Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo to

KOCHANKI II

Polecane posty

Gość przestań pieprzyć
Maryśka farmazony, bo mi się jelita na guzy związały... nie doprawiaj do idiotyzmu ideologi i uczuć wyższych do głupoty i infantylizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań pieprzyć
aaaaaaaaa i nie pozdrawiaj już, zajmij się życiem, swoim, męża, kochanka ludb jego partnerki, tylko już przestań tu chrzanić swoje pierdoły... i ta kobieta powyżej chyba ma rację, może tak stękasz, bo rzeczywiście masz zatwardzenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak uwazam...
maryska - czytam ciebie od poczatku. nawet dawalam ci rady, bylo mi cie zal bo cie rozumiem i tez przez to przechodzilam. tylko ze ty w ogole nie potrzebujesz zednej pomocy. ty sie upajasz swoja nieszczesliwa chora miloscia. to ty jestes chora i nie chcesz sobie pomoc. jestes dorosla osoba wychowujesz dziecko a jakie dasz mu rady gdy bedzie w podobnej sytuacji? przeciez to ty dajesz przyzwolenie facetowi na takie traktowanie. on jak to samiec wykorzystuje ciebie. moze nawet smieje sie z latwego lupu kiedy jest juz sam. a ty wieczna meczennica tylko osmieszasz sie nie probujac byc konsekwentna w swym dzialaniu. tobie jest tak wygodnie. cierpisz bo to lubisz. i rzeczywiscie nie pozdrawiaj nikogo cieplutko bo nam czytajacym flaki sie przewracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...tak wiem jestem niekonsekwentna...probowalam wiele razy to skonczyc...rozmawialam o tej sytuacji z niejedna osoba i kazdy powtarza mi ze to nie ma sensu...ja tez to wiem on to wie ale kiedy jestesmy razem zapominam o tym wszystkim co sobie mowilam,co inni mi mowili i znowu zaczyna sie to samo...myslisz ze jestem chora?moze ale ja go kocham chociaz wiem ze pisalam ze to nie jest milosc ale teraz jestem pewna ze to milosc,,,zupelnie bezsesnowana ale milosc...bez szans...bez przyszlosci... .......................zycie......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
....i juz nie bede was pozdrawiac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...i tu nie chodzi na pewno o sex w calym tym naszym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty lepiej tu
juz nic wiecej nie pisz,jestes pusta na poziome pustaka 3 odziału szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluźnisz kobieto
dzieci z 3 klasy są na znacznie wyższym poziomie, myślą, działają, uczą się, a Marysia chce tylko cierpieć, bo myśli, że to uszlachetnia jej lewy związek w mniemaniu Marysi miłość=cierpienie, czyli nie ma nie tylko pojęcia o życiu, ale też nie poznała jeszcze prawdziwej miłości, jest upośledzona i chora emocjonalnie, ale niestety - bardzo jej to pasuje, nie zna innego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera czemu
jej ublizacie,sami nie wiecie jak to jest,potraficie tylka ujadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
....hmmm watpie ze jestem na poziomie dziecka z 3 klasy ale to wasze zdanie,myslcie co chcecie...mam to gdzies...nie bede sie wam tlumaczyc ale dobrze ktos napisal-potraficie tylko ujadac,nic wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...lewy zwiazek????...no wlasnie na tym polega bycie kochanka czyz nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ujadamy
ty tylko jęczysz i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...no i spoko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty lepiej tu
dosyć że masz maryśka spierdoloną łepetyne to jeszcze jesteś darmowym lachociągiem i pogotowiem seksualnym, ale kiedyś za to bekniesz i wylądujesz sama na zbitym pysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo różnie bywa
Marysia i cos ty najlepszego zrobiła?!ech! dziewczyno sama na siebie bata kręcisz. idzisz po cienkiej linii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuśka39
Bardzo różnie bywa witaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...wiem ze nie powinnam znowu sie w to wkrecac ale to jest silniejsze od nas...kiedy sie widzimy nie mozemy pzrestac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta znów jęczy
rzyg prosty i zwiewam... boże zniknij głupia babo, bo topic umrze przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
...przypominam temat tego topicu KOCHANKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
wiedziałam, ze to zrobi :D no po prostu wiedziałam :D:D Maryśka, ośmieszasz się laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ta cała maryśka
to taki trolek-karolek, smęci i smęci, ale przecież nie jest możliwe, by baba była aż tak głupia, to jakaś prowokacja i w sumie to ona ma tylko jedno zdanie do powiedzenia od 50 stron, to już jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy kim jestescie ze tak najezdzacie na Marysie? Przeciez to forum dla kochanek o kochankach, niech sobie jęczy ile chce, po co wy to czytacie, zonki wystraszone z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Tsunamioooo, ja akurat jestem z tych złych :P ale przy okazji szczęśliwych i nie jarzę najzwyczajniej, jak dorosła babka może się tak zachowywać :-o jeśli kobieta jest mężatką to, abstrahując już od zasad moralnych, kochanek powinien dawać radość, dobry seks, oderwanie od problemów. Maryśka z tym kolesiem ma SAME problemy!! więc po jaką cholerę to robi? masochizm? na razie na pewno jest żałośnie śmieszna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Jedyne co mozecie mi tu wszyscy swieci i madrzy zarzucic to jedynie BRAK KONSEKWENCJI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"Marysia29 Jedyne co mozecie mi tu wszyscy swieci i madrzy zarzucic to jedynie BRAK KONSEKWENCJI!!!!" nie tylko, także straszną egzaltację, niedojrzałość, naiwność oraz infantylność :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko, także straszną egzaltację, niedojrzałość, naiwność oraz infantylność dokladnie tak, a jak masz maryska watpliwosci, to cofnij sie kilkanascie stron i przeczytaj to co sama o sobie pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia29
Do bez odbioru-zastanawiam sie co tu robisz skoro jestes taka szczesliwa i nie jestes kochanka???? To o czym piszesz moj kochanek mi daje w 100%:)kiedy nie ma Go ze mna to ja wtedy wariuje bo tesknie za nim...naprawde to takie nie do pojecia?????????????zreszta nie bede sie wam tlumaczyc bo nie widze sensu...po prostu on jest w moim zyciu i przypominam ze to moje zycie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ile czasu masz tak fajnie, że jesteś z nim? Przez większość czasu jesteś bez niego i wariujesz. Czy to warte jest tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem z tych zlych kochanek, ale jestem szczesliwa, i nie próbuje tego konczyc. Bo przypuszczam ze jakbym próbowala, miotalabym sie jak Maryska. Poco konczyc cos co czyni szczesliwym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×