Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpasany krasnolud

o czym rozmawiacie z parnerami?

Polecane posty

Gość Luśka z W..
Capo, a Ty nie masz przypadkiem wolnego brata? Znaczy pytam względem tego podejścia do kobiecych marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opamietaj sie z łaski swojej:) nie wiem czemu ale ciagle mi goraco jakby lato bylo, chyba przechodze menopauze:-O a chociaz nie, bo nam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie wiem czemu ale ciagle mi goraco jakby lato bylo, To miłość moja droga, chemia, motylki w brzuchu, kołatanie serce, tęsknota... Ja też czuję to samo ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, to jasne. Uczucie Cię tak rozgrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No własne, inni też tak myślą Capo, a jakiegoś duchowo-intelektualnego towarzysza o podobnych poglądach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no to nie to:-O a motylkow w brzuchu nie czuje tylko mnie napieprza z wiadomych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a motylkow w brzuchu nie czuje tylko mnie napieprza z wiadomych powodów Jak minie okres :o to i motylko powrócą ;) Czujesz to ciepło na serduszku? To ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, jak widzisz jesteś w czepku oraz pod szczęśliwą gwiazdą urodzona. Zostałaś wybrana przez jedynego w sowim rodzaju, wyjątkowo wyjątkowego oraz cennego Capo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly z Ciebie zgrywus:P Lusia zauwazylas ze ju nie ma na kafe? stracilam z nia kontakt calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, zauważyłam, że bywa bardzo rzadko. Ale czasem wpada. Widziałam, że wczoraj wpisała się na topiku Szukania dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info:) a co do brata tez chcialam zawsze miec, ale mlodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
A masz siostrę? czy jesteś the only child?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam siostre, ale ona poszła za jakiegoś araba i od 10 lat jej nie widziałem :( Mam przyrodniego brata, ale raczej nie jesteśmy podobni, bo on jest adoptowany z Senegalu, ma na imie Sajmon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a co do brata tez chcialam zawsze miec, ale mlodszego Podglądałby cie pod prysznicem, onanizował by się Twoją bielizną, ślinił do koleżanek :o Po co Ci to? Masz mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Capo, niezła z tych Twoich opowieści kafenowela się kroi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuj nie, no mam kuzyna 4 lata mlodszego i zawsze sie fajnie dogadywalismy, wiec przez to mam sentyment raz wzial mnie na czarna trase na stok a ja nie bardzo umialam jezdzic bo to byly moje poczatki a on powiedzial: nie bój sie, zaopiekuje sie Toba:) mial chyba 11 lat, czy to nie slodkie?:D dostalismy obioje opierdol od jego ojca a mojego wujka potem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>no mam kuzyna 4 lata mlodszego i zawsze sie fajnie dogadywalismy To nie kwestia pokrewieństwa, tylko bycia fajnym facetem. Fakt, jesteśmy w mniejszosci, ale jak już się wam ktoś taki jak my trafi, to nie możecie odpuszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes skromny przydaloby Ci sie troche pokory:) no ale zycie cie nauczy jeszxcze, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa pamiętam pamiętam - analny oprawca? :D Da się zrobić :classic_cool: Preferujesz sex: a) czuły, delikatny, subtelny, powolny? b) ostre rżnięcie, często na granicy gwałtu, bólu, z zabawkami, pejczami, wibratorami i maxymalizacją dynamicznej expresji?:classic_cool: c) czy po katolicku, z kalendarzykiem w ręce, przy zgaszonym świetle i pod kołderką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c odpada, czasami a ale wiekszosc b tyle,ze bez pejczy bo mnie to smieszy a nie podnieca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, to w końcu masz rodzeństwo jakieś, czy jedynaczka? Bo chyba nie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widać o czym można
rozmawiać z partnerem.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam piekna, pasztet:P ma meza i dziecko hehe:) maz nieudany ale dzieciak fajny:) Ty lepiej zrób to co miales bo sie obraze w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×