Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skarbeńka

GRUPA WSPARCIA - DIETA 2009

Polecane posty

helou:D ja juz w domku, niestety dzisiaj duzo za duzo zjadlam, ale same dobre rzeczy, bez slodkich, smazonych itp:P zjadlam gdzies z 1500 wiec sporo, ale wiecie co czytalam ze jak raz zje sie wiecej to sie metabolizm podkreca, ale nie wiem ile w tym prawdy:) niewazne i tak to spale bo ide na basen o 19 z kolega:D a z 200-300 juz dzisiaj poszlo:D wiec z 300 na baseniku jeszcze:P jutro juz normalnie do 1000 i stale pory posilkow:) skarbenka powiem ci ze ta owsianka jakas taka slodka:/ zmulilo mnie i bolal troche zoladek wiec chyba sobie odpiszcze nastepnym razem:P w niedziele sie zwaze!:D ciekawe ile ubylo przez 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zjadłam: Śniadanie: serek wiejski, 1/2 papryki, 1/2 kromki chelba wielożiarnistego = 255 kcal II śniadanie: mandarynka = 30 kcal Obiadek: barszcz z ziemniakami = 350 kcal Podiweczorek: jogurt danone z ziarnami = 160 kcal Kolacja: 4 x wasa, 2 wasy z pasta z łososia, i po łyżce 2 sałatek śledziowych : dorsz po grecku, żydowskiej = 350 kcal Dzisiaj w sumie: 1145 kcal. Wiec chyba nie jest żle jak na 50 dzionek diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Ja dzisiaj 3 pieczarki 3 mandarynki i pół małej marchewki 2 jogurty poprawiające trawienie i dwie kromki wasy. Myślicie,że dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czarna, gratuluje przeprowadzki... pewie w jej trakcje troche spalisz kalorii, rozpakowujac sie itd :) szasz, jak dla mie troche mało zjadłaś... odrazu sie zrobiłam głodna jak to przeczytałam :P ja dziś: ś: 1/2 bułki z dynią z żółtym serem i ogórkiem, 2ś: 1/2 bułki z dynia z almette, kubuś play (chciałam wode, ale automaty na uczelni nie działały :/ ) o: 2 jajka na twardo z sosem chrzanowym i buraczkami podwiecz: 2 kostki czekolady, kawa z mlekiem k: jeszcze mysle co zjesc, ale bedzie to pewnie wasa z jogurtem z ziarnami (kupilam dzis w biedronce jeden na probe, zobaczymy jaki jest :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Wiecie,a ja nie jestem spcjalnie głodna. Moje drogie,wy tyle ćwiczycie....mam kompleksy przy was....niby dużo się ruszam ale jakoś nie widac tego po mnie...załamka... Zdrowo się odżywacie,bardzo ładnie. :) Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WOGÓLE KATASTROFA!!!!!!!!!!! ZJADŁAM DWA DUZE KAWAŁKI CIASTA WŁASNEJ ROBOTY! DWA CIASTKA I BANANA! I TO KOŁO 22!!!!!!!!!!! JESTEM ZAŁAMAANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO DZISIAJ W 50 DNIU DIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO WSZYSTKO PRZEZ TA STRESUJĄCA WIZYTE U LEKARZA................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja dzisiaj w planach basen i max 1000-1100 kcal:) trzymajcie sie cieplo, jak tylko bede mogla to zajrze!:) skarbenka spoko- podkrecisz troche maetabolizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Właśnie...wszystkie gwiazdy tak robią.Dieta,deta dieta...a potem dzień obżarstwa dla poprawy metabolizmu i motywacji oczywiście....:) Będzie dobrze,zobaczysz.Tylko dzisiaj już sobie nie pozwalaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbenka - nie przejmuj sie :* ciesz sie tym zamiast sobie to wypominac... poza tym co to za frajda z pieczenia ciasta, jak pozniej sie go nie zje ? :) ja juz na nogach, bo jade na konsultacje z angielskiego... kiedys musze to wszystko pozaliczac :/ yhhh.... ja wczoraj tak jak pisalam na kolacje zjadlam jogurt musli z wasą (tylko ze skład tego jogurtu mnie powalił, a przeczytałam go po zjedzeniu... wczesniej sprawdzilam tylko kalorycznosc) dzis jestem po 100 brzuszkach i 40 pompkach (tych \"babskich\"), zaraz ide cos zjesc na sniadanie, ale z tego zdam relacje pozniej, jak juz bede wiedziala co to było :P milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam ochote sie przylaczyc.:) ja duzo cwicze( aerobik), poza tym spacery, duzo wody i zdrowo jem, mam nadzieje wiec osiagnac zamierzony w mojej stopce cel;) Wy jak widze tez zdrowo jecie, wiec...Nie mam zamiaru stosowac glodowek a potem miec jojo, wiec mysle ze wasz topic jest odpowiedni:P Witam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Ja tu jako jedna tak średnio zdrowo się odżywiam ale nie wywalajcie mnie prosze.Same rozumiecie,ze ja do 16 musze być wieszakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam jablko, 3 kanapki ciemnego chlebka i kilka suszonych bananow i ananasow:) wiec zdrowe kalorie- juz naliczylam ich z 600 hehe:D spoko teraz pojde na basen, na obiad mam czerwona gotowana kapustke- 200 kcal, na kolacje zjem jakis jogurt i dobije do 1000:) a wiadomo na basenie spale 300 kcal:) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) Ja narzekam na okropny brak czasu. Jest , to związane z moją córką. Jesli chodzi o dietę , to nie prowadze jako tako zadnej po prostu mniej jem i zadnych słodyczy:( Dzisiaj mija 4 dzień. Jakoś lżej sie czuje , ale na wadze tego nie widac- jeszcze mam nadzieję, ze bedzie:D Na diety nie mam czasu , a myśle , ze ta\"Mniej Żreć\" Będzie ok. Jesli chodzi o tabelkę , to nie wiem jak sie wpisac i gdzie to jest:( Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... ja juz pisze z warszawy :D jest suuuper!! dzis robie 4 dni diety plynnej na oczyszczenie :D no lece zalatwiac prace :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
No nasza warszawinka!:)Gratulacje!!!!! Ja dzisiaj zjadłam pomarańcz jabłko miska zupy warzywnej Ile to mogło mieć? Przekroczłam 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
warszawianka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny :) ja dzis zjadłam : ś: bulka z dynia z seriem president i zółtym i ogórkiem, o: zupa grzybowa z makaronem, warzywa z parowaru ogolnie zauwazylam ze jak zjem porzadne sniadanie rano, to pozniej w ciagu dnia nie łapie mnie głud i nie mam ochoty podjadac (tak za bardzo :P ) teraz se szykuje bo wychodze z kolezankami na impreze, mam nadzieje ze nie nabje za duzo kalorii :P milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja dzisiaj wracam na szczescie do wroclawia i sama bede decydowac o swoim jadlospisie:) waga dzisiaj rano pokazała 76,3 wiec ide dzielnie do przodu:) potem zwaze sie dopiero 6 lutego jak przyjade do domu mam nadzieje juz po sesji i musi być max 75!!:) ale wy strasznie malo jecie ja piernicze!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!! bede bardziej aktywna jak juz zaloze sobie internet :) na razie to moj drugi dzien diety plynnej jest fajnie :) kalorie spalam bo- 2x2h na stepperze poza tym wreszcie jestem przy moim ukochanym :) buziaki Laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj w miare chybą będzie Z jedzonka dzisiaj: 25 dzień diety Śniadanie: kromka chleba wieloziarnistego, 3 plasterki indyka w galarecie, 8 rzodkiewek II sniadanie: sok kubuś 0,3, jabłko małe Obiadek: tylko 3 porcje różnych surówek plus troche mięsa pieczonego z kurczaka Podwieczorek: 4 mandarynki Kolacja: może troche warzyw na patenie Wiec kcal może być okay Wieczorem napisze ile dokładnie tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta_kasia dziekuje za ciepłe słowa ;-) szasz również dziękuje ;-) Mi sie niekiedy zdarzaja takie wpadki.. Niestety :( czarownica_agata no tak ;-) taka dwudziestka witamy i zyczymy powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciomenka
Witam wszystkie dziewczyny Chętnie sie przyłaczę Po ciąży zostało mi troche kg choć już prawie dwa lata minely to zamiast sie zmniejszac wciaz sie powiekszałam W styczniu postanowilam wziac sie za siebie bo mysle o drugiej ciazy i nie chce startowac z wagi 80 Od stycznia spadło mi 4 kg bo bylo 84 Chce schudnąć do 72 Tyle bylo do slubu i wtedy czułam sie juz nie najgorzej Choc przy wzroscie 162 to i tak sporo Jeśli schudne jeszcze 8 i zajde w ciaze to chyba to nie zaszkodzi dziecku? Moja kolezanka schudla prawie 30 i zaraz potem zaszla Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
No raczej nie zaszkodzisz.... Ja dzisiaj grejfrut trochę ananasa pierś z kurczaka gotowana ze szpinakiem jogurt z colonem c kilka deseczek wasy Co myślicie? Skarbeńko,mam pytanie,czy Ty w 25dni schudłaś 9,5kg.Raaaany jeśli tak to jesteś moją nadzieją!I motywacją!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szasz pomyliłam sie ;-) Jestem dzisija 52 dzien na diecie! A te 9,5 kg schudłam w 44 dni. I tak za szybko bo mój kegosłup zaczyna sie buntowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciomenka witamy ;-) No chyba niezaszkodzi ale trzeba robic badania od czasu do czasu zeby anemi niedostac itp. szasz menu fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
Ale myslisz,ze tak w sam raz?Bo ja sie martwie,ze sie obzarlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz we Wrocławiu w mieszkaniu:) od 15 nic nie zjadlam takze trzymam sie dzielnie i jeszcze po 20 pocwicze na orbim i abs i pompeczki:) i wiecie co potanowilam ze jak bede wracac do domu co 2 tyg to po prostu bede jadla bez jakis tm wyrzeczen to co jest, oczywiscie wylaczajac slodycze:) po prostu nie bede jadla do 1000 tylko np do 1500:) szasz kochana menu jak najbardziej optymalne- wcale sie nie obzarlas a jesli tak czujesz to po prostu chwilke pocwiczyc to lepiej sie poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasz
A i jeszcze jedno...kochane,czasami mam taki dzień ,że zjadłabym dużo....No i taką straszną mam ochotę na kisiel ,a moja znajoma własnie mi opowiadała,że kiedyś odchudzłaa się -,,na kisiel" Gotowała sobie kisiel tylko,że bez cukru.I podobno jest syty,a bez dodatklu cukru wcale nie przeszkadza w diecie. Co myślicie? To prawda? Ile może mieć kalorii taka torebaczka kisielu jak zrobię bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szasz ja wiem czy ty jadlas kiedys kisiel bez cukru :P ja kiedys przez pomyłke go nie dodałam i kisiel był hmmm... paskudny :P no ale moze tobie bedzie smakowac :) ja wczoraj machnelam kilka drinkow i piwko, ale nie pojechalismy na zapiekanki ani kebaby ani inne cuda, tylko do domu, chociaz bylam taka glodna :/ wyszalalam sie, na pewno sporo kcl wytanczylam :) dzis: ś: 2 bułki z presidentem i almette i zółtym serem, kawałek surowego ogórka 2ś: szklanka maslanki truskawkowej o: zupa grzybowa z makaronem k: activia wisniowa i jedna czekoladka - wisnia w rumie ide zaraz spac, bo uczylam sie ubezpieczen, ale chyba wole sie polozyc teraz i jutro wczesniej wstac .... i sie jeszcze pouczyc, bo dzis caly dzien jestem hmmm... lekko \"wczorajsza\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×