Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość metu
szczerze to chodzi o to zeby sie chlopakowi podobalo. ladne markowe bokserki, ktorych mu nigdy mama i babcia nie kupi to dobry pomysl. Oczywiscie rzecz dotyczy chlopaka , ktory ma +17 lat, bo mlodszym gówniarzą szkoda kupowac markową bieliznę za 50 zl. Malolatactwo to nawet ciezko uznac , ze "da sie ich podciągnać pod dzien zakochanych" hehehe :), wiec takim to raczej kupic tylko cos bardziej dziecinnego np: jakis kubek na kredki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolwer
do joaasia - wlasnie o to chodzi,ze pewnie twoj facet ma "znoszone" gacie wiec kup mu jakies nowe , ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuel 5
do rewolwer - cienka riposta :) hahhaaaaa ale sie usmiałam. brawo i pozdrawiam ps: tez jestem "za" bokserkami a przeciw wibratorom, ramką czy innym skarpetką ty wymienianym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>fajnyprezent ostatnio gdzieś czytałem, że jakaś osoba sprezentowała 2giej frutki, by ta osoba sama mogła wylicytować przedmiot jaki jej się podoba taaa, tylko trzeba bylo najpierw wyjasnic co to sa te frutki.... a sama uwazam ze to nei na walentynki prezent, za malo romantyczny, to raczej podpada pod urodziny, czy taki prezent bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentu na walentynki to uwazam, ze bokserki sa ''zwykle''' lepiej kup mu cos z czego bedziecie sie razem cieszyc, nawet niech to bedzie cos dla samej ciebie ale z przyjemnoscia dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojka
moze wibrator dwustronny? na pewno bedą sie cieszyc obydwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakopterkaaa6453
plakac mi sie chce jak to czytam:( misie? gacie w serduszka? ta pedalska ramka to juz wogole kosmos;/ poduszeczki w serduszka.... biedni faceci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroffkaxx
no i poźniej oprawić w jakąs antyrame, pomyslowe i śmieszne..niech sie chlopak cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareku
Tylko i wylacznie markowy underwear z luffluff.pl - ZADNE DZIADOWSKIE BOKSERKI W SERDUSZKA ! Tylko super boksery marki baskit, C-in2 czy Udy . Kazdy facet z jajami cos takiego doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7564933
karykatura? nom zesra sie ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
Kurcze... Wszyscy piszecie o jakiś bokserkach, skarpetkach, ramkach, misiach, poduszkach, kolacjach itd. Możecie podać jakieś inne fajniejsze propozycje na walentynki co mogę dać chłopakowi z którym jestem około 9 miesięcy? ( chłopak ma 18 lat) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
masz strone toys4boys.pl rzeczy tysiac razy lepsze niz te tandetne gówna:p we wrocku jest sklep w magnolii a jak nie to wysylka chyba 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
to zapierdalaj do slepu po skarpety;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
Dzięki wielkie... Szczególnie podoba mi się to: http://toys4boys.pl/Zakochane-Kubeczki-item184.html tylko tak się jeszcze zastanawiam czy to bezpieczne źródło, czy wszystko będzie ok (przesyłka, zakupiony przeze mnie produkt itd) Macie pewność, że będzie wszystko ok? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
ja nie mialam zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam wdzianko pokojowki i zamierzam wpasc do niego majac pod plaszczem tylko fartuszek i czarne ponczochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
ja mojemu zrobie loda;p jak co roku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
nie raz do roku tylko w walentynki przed mowie wszytskiego najlepszego;p nienarzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, ze nie obchodzę walentynek a już wszelkie misaczki, rameczki, gaciorki wydają mi się nieco infantylne (ale to może dlatego ze już dawno nie mam 15 lat). jak już to może warto coś takiego specjalnie dla niego? Ja na inne okazje zamawiałam już fototapetę (z allegro) - można z waszym zdjęciem wspólnym, albo czymś co go interesuje, co chętnie przyklei na ścianie, kalendarz ze zdjęciami (tak samo wasze wspólne, osobno, czy jakieś związane z hobby). A ostatnio hitem także wśród znajomych są puzzle ze zdjęciem - http://www.fotopuzzle.pl lub na allegro. Fajna zabawa i nie trzeba od razu wieszać na ścianie choć można oczywiście włożyć w antyramę. Takie prezenty lubię, bo są to drobiazgi niepowtarzalne, specjalnie dla niego i na razie jeszcze nie stały się oklepane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam sobie dziewczyna
A ja powiem mojemu facetowi o ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba się załamała jakby facet mi dał jakąś taką tandetną ramkę, kubeczek, misia czy naszą wspólną karykaturę... a ponoć kobiety mają na takie badziewia większą tolerancję i tak. co można z czymś takim zrobić później? Półek szkoda mi zaśmiecać, kubek już mam swój ulubiony i z innego pić nie będę, więc ląduje taki badziew w kufrze pod szafą a po pół roku idzie do piwnicy :O Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek facet mógł się ucieszyć z misia w koszulce \"i love you\", gaci w serduszka, laurki ze zdjęciem czy innego rękodzieła, albo jakiegoś przerażającego kubeczka z waszym zdjęciem. Takie rzeczy się wyrzuca najszybciej jak się da, bo są zwykle kiczowate, niepraktyczne i straszliwie brzydkie, a nie \"słodziutkie\". Walentynek nie obchodzę, ale swojemu facetowi zamiast misiaczka i zabawnego kubka wolę już kupić jakiś elektroniczny gadżet, porządną kamerę internetową jeśli nie ma, albo naprawdę dobre słuchawki, a nie jakiś szajs za 30 zł, droższy scyzoryk czy pióro, nową grę na playstation, perfumy o fajnym zapachu jeśli wiem że używa, od biedy już te gacie, byle jakieś porządniejsze, a nie \"smieszne bokserki\" za 15 zł... szczerze mówiąc, od mojego faceta wolałabym dostać interesującą książkę, niż poduszkę w serduszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap
to skoro "badziewia" nie, to co? :) na prawde ciezko jest kupic cos chlopakowi, ktory nie ma sprecyzowanych zainteresowan.. jesli ktos ma jakis pomysl, ktory wykorzystal w ubieglych latach (i sie sprawdzil) to umiesccie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyka
Do Metu: a coś Ty kurwa taka dorosła...? nie znasz ludzi to nie oceniaj Myślisz ze jak starsza i uprawiasz sex to jesteś WIELKA? Mylisz się... w środku jesteś jeszcze malutka dziewczynka bo nie wiesz co to $wiat... Zal... poprostu żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×