Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba kazdy

wzrost jaki jest idealny dla kobiety, panowie?

Polecane posty

Gość chyba kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie siebie____________
176cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja facet
Między 165 a 175 Najlepiej gdzieś tak 168-170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno...
10 cm miej ode mnie - czyli jakieś 175 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham siebie2
kzdy wzrost dobry, byleby jego posiadaczka sie dobrze w nim czula. 175:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno zimno zimno
hej to prawie się łapie, mam 177 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem pytaniem na pytanie (chociaż jakby nie było facetem nie jestem :P) a kogo to w ogóle obchodzi?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 178 cm, a jak ubiorę kozaczki na koturnie mam 184, mierzyłam co do centymetra :) Nic na to nie poradzę iż pewnie czuję się na wysokich obcasach. Nie uważam swojego wzrostu za wadę :) Nawet chcialabym jeszcze urosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce gustaw
na koleżanke może być..na coś więcej za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy glownie od wzrostu faceta. Mnie sie najbardziej podoba 168. Mam 176. Jestem kobieta, rzecz jasna. W sumie to glupie pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ja tez w sumie zawsze
chodziłam na obcasach (tez mam 178 cm) ale ostatnio mam kompleks...:/ taki jeden debil sie do mnie przyczepil ze nie dosc ze taka wielka jestem to na szpilkach jeszcze chodze.... :( i nie chodze...a uwielbiam obcasy..i wiekszosc butow takich mam..nie moge sie sesji doczekac bo wtedy do spodnicy bede musiała załozyc kozaki na obcasie :p ehhh paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet przy niskim wzroście baba może wyglądać jak Helga i wtedy instynktu opiekuńczego to nie wywoła. Wysokie kobiety też bywają bardzo kobiece, kruche i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że nie generalizuje ale jest róznica kiedy widze piekna blondynke powiedzmy 165 w szpilkach, a rownie piekna blondynke o wzroscie 184 w szpilkach..Mysle ze wiekszosc mezczyzn jednak zywiej zaraaguje na te pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oderdobe, wydaje mi sie, ze sie mylisz [dlatego tak mysle, ze jestem zyrafa, rzecz jasna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaapewnie jestes jakims
kunusem overdobe(czy jak Ci tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaapewnie jestes jakims kunusem overdobe(czy jak Ci tam) żeby było śmiesznie koszykarzem;) ale akurat wzrost nie ma tu znaczenia..Pisze jak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes jednym z nich, ale jak sam mowisz - jednym Mnie sie wysokie kobiety wydaja bardziej seksowne, niskie - bardziej slodkie. Co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska kobieta
tak szczerze to głupie pytanie... bo o gustach się nie dyskutuje.... ja jestem niska.... jednym się to podoba:) innym nie:( poza tym.... możemy sie pytać Panów co im się podoba, ale co to zmieni?? można się zapytać czy panowie wolą szczuplejsze czy pulchniejsze ( zawsze można przytyć lub schudnąć), brunetki czy blondynki ( zawsze można się przefarbować), jaki lubią styl ubierania sportowy czy elegancki... Ale czy odpowiedź na to pytanie cokolwiek zmieni?? Nawet jeśli 99% mężczyzn tu na kafe by stwierdziło że kobieta mojego wzrostu jest za niska( mam 157 cm) to przecież i tak nic z tym nie zrobię.... no może poza noszeniem szpilek ale to robie i tak bez takich opinii bo skakać z mostu z powodu niskiego wzrostu zamiaru nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wysokie kobiety wydaja bardziej seksowne, niskie - bardziej slodkie. Co kto lubi Pewnie jestes kobieta;) Ale tak po prawdzie....o gustach sie nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Halen
jak dla mnie 170 - 175 i do tego szczupla dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze analogicznie sytuacja ma sie u kobiet, ktore zawsze wskaza wysokiego mezczyzne jako idealnego....natomiast niewielka czesc populacji wskaze niskich....Statystycznie jednak miazdzaca przewage ma Typ 1..U mezczyzn jest podobnie wiekszosc wybierze 165-170..natomiast niewielka czesc wskaze >180...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem kobieta, wysoka, mowilam i jak zgadzam sie z tym, co mowisz o gustach kobiet, tak o facetach nie - mysle ze wieeelu facetom podobaja sie wlasnie laski typu 175 - jesli tylko sa od nich odpowiednio wyzsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×