Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpasany krasnolud

o czym rozmawiacie z parnerami?

Polecane posty

Gość Luśka z W...
No i czy nie jest przeuroczo? :) Kiedyś będę o Was opowiadać wnukom (jeżeli nie własnym to siostry) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Zachowajcie trochę słodkości na jutro, bo ja już muszę spadać, a jutro z mroźnego rana będzie jak znalazł tak sobie uszczknąć odrobinę z Waszych klimatów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Oj, nie bądźcie tacy, kafe jako Waszej swatce też coś się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikallia
do Agu..lala dzieki..wiesz, on mi mowi caly czas ze to rzadkosc zeby sie tak dobrac jak my, i ze zalezy mu strasznie...a ja mu na razie nie potrafie odwzajemnic uczuc. prxyko mu, widze. chyba jest gotowy odejsc, ale ja nie cche glupio zeygnowac. Moze sie poswiecic, udac ze "lece" na niego....nie wiem sama...jedno wiem ze nie szukam prygody.i on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z was za partnerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Capo i Tamari, czekamy na dalszy ciąg love story! możecie np zamieścić komunikat w stylu Capo ❤️ Tamari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Brat, są, planują ślub, dzieci, ogólnie ma być "i żyli długo i szczęśliwie" :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie na biezaco ;) bedzie wesele kafeteryjne ? :P zjada sie goscie .... zatancze z wkurzaona zona,poprosze sami i tamcie do tanca a i z toba prawy do lewego tez przytupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ach, normalnie można się rozmarzyć, jakie to wszystko romantyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, dzięki Tobie i Capo mamy jak znalazł badanie na wspomniany przez Ciebie temat (czyli jak rodzą się plotki) Innymi słowy tak, czy siak przyczyniacie się do jakowegoś pożytku, bo i dawkę romantyzmu nam aplikujecie, i proces powstawania plotki objaśniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Nadzieję możesz miec, ale myślę, że Capo skutecznie Cię z błędu wyprowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Tami poprosze do tanca :P zaraz po panie młodym :P a tak powaznie to takie pary ,sa tworzone tylko i wyłacznie na potrzeby zgłodniałych sensacji kaffemaniaków :P co sie stało złotemu ze zniknał ? wygoniłyscie go pewnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementuję wszelkie plotki. Nie planujemy z Tamcią ❤️ małżeństwa, a jedynie życie w konkubinacie. Będziemy wzorcową patologiczną rodziną-dzieci będą głodne, brudne i zaniedbane, bo tatuś będzie musiał mieć na wódkę, a mama będzie musiała zatroszczyć się o jedzenie. Będę miał okresy niepicia i wtedy będę nie do życia, ale jak wypiję trochę, to znowu będę kochanym konkubentem. Tamcia będzie mi gotowała, sprzątała i pilnowała, żeby dzieci nie przeszkadzały jak tata będzie pijany :) Ahhhh rozmarzyłem się..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat no ja nic nie tworze tylko kaffemaniacy saobie3 dopowiadaja:) aaaaa co do zlotego nie wiem ale nie tesknie za nim jakos tak miedzy nami to dla mnie to :POJEB ale nie mowcie nikomu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jaka para??? hehe no niee No już daj spokój, nie zaprzeczaj faktom, zdemaskowali nas i teraz głupio się tłumaczyć. Oficjalnie więc potwierdzam: TAK JESTEŚMY Z TAMI PARĄ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a tak powaznie to takie pary ,sa tworzone tylko i wyłacznie na potrzeby zgłodniałych sensacji kaffemaniaków Dementuję. Nasz romans rozpoczął się na kaffe, ale jest kontynuowany w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Capo, widze, ze postanowiłeś zadbać o rozładowanie zbyt duzej dawki romantyzmu. Chwali Ci się oczywiście ta próba ożywienia wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mama będzie musiała zatroszczyć się o jedzenie. mama to raczej zatroszczy sie o zbieranie informacji ,gromadzenie jej i przetwarzanie na potrzeby partnerstwa... czyli bedzie siedziała na kaffe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×