Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

niki a czym tam dojedziesz???? ja myślałam najpierw,żeby samochodem ale to tronie za daleko więc muszę dowiedzieć się jak jest z pociągami do czech i jak dalej do tej kliniki dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Zawsze waarto ! to nasze marzenia! ja z Lodzi bede sie tluc bo najpierw do Katowic potem do domu do Lodzi a 3 dni pozniej do Fridka Mistka;) Poswiecenie ale mysle ze warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Wiesz co ja to juz sobie zorganizowalam ze jedziemy z TZ i moja malutka pociecha oraz szwagier ze szwagierka tak zeby moje skarby sie nie nudzily.Pojedziemy autem.Moze popros kogos kto by z Toba pojechal,zawsze razniej;) A jak nie dasz rady to napewno trafisz ,dziewczyny pisaly jak dokladnie tam trafic,napewno powiedza jeszcze raz,sprawdz na Wizaz.pl,tam tez dziewczyny pisza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki pewnie,że warto marzenia się spełniają tylko trzeba chcieć ja już do tej operacji przekonuję się prawie osiem miesięcy i weim,że tego chcę dosyć majutkich cycolków:) jadę prawie 600 km jak nie więcej nawet nie wiem:) ale co mi tam jak mąż będzie mógł wziąść w pracy wolne to super to jedziemy razem autkiem a jak nie to z przyjaciółką pociągiem. Jakoś tam się dojedzie. Najgorszy będzie powrót z bolącymi piersiątkami ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki wejdę na wizaż i zobaczę jak tam dokładnie się dojeżdża-bardzo ci dziękuję za podpowiedź:) sama tam nie pojadę nawet nie ma mowy co to to nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Pewnie ze dacie rade! A co powiesz na to: # lata temu dokladnie na wrzesien mialam termin,bylam taka szczesliwa ze juz je bede miala i ze moje marzenie sie spelnia a tu 2 miesiace przed patrze sobie a tu dwie kreseczzki na tescie;))))) i musialam wszystko odwolywac. Tylko bylam u innego lekarza umowiona ,jeszcze nic nie wiedzialam o Dr Polaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Nie ma sprawy Grazia,wkoncu tu jestesmy by nawzajem sobie pomagac i sie wspierac w tych chwilach slabosci.A do poprzedniego watku to bylo to 3 lata temu;) Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
Dziewczyny,nie przejmujcie sie 450ml to wcale nie sa takie duze rozmiary implantu,mnie doktor tez na poczatku zaproponowal 450...ale ja prosilam o wieksze,w rezultacie mam po 500 i wcale mega olbrzymie nie sa,w koszuli wygladaja zupelnie normalnie,naturalnie...wszystko zalezy od tego co ubiore,np.w kostiumie kapielowym jak wchodze na basen to faceci maja syndrom kobry,wiec jak wasi mezowie sa zazdrosni o to ze inni beda sie patrzec,to niestety musza sie z taka mysla pogodzic jesli robicie silikonki,hi,hi..moj juz sie tylko z tego smieje jak gdzies wychodzimy razem:)))Pozdrawiam i trzymam kciuki,napewno bedziecie zachwycone,po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
a więc ja mam już termin na listopad :) też zaproponował mi 380cc i ja raczej też zastanawiam się czy to nie za mało ;) mam 170 cm i 64kg hmm... tylko tak zastanawia mnie jedno...bo nie mam jeszcze dzieci, czy jak zajdę w ciążę to będę musiała je wyciągnąć?? czy któraś z koleżanek wie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
a więc mam termin na listopad :) też zaproponował mi 380cc (mam 170cm i 64 kg), a czy wiecie może co jak zajdzie się w ciążę?? czy te implanty są dożywotnie czy trzeba je kiedyś wyciągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
a więc mam termin na listopad :) też zaproponował mi 380cc (mam 170cm i 64 kg), a czy wiecie może co jak zajdzie się w ciążę?? czy te implanty są dożywotnie czy trzeba je kiedyś wyciągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
a więc mam termin na listopad :) też zaproponował mi 380cc (mam 170cm i 64 kg), a czy wiecie może co jak zajdzie się w ciążę?? czy te implanty są dożywotnie czy trzeba je kiedyś wyciągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
ups...myślałam że to nie poszło... ;) chyba mi coś internet szwankuje ... sorrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
Witam wszystkie Panie przed i po :) Jestem po wymianie maili z doktorem. Zaproponował mi rozmiar 500 cc i szczerze mówiąc myślę, że to trochę za dużo. Mam 160 cm i 50 kg. Jak myślicie? Zastanawiam się nad mniejszym rozmiarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany słodzik
Ciekawi mnie dlaczego robicie operację? 1. Dlatego, bo macie piersi wielkości A i nie macie powodzenia? 2. Dlatego, bo macie piersi B , urodziłyście dzieci lub nie, ale wasze życie prywatne-partnerskie znudziło się i chcecie czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te buraczana nikt tu się nie żali i nie chwali jak ci się nie podoba to nie czytaj. A jak masz swoje duże piersi to się ciesz bo nigdy nie zrozumiesz, może jak urodzisz dziecko i będziesz miała do pasa to wtedy zrozumiesz. A głupia to ja nie jestem w przeciwieństwie do ciebie,więc daj na luz idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te BURACZANA Nikt się tu nie żali ani nie chwali tylko wymienia poglądy i nie obrażaj tu nikogo daj na luz idiotko!!!! jak masz duże to się ciesz bo nas nigdy nie zrozumiesz ale może kiedyś jak urodzisz dziecko i będziesz miała do pasa to cokolwiek zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te BURACZANA Nikt się tu nie żali ani nie chwali tylko wymienia poglądy i nie obrażaj tu nikogo daj na luz idiotko!!!! jak masz duże to się ciesz bo nas nigdy nie zrozumiesz ale może kiedyś jak urodzisz dziecko i będziesz miała do pasa to cokolwiek zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
ej laseczki to jak to się ma sprawa z zajściem w ciąże?? :) czy wtedy trzeba wyjmować?? :) polecam nie przejmować się glupimi opisami na tym forum i na każdym innym takie zawsze się znajdą...choć mnie zastanawia jak można być tak ograniczoną osobą żeby uważać że mogą być tylko dwa powody...hmm...i do tego takie płytkie i bzdurne :) heheh dobre buraczana czy jak ci tam :) "gratuluję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Do Buraczana! Sam pseudonim juz sam za ciebie mowi,te jak masz swoje piekne piersi to czego tu szukasz,chyba nie masz w takim razie bogatego zycia skoro chcesz komus podokuczac,zreszta nikt cie tu nie zapraszal!!! Won!Ja jak bym miala takie piersi to w zyciu na mysl by mi nie przyszlo by obrazac inne majace niestety male piersi! Co do ciazy to nie ma zadnego problemu,nie musisz ich wyjmowac a do tego mozesz jeszcze karmic piersia swoje malenstwo,to absolutnie w niczym nie przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
wow to suuuper!! :) dziękuję za odpowiedz Niki ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) Ja mam termin na 26.09 czy któraś pisze się na ten termin to byśmy się spotkały byłoby raźniej:) Ja mam koleżankę która zrobiła sobie cycuszki urodziła majutką i karmiła nie ma żadnego problemu:))) i bardzo ładne ma dalej bimbałki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups widzę, że do buraczanej za dużo mi się napisało:) też mi coś szwankuje necik:) sorrrrrrrka:) A co do rozmiaru patrzyłam na zdjęcia 350cc to rzeczywiście są male, więc na pewno biorę tronie większy rozmiar:))) i haaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie wiem jak taki kros jak buraczany moze wypowiadac sie w tej kwestii nigdy nie przezyla kompleksu malych piersi, nie byla wysmiewana i nie czula dyskomfortu dotykania przez wlasnego meza!!!! wiec niech wiecej takie polglowki nie wypowiadaja sie na forum powiekszania piersi, a co do rozmaiaru 500 cc uwazam malinka ze beda takie miseczki D co do twojej budowy bo jest tak jak moja a ja mam 380 cc beda naprawde za duze ale wybor nalezy do ciebie jakie wolisz, ja chce znow miseczke C beda naturalnie u mnie wygladac:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam,że 500cc jest za dużo malinka jesteś drobną istotką,więc weś sobie mniejszy rozmiar. Ja mam 1.70 i ważę 59kg i doktor zaproponował mi 350cc nie wiem jak on patrzy. Na miejscu wszystko dokładnie z doktorkiem się obgada:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze zrobilam cos takiego ze wyslalam doktorowi zdjecie moich piersi i zdjecie piersi jakie chcialabym miec po operacji oczywiscie uwzgledniajac stan poprzedni piersi podobne do moich wiec zapytalam go czy u mnie mozliwy jest u mnie taki efekt i wlasniie dlatego zaproponowal mi 380cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna100
Zmeniajac temat, dziewczyny ktore juz sa po operacji i ktore juz sa calkowicie sprawne :) powiedzcie jak zareagowali wasi partnerzy jak zobaczyli efekt wizualnie i jezeli chodzi o dotyk. Po prostu chcialabym wiedziec czy mezczyznom podobaja sie takie piersi :) bo nie moge sie doczekac reakcji mojego meza mam nadzieje ze mu sie spodobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dziewczynki proszę, jeśli któraś ma, o kontakt do pani Kochankowej z tego pensjonatu...ja mam tylko nr. tel ale ona poprosiła mnie żebym do niej maila napisała ale nie mogłam zrozumieć przez telefon adresu mailowego...pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pisalam do niej meila i wszystko zalatwilam tutaj jest adres: j.kahankova@iol.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
oj ślicznie dziękuję amelia222 :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×