Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba kazdy

wzrost jaki jest idealny dla kobiety, panowie?

Polecane posty

No wlasnie ty myslisz a ja wiem;0 a Amant to chyba ma słabość do Malgosi Dydek(213 cm) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te verde,ja tam sie z Toba nie zgodze,osobiscie uwazam,ze facetom pdobaja sie dziewczyny sredniego wzrostu( a sama jestem wysoka tak jak Ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepiej pytac facetow, a z tego co widze, oprocz oderdobe nikt nie napisal, ze 175 to za wysoka. Moim facetom podobaly sie wysokie wlasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale wiesz to zalezy od faceta,moj jest zachwycony ale na pewno wielu facetow nie chcialoby wysokiej dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niscy by nie chcieli. Ale mysle, ze wysocy tak, w naprawde sporej czesci - na pewno wiekszej, niz liczba kobiet wolacych naprawde niskiego faceta. Moge sie mylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niscy by nie chcieli. Ale mysle, ze wysocy tak, w naprawde sporej czesci - na pewno wiekszej, niz liczba kobiet wolacych naprawde niskiego faceta. Moge sie mylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze kobiety wola tych wysokich :D mimo ze np sa z nizszymi to i tak podswiadomie czy tez nie podswiadomie chciały by był wysoki ...tylko mu tego nie powiedza bo i po co ? ale w myslach i tak tego pragna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taki, żeby była niższa, jak włoży obcasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, niedzwiedziu, Ty sie znasz z tego co pamietam. jaki wzrost powinna miec kobieta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 cm nizsza od faceta :P:P:P hehehe a tak powaznie to jest chore pytanie :O bo dla wszystkich idealny oznacza co innego dla mnie osobiscie w granicach 170 cm a 185 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytanie jest glupie, ale co tam tak sie czepiam, bo chce wiedziec, czy ja sie myle, czy ten na O nieslusznie przerzuca swoje poglady na wiekszosc facetow jako kobieta, gdybym miala wybierac, wzielabym taka wlasnie szczupla, zgrabna 1,75 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten na O nieslusznie przerzuca swoje poglady na wiekszosc facetow ;) Cała słuszność po mojej stronie madamme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, ten na O [masz taki nick jakos trudny do skojarzenia u zapamietania] - jak na razie wiekszosc panow mowi ze powyzej 170 jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te verde Jestem przekonany ze mozesz z powodzeniem uwiesc kazdego mezczyzne i naprawde nie musisz sie dowartosciowywac naszymi opiniami,,,A co do opinii..Sa badania antropologiczne ktore dadza ci odpowiedz na nurtujace cie pytanie;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem przekonany ze mozesz z powodzeniem uwiesc kazdego mezczyzne i naprawde nie musisz sie dowartosciowywac naszymi opiniami" Jestes przekonany dlatego, ze mnie nie widziales 🖐️ Dyskusja jest glupia, wiem. W statystyki nie wierze za bardzo. Tak tylko sie zastanawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet38
165 do 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, tak duzo? Czyli co, nie jestem beznadziejna zyrafa, tylko o 4 cm za wysoka kobieta? Och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawco, z oczywistych przyczyn Cie lubie. Ja ze swoim wzrostem mialam problem tylko w podstawowce, bo juz chyba wtedy mialam 175. Teraz jest ok, choc zadna modelka ze mnie. Problem jest tylko z kupieniem odpowiednio dlugich spodni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×