Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpasany krasnolud

o czym rozmawiacie z parnerami?

Polecane posty

Gość rozpasany krasnolud
kobiety mają potrzebę być czyjąś, na szczęście mężczyźni nie mają takiego problemu :) dobrze jest nam w samotności, ale fajna kobieta przy boku wcale nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
ale fajna kobieta przy boku wcale nie przeszkadza byleby glucha nie byla bo te polecenia na migi wydawac -to jest meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Krasnnolud, jak Wy sie nie zamęczycie tym milczącym rozglądaniem się po ścianach? Toż to koszmar tak nie mieć sobie nic do powiedzenia. Oczywiście milczeć ze sobą też trzeba umieć, ale jakieś normy jednak obowiązują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Tak, Krasnolud, teraz sobie wmawiaj, ze ona jednak fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku, pelna politowania nie odpowiem na Twoje pytanie. Widocznie od zycia i zwiazku oczekuje czegos innego niz Ty, oboje mamy takie prawo; na szczescie sa jeszcze faceci na 'moim poziomie' A ten tekst: "kobiety mają potrzebę być czyjąś" jest zabojczo smieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż Pasionka
kobiety mają potrzebę być czyjąś, na szczęście mężczyźni nie mają takiego problemu No sam widzisz, w zasadzie kobieta niewiele różni się od psa. Lubi przynależeć, służyć swojemu panu i być drapana za uchem. Ludzkiej mowy też nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
A to co obiecałem wczoraj, dam Ci dzisiaj, bo wczoraj nie miałem czasu capo ona mogla to juz dostac od kogos innego i dzis moze nie miec juz czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> kobiety mają potrzebę być czyjąś" jest zabojczo smieszny Jest życiowo prawdziwy. TO baby zawsze skamlają na dokuczającą samotność, brak powodzenia, nihilizm czy dekadentyzm wiązany z brakiem zainteresowania ich osobą ze strony płci męskiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
masz racje. najwyrazniej nie dostala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werararara
A ja mam podobny problem ale to moj facet nic nie mowi i juz mam powoli dosc no bo ile mozna milczec wychodzic tez nie chce do pubu potanczyc gdziekolwiek ma 29 lat a zachowuje sie jak 70-latek, ja mam 25 i naprawde nie wiem juz co robic , teraz to i w lozku jest do bani bo jak on taki nudny i nic mu sie nie chce ....tz. to ja juz nie mam na niego ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozmow to wlasnie mi sie cos przypomnialo kiedys mialam kontakt z takim chlopaczkiem pare lat mlodszym, ale naprawde na poziomie, z mnostwem zainteresowan i inteligentnym, przerobilismy pelno tematow, a pozniej nie mialam z nim kontaktu, odezwal sie do mnie i zaczelismy sobie przypominac te nasze wczesniejsze gadki, on byl w szoku ze ja tyle pamietam, nawet z czego pisal doktorat jego ojciec itd a co mi ten kretyn odpowiedzial: nie obraz sie, ale ja najbardziej pamietam nasze rozmowy o seksie i w sumie tylko to:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"Jest życiowo prawdziwy. TO baby zawsze skamlają na dokuczającą samotność," Już kiedyś rozmawialiśmy o rozkładzie proporcji ze względu na płeć w gabinetach psychiatrycznych. Kobiety ponarzekają, ale się trzymają, a mężczyźni to albo alkohol czy dragi, albo prozak, bo inaczej ani ani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
werarara facet ktory nic nie mowi w lozku? tamari co mi ten kretyn odpowiedzial: nie obraz sie, ale ja najbardziej pamietam nasze rozmowy o seksie i w sumie tylko to nie obrazilas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Kobiety ponarzekają, ale się trzymają, Oj oj oj oj ;) Średnio, mocno śrdnio się trzymają. Kupują kota, jedzą czipsy, piją wino i nadal płaczą 🖐️ >>a mężczyźni to albo alkohol czy dragi, albo prozak, Bo my lubimy być na haju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
Luśka z W... Krasnnolud, jak Wy sie nie zamęczycie tym milczącym rozglądaniem się po ścianach? Toż to koszmar tak nie mieć sobie nic do powiedzenia. Oczywiście milczeć ze sobą też trzeba umieć, ale jakieś normy jednak obowiązują to nie tak, że w ogóle słowa ze sobą nie zamieniamy. tylko przeważa milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe on mial laske, i zapytal sie co zrobic zeby im seks analny wyszedl, no i mi podziekowal potem:P moje rady okazaly sie skuteczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazilam bo mnie przepraszal, zreszta nie jego wina:) zreszta ja sie nie obrazam, zloszcze sie, ale nie stroje fochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zloszcze sie, ale nie stroje fochów Ideał ❤️ >> Ciebie uczyc chyba nie trzeba, wiec nie udawaj Jestem prawiczkiem :o Dopiero od strony teoretycznej zapoznaje się ze sprawami sexa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"Bo my lubimy być na haju " Tak sobie tłumaczcie swoją słabszą wytrzymałość psychiczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie zloszcze to tez nie jest za ciekawie, hehe taki z Ciebie prawiczek jak ze mnie dziewica:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tak sobie tłumaczcie swoją słabszą wytrzymałość psychiczną Mam twardą psychę. Zawsze, ale to zawsze to ja krzywdze. Nigdy nie dam skrzywdzić sie pierwszy, nigdy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
facet pije, bo lubi. kobieta topi smutki w alkoholu dlaczego facet ma sie stresować będąc kawalerem? ma pracę, pasję, zainteresowania, kolegów, chętne dziewczyny. a na związek z kobietą zawsze jest czas, jak sie samotność znudzi a dla kobiety samotne zasypianie jest wielką tragednia. brak męskiego ramienia na codzień, wsparcia, organizacji czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×