Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość Sarenka86
Hej laseczki jestem po konsultacji. Bardzo pozytywnie tylko wyczekalam się dwie godziny. Zabieg za 5 dni o ile się nie pochoruje. Dalej nie mogę w to uwierzyć wow ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka86
Hej jestem już 3dni po jak macie pytania to piszcie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś w os tatnim czasie robił może korektę nosa u doktora Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sarenka 86 Jak się czujesz po zabiegu i jak wrażenia?Mam operację za dwa tygodnie i jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość Hej powiem szczerze że nie ma lekko. Ból i cierpienie od 6ciu dni. Musiałam odstawić leki przeciwbólowe w trzeciej dobie bo dostałam takiego uczulenia na twarzy ze szok milion czerwonych krostek. Całe szczęście dziś juz wyglądam lepiej po lekach na alergię. Za dwie godz jadę na zmianę opatrunku. Przygotuj się że najbardziej bolą plecy. Ćwicz brzuszki bo nie dasz rady się podnieść z łóżka i kladz sobie butelkę z wodą 1,5 L na klatkę piersiową żeby się przygotować do tego ucisku po wybudzeniu (mi nikt tego nie powiedział i miałam trochę szok ). Jeszcze mam waleczek między piersiami który wbija mi się w żołądek i ból nie do wytrzymania musiałam go trochę przesunąć w górę bo nie dało się z tym funkcjonować. Mam nadzieję że sobie tym nie zaszkodziłam, dowiem się za dwie godz☺. Opieka super mile pielegniarki, mają dyżury 24 godzinne wow. Lekarz sympatyczny, pokój na wysokim poziomie. Przed zabiegiem mąż poprosił o tabletkę dla mnie bo tak się stresowałam. Najlepiej kup sobie coś oslonowego bo ja teraz mecze się z infekcja pochwy po tej masie leków. Aha jeszcze jedna rada poproś o Helicid bo dają to dopiero jak poprosisz a to może uratować twój żołądek. Leki dają głównie dożylnie i pielęgniarka powiedziała mi ze tak samo niszczą żołądek jak tabletki bo każdy myśli ze jak dożylnie to omija żołądek a tym czasem to nieprawda. Podsumowując nie bój się bo nic to nie da, poddaj się temu ☺ pomysl ze za dwa miesiące pójdziesz do sklepu z bielizną i kupisz sobie wszystkie staniki jakie ci się podobają, a jak wyjdziesz na plaży to wszyscy faceci będą mieli erekcję na twój widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czy to wszystko jest warte tego bólu.Jakie masz implanty? Mi zaproponował 330 anatomiczne wyjściowe małe A nie wiem jaki rozmiar bedzie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie same implanty 330 anatomy polytech. Tez miałam małe A w sumie to nic tam nie miałam teraz po 6ciu dniach już fajnie wyglądają wiec za parę tygodni jak juz się wszystko zagoji i pouklada to będzie wypas. Teraz mam C. Jak dla mnie są duże. W prawej piersi na małej powierzchni mam słabe czucie ale pewnie niebawem wszystko się zregeneruje i będzie ok. Kiedyś po cesarce przez 3 miesiące nie miałam czucia na połowie posladka i wszystko wróciło do normy wiec jestem dobrej myśli ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie.Proponował Ci Pan doktor jakiś inny rozmiar wcześniej?Żałujesz teraz ,że nie wzięłaś innego rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirek proponował mi tylko jeden rozmiar czyli 330. Myślałam że będą za duże ale powiedział ze wie z doświadczenia że kobiety tak mówią na początku a potem cieszą się ze go posłuchały i nie zdecydowały się na mniejsze☺ ja uważam że są ok i chyba nie ma sensu robić mniejszych niż on proponuje. Wylicza to z takiej tabelki gdzie wprowadza twoje wymiary klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
witajcie, czasami jak się przemyśli dwa razy, to ostatecznie może wyglądać to tak: - ból przeokropny . wieczna obawa że coś się z nimi stanie, nigdy nie wiesz jaki wpływ mogą mieć na twoje zdrowie( tu akurat chodzi o poliuretan), za kilkanaście lat jak dobrze pójdzie do wymiany i najgorsze dla mnie : ja cały czas czuję jednak ciało obce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno miałaś robiona operacje ze masz odczucia? Zadowolona jestes z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie trzeba ich wymieniać. Pytałam lekarza powiedział ze absolutnie chyba że będę chciała powiększyć jeszcze bardziej albo pojawia się na rynku jeszcze lepsze implanty. Te co mam są najwyższej półki czyli polytech albo mentor. Byłam dziś zdjąć opatrunki i przyciąć szwy. Piersi rewelacyjne, idealne po prostu cudowne. Ty dzień po operacja wyglądają przepięknie wiec nie wyobrażam sobie jak będą wyglądać za pól roku. Dla mnie juz jest super a ból do przeżycia. Ja tylko 4 dni brałam leki przeciwbólowe a potem da się przeżyć. Ten ból i tak się zapomina z czasem a piersi zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mam zabieg 25.11 o ile się nie pochoruje. Implanty mam wybrane również polytech anatomiczne 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownież mam zabieg 25 i tez imanth 330, dzis miałam konsultacje z anestezjologiem - bardzo sympatyczna Pani doktorPewnie sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam implanty 330( pisze z tel i trochę błędów robię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dzisiaj miałam konsultacje z Panią anestezjolog. To moze nawet spotkalysmy się w poczekalni :) Z tego co mi mówił to jest największy jaki mogę mieć i z niczego na wyjść rozmiar C tak jak sarenka tu pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno sie spotkalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam wczoraj spotkanie z panią anestezjolog. Zabieg ma 23 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka86
Laseczki moje piersi są naprawdę cudne tylko jeszcze nie mam w nich takiego czucia jak powinnam mieć, a przy nacieciach (ok 4cm i są dyskretne ) jest takie drętwe. Pani Ewa powiedziała mi wczoraj, ze to zupełnie normalne i może nawet cofać się do roku czasu. Trochę lipa mam nadzieje że wcześniej wróci mi czucie. Kumpela z pokoju, która miała zabieg zaraz po mnie ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia
To jest normalne, ze nie ma czucia, po cesarce też tak miałam. Ja za tydzień zabieg, nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3 dni zabieg, jestem bardzo zestresowana i podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jak sie czujecie przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jutro zabieg też jestem bardzo zestresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka86
Myślałam że Sirek robi zabiegi prywatne tylko we wtorki i piątki. Tak mi powiedziały kobity pracujące u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam zabieg w piątek.Może syn robi w pozostałe dni operacje? Do Sarenka: Jak się czujesz już kilka dni po zabiegu?Masz jeszcze opuchliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziś zabieg właśnie się szykuje i jadę u Dr.Sirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz koniecznie jak będziesz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie badania musiałyście zrobić przed zabiegiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej opuchlizna mi zeszła tylko mostek mam jeszcze lekko opichniety. Piersi piękne. Mam nadzieje że nie zmaleja jeszcze bardziej. Dobrze ze posłucham Sirka i nie zdecydowalam się na mniejsze ☺. Z niczego zrobił coś pięknego. Jestem mega zadowolona. Za miesiąc mam z nim konsultację i chyba wycaluje go po stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×