Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go................

kocham go, on mnie nie ale uwielbia spedzac ze mna

Polecane posty

Gość zorro bez maski...
........eeeatamm, żadna to milość, nie łudż się, ..kocham go......... miłość jest tylko wtedy gdy ludzie są razem, pragną siebie, zbliżeń, intymności .wszystkim pragną się sie dzelić i patrzą w tym samym kierunku..wszystko inne to namiastka złudnych marzeń.. wiem cos na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka zbiedz....
..uwielbienie...to już jakiś okruch uczucia..w stronę miłości... a ja zasypiam z myslą o Nim...i wierzę, że jeśli kocha wlaśnie mnie, zdecyduje się zostać ze mną,a nie z moją przyjaciolką. E... http://pl.youtube.com/watch?v=07U_uKGfv48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna ona............
..jejku, jak Cię nie kocha to na co tu liczyć..? to pewnie nie jest Twoja połówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy z nas....
...a może tylko wydaje Ci się,że go kochasz...albo lekko jesteś zauroczona.....faceci lubią być mili ale tp jeszcze nic nie znaczy, ..a kobiety zaraz myslą bog wie co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant poważny....
....racja, no bo tak to najczęściej jest...kochać ..to tylko nałatwiej jest mówić, a ten co na prawde kocha kobiete,to musi ją najpierw poznać, coc przeżyć ..i tak nie zawsze powie co ma w sercu,bo raz ,ze sie wstydzi dwa,że nie wie czy nie będzie rzalowal jak to wyjawi..ty chyba malolata jakaś co to napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna ona............
..wiecie co?..mnie kocha ktoś, kogo ja tylko lubię, to zaj>>>ste uczucie, bo sie stara jak może, a mnie na nim ani troche nie zależy...czasem siebie nie lubię, że przyjmuje kwiaty, idę z nim na spacer, bo jak ciemno to sama sie boje..ale mi ciężko..może ja zle robie, bo on potem może się przyzwyczai....nie wiem..??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka zbiedz....
..do ..nocna ona............a nie możesz iść na spacer kiedy jeszcze jest jasno....bo widzisz, najgorzej jest robić komuś nadzieje..okazywać zainteresowanie, rozpalać uczucie...a to tylko czlowiek..potem może mu być ciężko...pomyśl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy z nas....
Nie martw się...kocham go.........., przejdzie Ci ta miłość, taka nie ma racji bytu....i choć większość z nas taka milość dotyka, nie ma zwyczaju gościć dłużej niz....u każdego to inaczej wygląda.. trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×