Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpasany krasnolud

o czym rozmawiacie z parnerami?

Polecane posty

Gość uop
wlasnym oczom nie wierze, jak moze istniec zwiazek, w ktorym nie ma o czym rozmawiac?! Ale to wam przejdzie, poczekajcie az minie lozkowa chemia i wtedy nie bedzie miedzy wami w ogole zadnej wiezi, rozejdziecie sie po prostu i oboje odetchniecie z ulga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
jak się odkocham to wymienię ją na inną :classic_cool: narazie dobrze mi z tą i faktycznie uświadomiliście mnie, że brak rozmów nie jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
czesc lusia capo-fajny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
faktycznie uświadomiliście mnie, że brak rozmów nie jest problemem gdyby nie sprzatala to co innego a tak - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
ale żeby nie było nie tylko jej fizyczność mi się podoba, również charakter, inteligencja, poczucie humoru, lekka nieśmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnoludzie, jesli brak rozmow Ci nie przeszkadza, to wybacz, swiadczy to tylko o Tobie, i to nie za dobrze. Ale to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mi się podoba, również charakter, inteligencja, poczucie humoru, lekka nieśmiałość Po co to komu? :o Inteligencją i poczuciem humoru obiadu nie ugotujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmeeeeiiii
jak to mowia - mowa jest srebrem a milczenie zlotem ;) moze tak lepiej niz gdyby trajkotala o ciuchach i kolezankach bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpasany krasnolud "ale żeby nie było nie tylko jej fizyczność mi się podoba, również charakter, inteligencja, poczucie humoru, lekka nieśmiałość" skąd to możesz wiedzieć, skoro nie rozmawiacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
sprzątać nie lubi, ale lubi mi dogadzać. myslę, że gdybym ją poprosił by sprzątnęła to by to zrobiła z przyjemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"Owszem, ale w sposób znacznie mniej widowiskowy niż kobiety, znacznie mniej dokuczliwy jeśli chodzi o sexualność, potencjał czy atrakcyjność" Niczyja w tym wina, poza tym przemysł kosmetyczno-chirurgiczny całkiem dynamicznie się rozwija i kobietom chętnie w tym zakresie pomaga :) A że mężczyźni dla penisa zrobią wiele (np. zaryzykują rozpadem dotychczasowego zwiazku) to nie od dzisiaj wiadomo. Szkoda tylko, że tak mało kobiet decyduje się w takiej sytuacji na godne pożegnanie szanownego małżonka kopem na nową drogę życia i zamiast tego wmawiają sobie, że to dla dzieci, że same są nic niewarte itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
Draak rozpasany krasnolud "ale żeby nie było nie tylko jej fizyczność mi się podoba, również charakter, inteligencja, poczucie humoru, lekka nieśmiałość" skąd to możesz wiedzieć, skoro nie rozmawiacie? jestem dobrym obserwatorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Cześć Wnuczka, widzę, ze nieźle realizujesz noworoczne postanowienie dotyczące częstszego bywania na kafe. Co mnie ogromnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Szkoda tylko, że tak mało kobiet decyduje się w takiej sytuacji na godne pożegnanie szanownego małżonka Bo kobiety są z natury głupie i boją się takiego ruchu, boją się zostać same, samotne, opuszczone, pokrzywdzone, niekochane, niedopieszczane, niedowartościowane itp :o Wolą trwać nawet przy największym skurrwysynu, niż zostac same :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
tak lusko staram sie jak moge kafe to jednak osmy cud swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
ale kurrwa zzzimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż Pasionka
Krasnal- Ty się ciesz, że Twoja dziewczyna mało mówi, gdyby kłapała dziobem jak większość bab, to swoich myśli byś nie usłyszał, nie mówiąc o radiu albo telewizorze. Kobieta mloda, ładna, która malo je i mówi to prawdziwy skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Też mi nie pasują te niskie temperatury. Pociesza mnie jedynie fakt, ze dzięki temu wymarznie trochę zjadliwych wirusów i nie będą się dranie tak mutować (zeszłej wiosny taki jeden nieźle wymęczył moje zatoki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu....lala
kikalla Ja tez tak mialam i wyszlam za maz ale na nic nie ma gwarancji , jesli prawdziwie nie kochasz too zwiazek z rozsadku tylko z twojej strony nie ma duzej przyszlosci przeszlam to i teraz mysle o rozwodzie a maz mimo iz to on bardziej kochal zdradzil z inna . Trzeba miec motylki chociaz na poczatku zwiazku jesli ich wogole nie ma to nic tego nie zmieni z czasem pojawi sie wieksze przywiazanie itd. musi byc chemia i musi byc wzajemna rozmow i zrozumienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"olą trwać nawet przy największym skurrwysynu, niż zostac same" Smutna to prawda, ale niestety w większości przypadków prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
mnie pociesza dziura ozonowa i to ze klimat sie ociepla dalej- wystawiajcie stare lodowki przed domy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
dobry skurwysyn nie jest taki zly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpasany krasnolud
inż Pasionka Krasnal- Ty się ciesz, że Twoja dziewczyna mało mówi, gdyby kłapała dziobem jak większość bab, to swoich myśli byś nie usłyszał, nie mówiąc o radiu albo telewizorze. Kobieta mloda, ładna, która malo je i mówi to prawdziwy skarb. coś w tym jest. co prawda wolałbym, żeby była trochę bardziej rozmowna, ale lapsza taka niż ta, co gada wszystko, co jej ślina na język przyniesie te verde dlaczego to źle o mnie świadczy, że mi nie przeszkadza, że nie rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mowie duzo, chyba, ze mam swoja faze dołka to nie gadam z nikim przez 3 dni wtedy:D ide po wino 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×