze: Śniadanko: 3 x wasa, 3 x plasterki szynki, troche plasterków ogórka 200kcal II Sniadanie: 2 mandarynki 50 kcal Obiad: spagetti z mięsem mielonym 500 kcal Podwieczorek: 1 activia, 1 wasa, bułeczka mała z metką tatarską 240 kcal Kolacja: gruszka, mleko bananowe 370 kcal W sumie około 1360 kcal . Mysle, że nie jest aż tak żle jak na dzisiaj... A jutro ważenie więc... Ale musze się ograniczyć poniżej 1200 ;-( A z ruchu: -10 minut rowerka i przejechane 3 kilometry. - 95 minut spaceru z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Oooo nasza kochana!!!No nie jest źle u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek 🌻 Ja na śniadanko serek wiejski z pomidorem i dwoma deseczkami wasy, na drugie sniadanko kiwi a teraz już jestem po obiadku i bło: - troche rybki soli pieczonej w piekarniku, dwie łyżki ziemniaków z przyprawami i surówka z czerownej kapustki więc jestem bardzoooooo najedzona :-) Już mam za soba 35 minutowy spacer z zakupkami a co bedzie potem to sie okaze Ciesze sie ze Wam tez dobrze idzie A dzisiaj u mnie na wadze......... 80,6 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli jest szansa żebym do walentynek ważyła 79,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
A ja przez cały dzień 7 deseczek chabera(jak wasa tylko,że ma 21kcal) jogurt danona z płatkami 198kcal kawa W niedzielkę się ważę....ciekawe ile będzie:) JUtro przechodze na dietę żelazną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Zjadłam jeszcze jabłko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dopiro niedawno wstalam po pracy :P zjadlam 3 wasy z almette i miodem, wypilam sok marchewkowy 1dniowy, do tego 2 kbki czerwonej herbaty i tak mysle co by tu jeszcze zjesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Wczoraj się obżarłam.....Od dzisiaj żelazna.... Skoro wczoraj talk dużo zjadlam to dzisiaj wejść na wagę....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam w piatek i wczoraj zrobiłam sobie labę bo byłam z facetem:) ale nie było az tak zle:) a dzisiaj normalnie wracam bo przeciez wazenie w przyszła sobote hehe i musi byc 75!:D dzisiaj albo pojde pobiegac albo na basenik:) gorace buziaki, odezwe sie jak bede w domku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Moja wga od tygodnia bez zmian.56;) Pomimo tych wyskoków tydzień temu i wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) może się również przyłączę jestem już na diecie trochę już trochę kilogramów za mną ale chyba zaczyna mi już waga spadać bardzo powoli:( Widzę że bardzo dobrze Wam idzie :) Ja jestem na diecie 1000 kcl tak ogólnie nie jem chleba jak już to pełnoziarnisty i zero słodyczy i fast foodów:) Bardzo chciałabym już 6 zobaczyć z przodu ale jakoś mi to wolno idzie:( A wy macie jakieś konkretne diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×