Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość annnnnaaaaa33
Witajcie,w piatek wrocilam z 2tygodniowego urlopu,na ktorym dzieki panu doktorowi moglam sie wreszcie bezczelnie wylegiwac na plazy w kostiumie 2 czesciowym:) nie macie pojecia jaka bylam szczesliwa!!! Mialam smieszna sytuacje na plazy,gdy przechodzilam kolo 2 korpuletnych Polek, i jedna zawolala do drugiej, ..,,ty patrz widac ze ma robione,no nie,,??? ale sie usmialam bo powiedzialam cos do synka po polsku,a je az zatkalo. Podaje namiar na pania Jane Kachankowa z Czech, ta ktora prowadzi pensjonat Celadna 475 tel.00420 604175514 U niej nie ma problemu nawet zeby na chwile zostawic dziecko pod opieka jak maz bedzie do was jechal,bo mieszka z nia 5letnia wnuczka,przeslodka dziewczynka ktora sie bardzo cieszy na przyjazd innych dzieci,a pani Kachankowa jest niesamowicie ciepla i serdeczna osoba.Trzymam za was kciuki,i zycze wam zebyscie byly zadowolone z efektow operacji tak samo jak ja jestem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze przeslijcie mi zdjecia przed i po na priv ktora miala robione 380 cc bo obawiam sie ze beda za duze dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha_22
bardzo dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha_22
Powiększałam piersi u doktora Polaka 17/05/2011 i jestem w 100% zadowolona,jest miłym,uprzejmym mężczyzną i zdecydowanie wie co robi,pielęgniarki są na każde zawołanie. Piszę dopiero teraz bo chciałam się upewnić,że wszystko od początku do końca będzie w porządku (w poniedziałek mam ostatnią wizytę kontrolną i w końcu założę "normalny" biustonosz :D). Polecam wszystkim zainteresowanym dziewczynom,naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeska
Witam, czy wybiera się ktoś do klinik w najbliższym czasie? jadę samochodem i moge kogoś zabrać - razem raźniej:) nie mam ustalonego terminu wizyty więc moge się dostosowac. moje gg: 28210579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok.lasa
czechy nie mają dobrej sławy, np z zachodu jak przyjezdzaja to do Wrocławia głownie (dr Jamont tam przyjmuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikoniara 34
a niech se ten mamut czy jamont przyjmuje nawet w rumunii to jest topik o czechach dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
heh,co za idiotyczny wpis,jesli Czechy nie maja dobrej slawy,to co mam zrobic?? przeprosic za to ze ja jestem w pelni usatysfakcjonowana,czy moze mam pojechac do Wroclawia,zeby mi wyciagneli implanty i przeszyli brzuch innym sciegiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka111
Raz w tygodniu kursuję między Krakowem a Frydkiem-Mistkiem. Jeśli jest ktoś chętny, aby jechać może dorzucić się do paliwa i jechać ze mną. Podrzucę pod samą klinikę :-) Marzena, tel. 888 927 176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj internetowo napisałam do dr.Polaka jak narazie nie ma odzewu ale czekam cierpliwie. Czy może dziewczyny któraś z was wie pod jakim nr tel można cokolwiek się dowiedzieć jaki koszt, jak tam dojechać???? Proszę o pomoc bo bardzo chcę sobie u doktorka powiększyć piersi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO magdamagdamagda Jejku, a ty to wszędzie tak o tym dr. Polaku z tego co wiem to piszesz straszne bzdury?????? tylko czemu????? może jesteś konkurencją i za mało pacjentek. p.s co czytam jakiś temat jesteś zawsze ty i te same bzdury piszesz. LECZ SIĘ NA GŁOWĘ BO NA CYCKI TO JUŻ ZA PÓŹNO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grazia: tu jest numer komorkowy do doktora +420607115715 a klinika gdzie operuja polakow jest we frydku mistku 20 km od cieszyna. ja jestem przed zabiegiem i czekam na niego z niecierpliwoscia:) moj koszt myniosl 2100 implanty i operacja plus 50 euro za badania i konsultacje. lekarz potwierdzil wiec jest ok, nie narzekam odpowiedzial mi na wszytskie pytania i watpliwosci. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka do amelia222 Doktor wyliczyl mi 2150 ale nie mogę przesłać do niego zdjęć ponieważ cały czas dostaję wiadomość od administratora,że Polak ma przepełnioną skrzynkę:( kiedy masz termin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazia: Ja mam termin na 14.09 ale nie czuje jakos strachu, chcialabym zeby bylo juz po:) pozniej bede obolala i napewno bede narzekac ale upragnione piersi dodaja mi otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
czesc dziewczyny ja mam termin na grudzien i strasznie sie ciesze bo mam konsultacje , badania i operacje w ten sam dzien. Nie moge inaczej. Mam nadzieje ze spokojnie trafie do tej miescinki,i dogadam sie z ludzmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Odesłałam zdjęcia do doktora i czekam aż mi powie jaki termin będę miała:))) ile kasy wpłaciłyście jemu na sam początek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Ja wlasnie dzisiaj juz wszystko ustalilam z doktorem i musze wplacic zaliczke 400 euro.Strasznie sie ciesze ze tak wszystko latwo idzie,mam nadzieje ze mi dopisze pogoda na lot i mi sie termin nie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia tylko napisz jak tam wyszło wszystko ja na pewno będę śledzić forum:) ja też chciałabym już mieć upragnione większe bimbałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki a skąd lecisz???? na pewno się nie przesunie operacja zobaczysz,że będzie wszystko ok:) jejku jak ci dobrze już wiesz kiedy operacja ja niestety muszę czekać cierpliwie na odpowiedź od doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann33333333
Hej dziewczyny! :) mam zapytanie czy dr Polak mówi po polsku?? albo chociaż w języku angielskim?? bo mam do niego numer ale obawiam się że po czesku to ja się nie dogadam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ann pisze po polsku i mówi po polsku z tego co tu dziewczyny piszą:))) Mam pytanko dziewczyny dr.Polak zaproponował mi 350cc czy to duży rozmiar???? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann333333333
Dziękuję za szybką odpowiedź :) właśnie rozmawiałam z dr przez telefon :) faktycznie dobrze po polsku mówi :) umawiam się na zabieg na listopad :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grazia: sluchaj mi zaproponowal 380 cc i tezz ni wiem jak to bedzie wygladac, doktor zapewnil ze bedzie bardzo naturalnie wygladac i bede zadowolona wiec mam do niego zaufanie po czym jak zrobil piersi innym dziewczynom ktore sa bardzo zadowolone. napisz mi grazia jaka masz budowe ciala bo ja waze 50 kg i mam 162 cm mam nadzieje ze nie beda za duze:) bo moj maz sie tego obawia:) z zazdrosci ze bede przyciagac innych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Grazia lece z Liverpoolu.Mi doktor zaproponowal 380cc i bedzie to C miseczka.Ja to sie zastanawiam czy one nie beda za male;( A Ty widze ze sie dodzwonilas.A jego poczta nie jest wcale przepelniona bo od paru dni codziennie z nim pisze i odpisuje na kazdego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia ja ważę 59kg, 1.70 wzrostu z tego co cztałam to co mi zaproponował Polak to jest duże C więc uważam,że wezmę większe:). Mój mąż też mówi,że będę przyciągać facetów jak będę miała takie bimbałki,stwierdził jednakże,że bez bimbałków mam rwanie co dopiero z pięknymi cycuszkami:)) mój majutki gupolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki2 okazało się,że miałam za duży format zdjęć dlatego nie mogłam przesłać:))) ale już zdjęcia przesłane:) ja będę jechać z Warszawki też mam kawałek drogi ale warto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Ja barzdo podobnie 179 i 65 kg i tez duze c albo jak chce wieksze to 450cc,ale to juz mi sie wydaja za duze,co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki 2
Zawsze waarto ! to nasze marzenia! ja z Lodzi bede sie tluc bo najpierw do Katowic potem do domu do Lodzi a 3 dni pozniej do Fridka Mistka;) Poswiecenie ale mysle ze warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki z tego co wiem to właśnie takie są akuracik. Bo po operacji masz piersi spuchnięte i wyglądają na duże,ale jak opuchlizna spada cycuszki robią się o wiele mniejsze. Więc ja też biorę te większe:))) a co będę się rozdrabniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×