Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

Mi chyba nie zależy na tego typu oparciu, bo jak by chciał iść w siną dal to proszę bardzo, jego strata :-) Kiedyś już wklejałam gdzieś ten jeden z moich ulubionych wierszy, ale przypomnę - ja tak to sobie wyobrażam: Mam ptaka oswojonego gdy głaszczesz go delikatnymi dłońmi, zamiera z lęku przed twoja miłością ty puszczasz go na leśną swobodę. on wskakuje z powrotem do klatki twej i śpiewa. śpiewa. O Tobie A jak tak nie można mieć to trudno, potencjał zgnije w grobie wraz z rozkładającymi się zwłokami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
czyj to? ladny. a twoje sentymentalne zwloki zjedza owczarki azlackie ;) nie dopuscimy do tego lusia! mialas byc hednistką a nie sentymentalnymi zwlokami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz został napisany prawie tysiąc lat temu, autor nieznany :) No a co do moich przyszłych zwłok, to cóż mogę jeszcze ewentualnie zażyczyć sobie skremowania, o ile w mojej miejscowości ktoś zechce otworzyć świadczący takie usługi biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
i z pączkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ja mam krowki. firmowe z logotypem. to wpadnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak o slodyczach - to ja galaretke w czekoladzie :D bym zjadła albo malage .......... pomarzyc moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
i takie i takie. bo zawsze czekam az beda kruche. nie lubie ciagliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
a ja mam zazraz spotkanie znowu wiec zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wskorś drogi...
Co się dziwić? Przecież Ovca mieni się być kobietą. A przecież powszechną jest wiedza, że baby są przewrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wskorś drogi...wskorś życia...
Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008...
jak czytam zdrobnienia kawka, paszczęka itp. tu już mi się żygać chce. znikam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedonim, czyli żeby już nie potęgować dawki przewrotności w swoim plotkarskim kurniku dzisiaj postanowiłeś byc mężczyzną, tak? Brat, jak już musisz tak te biszkopty to chociaż przerzuć się na delicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka2008... jak czytam zdrobnienia kawka, paszczęka itp. tu już mi się żygać chce. znikam stąd. a gdzie masz zdrobnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zerzarłem baton marcepanowy,paczkę rodzynek w czekoladzie i zapiłem coca-colą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wskorś drogi...wskorś życia...
"Paszczęka" jest zdrobnieniem? Koleżanka, to co studiuje? Mam nadzieję, że nie polonistykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×