Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Gość Monia_83
a ja wyśle Ci teraz bez podkładu trądzik, zobaczysz jak to wygladało u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
no ok to czekam. ja poszukam czegoś jeszcze gdzie bardziej mi widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Poszło:) jedna strona zaleczona, z drugą walczyłam, i zobacz jak ja wyglądałam, co gorsza nie było malowania, a na uczlenie trzeba było hasać z twarzą czerowną jak smok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
oj .. było ok . ja Ci przesłałam jeszcz ejedno moje. najgorsza 18stka życia - wyglądać jak koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Nie jest tragicznie, uwierz mi, naprawdę MUSISZ uwierzyć, widziałam wiele twarzy ze zmianami trądzikowymi i ludzie mieli gorszy, Twój jest do wyleczenia, a potem mówię, peeling kwasem i będzie czysto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
na peeling mnie póki co nie stać. studiuje dziennie i jestem na utrzymaniu rodziców. na całe szczęście takiego mocnego teraz nie mam, ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Spokojnie, najpierw wylecz buzie:) a będzie ok:) Ale widząc moje zdjęcia chyba masz już teraz motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
mam. leczę. wizyte teraz u dermatologa mam w czwartek. ciekawe co powie. buzię masz teraz cudną. żadnych blizn? ile te kwasy kosztują i jak dużo ich robiłaś? ja mam dość głębokie blizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
zrobiłam raz, zapłaciłam 250zł ale warto dać, bo te co kosmetyczki robią to koszt 100 zł i słabe działanie. Też miałam blizny, przebarwienia, czerwone plamy. Na chwile obecną mam jescze trochę zaskórników na brodzie( cholera ciężka) do wyleczenia, i to koło oka, ale mam też plamy po wyciskaniu... No więc na pewno nie masz tego z jedzenia, więc nie martw sie tym, co mówią rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
i jeden dał takie efekty? ja nie mogę... 250zl to nie majątek. udzielam korepetycji to uzbieram. ale najpierw chce to pokonać. jak nie pomoże tetra i epiduo to bye bye. a co teraz stosujesz? epi cały czas? tetra bardzo pomogła? jak długo brałaś ? i czy po odsunięciu jej miałaś wysyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
tak jeden zabieg dał mi taki efekt. Biorę teraz 3 opakowanie tetra i smaruje się cały czas epi.. Tetrę brałam za 1,2,3 razem tyle samo czyli 4 opakowania musiałam zjeść - minusem w tej chorobie jest to,że tertę musisz przyjmować ok 3 miesięcy. I cały czas Epi się smaruje, miałam już wiele tych specyfików na zewnątrz, ale Epi jest lekiem nowoczesnym i daje niezłe efekty. Pierwszym razem( te zdj co Ci wysłałam) to brałam 3 mce tetra i smarowałam differinem( to co Epi, tylko słabsze), drugim razem to juz borda zaatakowana po jakiś 6 mcach( angina) - choroba bakteryjna i się zaczęło, leczenie trwało chwilę, znów zjadłam tetra+ epi smarowanie, a teraz jest wysyp na brodzie znów:) i jem tetra i smaruje Epi. Jeśli nie uda się u Ciebie zwalczyć tetra i Epi( choć nie wiem czemu w to wątpisz) to można włączyć roccautane, jakoś tak się zwie ten zajebisty lek na trądzik. Ale tu w PL jest zajebiście drogi, i co gorsza niszczy wąrtobę, ale daje super efekty( kolega brał), no ale nie ma sie co łamać,najpierw przelecz się do końca-wiesz jak w chorobach jest, trochę jest lepiej, pomoże i wielu ludzi olewa leczenie, a tu trzeba do czsu kiedy CI derma powie, noo koniec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
wiem wiem. bo ja już długo to leczę i się prędko nie poddam. izotek to już ostateczność. wzięłam dlatego tetrę mimo, że mi dermatolog proponował izotek. wiem tutaj cierpliwość mega popłaca. ja cały czas biore diane35 jako na trądzik i jako zabezpieczenie przed ciążą. ale w przyszlym roku będę już diankę brać 3 lata i mi ginekolog zmieni na inne. ciekawe co to będzie. czy wysyp mega czy jak. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
też brałam piguły, ale ja nie zauważyłam jakiegoś wpływu na moją cerę. Odstawiłam , bo chce dzidzia:) No więc kochana uszka do góry, jak Cię złapie chandra, popatrz na moje zdjęcie-dlatego cały czas pisze o tej cierpliwości!:) Uciekam lulać. do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
dzięki dzięki. ja dzidzię za co najmniej 3 lata.. ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
Madeline - nie chcę Cię pocieszać, ale Twoja twarz to pikuś w porównaniu z tym co ja mam na twarzy :D patrzylam i na prawde nie jest tragicznie ;) też zrobie jakieś fotki , aby was dziewczyny pocieszyć , że nie jest źle :D nie mozna sie zalamywać :) a co do wyciskania , no kurde pokorcilo mnie a teraz mam masakre mowiąc delikatnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
Biagotti zrób zdjęcie i zobaczymy. moja twarz dzisiaj w dotyku lepsza. odleciały te strupki z prawej strony na żuchwie, ale ślady zostały. dzisiaj jest milsza w dotyku, a to dzięki maści cynkowej, którą wczoraj na sobie pół wieczora miałam i poszłam w niej spać. pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
Maść synkowa dobra rzecz, ja teraz jak siedzę w domu ( oczywiście nie jestem w szkole przez chorobą) to mam tylko krem cethapil na twarzy , żeby zredukowac to przesuszenie od epiduo, a potem na noc znow epiduo, bo dziś na noc miałam clindacne . zaraz załaduje jakieś fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
Ok Madelaine mam fotki załadowane ;). Widok na policzek lewy , prawy i czoło. Zeby być już szczegółową to policzek lewy jest ten w gorszym stanie a policzek prawy w troche lepszym ;) Tylko nic nie jedz przed oglądnieciem :D http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1010/s4031133ad24.jpg http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1010/s4031132f983.jpg http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1010/s40311317a3f.jpg http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1010/s4031123a411.jpg mam nadzieję , że pocieszy to Ciebie jak iinne dziewczyny , że może byc gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem facetem, a tak przeglądam forum to chyba same dziewczyny tutaj piszą, ja tez walcze z trądzikiem juz dlugi czas mam 23 lata i teraz jest tak ze czasem nie mam nic a czasem pojawiają sie pryszcze i jest to czesto dołujące, uzywam epiduo od jakiegos czasu i uwazam ze naprawde działa w ciagu jednej nocy wygładza i likwiduje pryszcze aczkolwiek wyskakują po nim bolące ropne raz na jakis czas które znikają ale oprocz zinerytu i epiduo chyba nic tak nie pomagało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiegf cadhu
czy ktoras w was stosowala moze zabieg kwasem glokolowym? ja mam ładna cere ogolnie tylko na brodzie mi sie paskudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
TTTT87 - czyli jednak dobrze zauwazylam , że po epiduo wyskskują takie ropne pryszcze które same aż proszą się , żeby je wycisnac, ja tak zorbilam i teraz mam wieksza biedę na twarzy niz wczesniej ;d epiduo uzywam drugi tydzien i faktyczie pomaga ale i ma swoje efekty uboczne. to nic , że piszą tu same dziewczyny, nie tylko kobiety zmagają się z tradzikiem więc mozesz się wyzalic i w ogole ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiegf cadhu
ponawiam pytanie o kwas glikolowy? czy zniknely wam po nim ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
Biagotti masz lepiej niż ja :) serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
ja tam nie wiem jak z tym kwasem glikolowym, nie uzywalam . Madelaine - nie zartuj sobie ze mnie! :D dzieki , że mnie pocieszasz :D ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine_32
Biagotti, masz o niebo lepiej ode mnie. sama chciałabym tak mieć. ale chyba nigdy tego dziadostwa się nie pozbędę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
z tym lewym policzkiem trochę zje*ałam sprawę , bo kolega wyzej pisał , że po epiduo wyskakują ropne syfy , no i ja już ich wczoraj nie moglam znieśc i oto efekt na dzień po wycisnięciu ( na fotce). teraz trochę zaluję, bo mogłam tego nie ruszac, no ale denerowoało mnie to ;/ tez mam takie wrazenie , że nigdy się tego nie pozbęde, ale tY masz czysciutką twarz oproczt ych czerownych kropek, a ja? zobacz, nie dosc , że przebarwinia to jeszcze takie malutki kropki ;/ ale pocieszam się , że trochę mojego magicznego rimmela lasting finish mineral i pudru zakrywa sprawę i znowu jestem "piekna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTT87
tak masz racje wiesz :) mi tez takie bolące sie pojawiają i tak korcą że szok hehe czasem juz musze wycisnąc ale potem szybko schodzi ogolnie i jest ok pozatym ja mam w sumie problem głównie na czole :) czasem jest super a czasem pogorszenie hehe najwazniejsze to zbytnio sie nie zamartwiac ale to czasem i tak i tak doporowadza to zlego samopoczucia:) hehe jasna sprawa od dziewczyn sie czegos mozna nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
no wlasnie, nie mozna się zamartwiac, ja mam problem na policzkach a teraz to juz calkiem biedy sobie narobilam ,ale staram się nie załamywać :) choć powiem szczerze , że mnie te syfy samą obrzydzają i wciaz zastanawiam się dlaczego inni maja nieskazitelene gladziutkie twarze a inni muszą sie meczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTT87
pozatym polecam kosmetyki z ivostinu jesli nie uzywacie do cery tradzikowej do nabyca w aptece bardzo łagodzą podraznienia są na bazie wody termalnej i ogolnie dla mnie zawsze na plus :) a grunt to byc wytrwałym pozatym tradzik u dziewczyn mi nie przeszkadza kompletnie moze dlatego ze sam z tym walcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagotti
Mojemu chłopakowi też to nieprzeszkadza, bo uwaza i tak , że jestem najpiekniejsza na swiecie ( :D) ale mnie to samą doluje ... jak już coś polecaszt o ja tez Ci polecę ;D cethapil emulsja do mycia twarzy nawet bez uzycia wody, do tego MD Dermoprotektor też Cethapil , przydają się przy uzywaniu epiduo, bo po nim mam bardzo wyszuszoną twarz :D aa! no i jeszcze kosmetyki Ziaja MED , też glownie dosptępne w patekech do skory tradzikowej aa i dobry krem o ktorym wczensiej pisalam DERMEDIC Hydrain2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×