Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Nadinka2
DO RAFAŁA Tak rafalku jak trzeba to i na koniec swiata sie pojedzie zeby spelnic marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
do Nadia Ja jechałem z Polski, ale mieszkam na południu więc nie było problemu, i spotkałem tam dwie Polki, i z tego co wypytałem większość pacjentów jest z Polski. Ja miałem być na 9.00 przyjechałem na 10.30 , przez korki, myślałem że już się nie załapie ale doktor wyrozumiały mnie przyjął. Przyjechałem i od razu na stół, więc wszystko się szybko potoczyło. Znieczulenie miejscowe, więc trochę nie swojo się czułem z rozciętymi powiekami. Najbardziej bolało samo znieczulenie a później wycięcie że tak to powiem tłuszczu ;). Szycie bezbolesne i od razu do domu. Nie lubię być od nikogo zależny ale niestety ;) pół dnia i do 6.00 rano poruszanie się po domu po ścianach ;) i robienie okładów zimnych żeby było mało siniaków i opuchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinka2
Do Rafal No tak korki,zmora naszych drog,trzeba bedzie sobie zalozyc troszke czasu.To rzeczywiscie doktor zachowal sie super.A Ty miales szczescie bo tego samego dnia w domku;) niestety my kobitki to jak zwykle musimy pocierpiec;( Fajnie ze miales bliziutko,ja to ze 4 godz pojade ale chyba z rodzinka zostaniemy tam ze 2-3 dni. Zawsze boli,ale efekty beda boskie wiec chyba warto pozrywac sciany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do Nadinka2-mi wizyty u doktora zajęły więcej czasu,ale jak bedziesz na 2 to też jest coś,bo sa dziewczyny,ktore po operacji już się nie pokazują,nawet szwy im ściąga inny lekarz,ale to sprawa indywidualna...To jednak poważny zabieg i dotyczy naszego zdrowia,wygladu...wiec po tyg.zdejmie Ci szwy,po 2 da zalecenia co dalej-jak długo nosioć opaskę-to ważne,bo implanty mogą się przesunąć,a potem efekt jest odwrotny...tego inny chirurg Ci nie powie,bo skąd ma wiedzieć jak sa wlożone i jak mają wyglądac?Nie lekcewaz tego...Do tego przez ponad 2 tyg.nie podnosi się rąk do góry,nie wolno dźwigac,spanie na wznak-ponad 4-5tyg,ja nadal tak śpie...Po tyg.po zdjeciu szwów pierwsza kąpiel,ale nie moczy się szwów..do tego masowanie szwow i nakładanie wazeliny...Dobrze,ze masz te 2 tyg.dla siebie:)Podejdź do sprawy z glową,rozwaznie i na poważnie-masz małe dziecko,wiec masz dla kogo żyć i być zdrowa:)Efekty sa fajne,jak zejdzie opuchlizna,to zmniejsza się troszke,ułożą w staniku-po to 2 mies.się go nosi,ja kupilam drugi na zmianę w cielistym kolorze,bo jak jeden piore,mam zapasowy:)Wex wiecej koron na wykupienie antybiotyku i tramalu-na dole jest apteka...doktor daje recepte!Pozdrawiam:)Nastawiaj sie poztywnie,to dużo daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA650
Witam. Kobiety mieszkam w Irlandii, jestem 2 tygodni po operacji powiekszenia piersi u Dr.Polaka a jestem bardzo zadowolona i jestem scestna,ze dalam na pana doktora i mam 550 cc pod miesien.Sa jesce spuchnete,ale wygladaja wspaniale.,poszlam do operacji u pana doktora Polaka i jestem bardzo,bardzo zadowolona.Jest to swietny fachowiec i ta opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
Hejka . do zainteresowanych. Miałam ZMNIEJSZANE PIERSI u doktora Polaka. Słuchajcie to co teraz mam nie da się opisać. Ja mam wreszcie BIUST. Najpiękniejszy najśliczniejszy i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Miałam martwicę w jednej piersi ale to wszystko cudnie się zagoiło. Polecam z całego serca Pana Doktora. A operację miałam 2.05 . rewelacja. Pomimo częstych kontroli ( które są dla naszego zdrowia) , i kasy wydanej na podróż , to warto i żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklkdsjkjdffkj
dlatego ja uderzam do tego czlowieka na korekte nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Ciesze się kochana,że martwica wyleczona:):)Mialyśmy operację w tym samym dniu,więc przeżywałam Twój problem bardzo....U mnie też ok,byłam na dopasowaniu stanika w poniedz,teraz mamy z koleżanką przyjechac w lipcu na foto...:)Założenie normalnej bielizny to jest cos pięknego-czekałam na ten moment 8 tyg:):)Dziewczyny zbierajcie kasę,inwestujcie w siebie,bo WARTO!Mam kontakt z 3 osobami,które u doktora Polaka robily biusty-każda jest mega zadowolona!Monia,gorąco Cię pozdrawiam i mam nadzieję,ze się jeszcze spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
witam wszystkie kobietki przed i po!!! Ja tez mialam operacje u dr Polaka w lutym zeszlego roku,musze powiedziec ze z efektu koncowego jestem bardzo zadowolona doktor powiedzial ze dopiero po okolo roku bedzie ten implant ulozony tak jak powinien. Wielkich zmian nie ma oprocz tego ze implanty ciut opadly i ulozyly sie tak jak powinny byc. Ja mam implanty 500 cc na jednej i 600 na drugiej stronie poniewaz mialam nierowne piersi...mialam jak to pieknie brzmi :D:D jak wiekszosc z was juz wie kolorowo nie bylo,dla mnie noc w klinice byla tragiczna mam na mysli bol... plakalam jak male dziecko pamietam nawet jak mowilam ,,nigdy wiecej ja juz nie chce,, HIHI,pocieszala mnie przemila pielgniarka ktora z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. A potem to juz z gorki Oplacalo sie ! Czytalam tu kilka opini dziewczyn ktorym sie operacja nie powiodla tzn.wystapily jakies komplikacje mi sie wydaje ze to nie jest wina Pana Doktora tylko wlasnego zaniedbania jezeli nie przeszrzegamy zasad jakie panuja po operacji. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Wita m ja rowniez wybieram sie do pana doktora na cycuszki i powieki...boje sie,ale juz nie moge sie doczekac...niestety operacja dopiero w listopadzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brnnon
a moja dopiero w grudniu..............doczekamy sie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Jak będziesz robiła piersi,to za jednym razem też powieki,bo będziesz pod znieczuleniem ogólnym...śpisz słodko...natomiast do korekcji powiek doktor nie usypia,dostajesz znieczulenie miejscowe,więc wiesz co robi,bo nie śpisz...Co do komplikacji-nie wszystkie sytuacje czy powiklania są od nas zależne,kazdy organizm inaczej reaguje,więc stąd moze pojawić się martwica itp.Nie zależy to od doktora,ale też nie zawsze wina leży po str.operowanej...Są sytuacje,ktorych nie jesteśmy w stanie przewidzieć-doktor też!Więc nawet jesli ściśle trzymamy się pooperacyjnych zasad,coś może się wydarzyć...oczywiście nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Mam pytnie...czy ktoras z was ustalala wszystko przez internet..bo ja tak mam ,aczkolwiek w listopadzie mam miec konsultacje i zabieg za 2 godz...doktor kazal mi przelac zaliczke 500euro...i moje pytanie jest takie czy tez placilyscie zaliczke...miesiac wczesniej to nie ma problemu,ale 4 miesiace.....a i niestety nie bede miala powiek robionych na tym samym znieczuleniu..powieki wczesniej na miejscowym a piersi pozniej na ogolnym....pozdrawiam was wszystkie zainteresowane tym tematem....to jest dla nas wazne...moj facet ma juz mnie dosyc pod tym wzgledem,bo tylko siedze i przezywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mii sie
no ja bylam na konsultacji pare tygodni temu to zawolal o zaliczke 200 euro a zabieg mam w grudniu.wydaje mi sie z tego co tu dziewczyny napisaly ze zaliczke trzeba wplacic pare dni przed zabiegiem.lepiej zaplac bo bedziesz wtedy wiarygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mii sie
nie boj sie doktor raczej nie okrada ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Nie chodzi mi o to absolutnie ze okrada tylko o to ze gdybym z jakis wzgledow nie mogla poleciec to bym stracila az 500 euro...100 czy 200 jest ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdamagda
magdamagdamagda no ja juz po operacji , piersi strsznie bola, ale to chyba normalne, mam 450cc, ale UWAGA, dokror wział kase odemnie, MIAL MI WYCAC RESZTE 100 EURO, N ATSPENEGO DNIA PODCZASZas zdjecia SZKÓW MUWIE ZEBY ODDAŁ MI RESZTE, A ON NA NO ŻE NIE ODDA, BO WYMIOTOWALAM W ŁĄZIENCE I PANI MUSIALA PO MNIE SPRZEATAC, JUZ NIE BYL MIŁY ALE SIE DOSLOWNIE DARŁ NA MNIE, CO DO SAMYCH PIERSI TO JESZCZE NIEODLAGALAM, ALE TO JEST POPROSTU ZŁODZIEJ, LAPCZYWY NA KAŻDA KASE, BEZ ZANEGO HONORU, ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA, A PONADTO WARUNKI TEZ I=NIE BYLY NAJLEPSZE, w razie pyan prosze o meila coke2@op.pl, wszystko opowiem ze szczególami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saksdkjkc
ty jak ci tam magdamagda spadaj z tym wpisem bo to juz sie robi nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do MAGDAMAGDAMAGDA-dziewczyno!Powtarzasz się bardzo!Operacje miałaś spory czas temu i ciągle wałkujesz temat,że cię okradł...Ja znam inną wersje tej historii,bo tak się składa,że pewna osoba była świadkiem twojego beszczelnego zachowania i nieprzestrzegania zasad,jakie obowiązują przed i po zabiegu...Jak to-do tej pory cycków swoich kłamczucho nie oglądalaś?To co,nie myjesz się?Sporo czasu upłynęło od twojej operacji i tylko widzę jak kogoś oczerniasz zmieniając swoją śmieszną nazwę...pseudonim...Jak tak bardzo nie podobały ci się warunki u dr Polaka,to po co tam sie zdecydowalaś robić te cycki?Za kare,ktoś cie zmusił?Nie pir....l już na temat,że taka jesteś biedna,poszkodowana i bez winy...Moglaś policje wezwać jeśli uznałaś,że cie oszukał!Skończ już przynudzać swoim problemem,że 100euro ci nie oddał...no proszę cie bądź poważna i najpierw swoje zachowanie przemyśl,a potem bzdety pisz!Mogłas w Polsce robić cyce,a nie po taniości jechać do Czech i teraz robić obciach Polkom...No pokazałaś klase...Współczuje ci!!!!Pewnie chodzisz z dekoltami do pasa,bo masz co pokazać,bo Polak jest dobrym fachowcem i tego nie można mu zarzucić,a przed nami na forum podszywasz sie co chwile za kogoś innego i obrabiasz kogoś,kto pewnie z dwóch flakow wyczarował cyce jak donice...OGARNIJ SIE,DAJ NA LUZ!!!!Ty magdamagda...popracuj troche nad ortografia i stylem wypowiedzi,bo jak widzę z intelektem to u ciebie krucho a polszczyzna chyba nie jest twoja mocna strona...Daj na luz i nie rob z siebie pajaca na gumce-wiekszego,niz jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
...No a teraz bez madrowania i pare słów o zaliczce...ja wplacilam 10tys.koron na 2 mies.przed operacja,bylam osobiscie z pieniędzmi...Większość dziewczyn wplaca na konto i wiem,że trzeba wplacic wcześniej w celu rezerwacji terminu,bo kazdego dnia sa jakies operacje...Na przelewie wpisuje sie na jaki cel jest wpłata,wiec pieniadze nie przepadną...Warto poprosic o potwierdzenie przez doktora mailem,jaki ma byc końcowy-z wszystkim,koszt operacji,żeby nie bylo niedomówień..Wiele kobiet przyjeżdża na pierwszą konsultacje w dniu operacji,w tym też dniu robione sa badania...Usg piersi,czy badania krwi warto zrobić sobie wcześniej dla wlasnego spokoju,żeby wiedzieć czy się kwalifikuje na taką operacje...Na obojętnie jakiej stronie dot.tego tematu znajdzie się jakie badania sa potrzebne...Wiem,że jesli sie wpłaci pieniądze,a nie przyjedzie sie na operacje,to kasa przepada...inaczej jest jak sie z jakiegos powodu przeklada termin i sa ustalenia z doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
A MAGDAMAGDAMAGDA operacje powiekszenia biustu miała 09.marca tego roku i biedaczka do tej pory-jak pisze-nie widziała swoich cyców...no to jest niebywałe:):):)hahaha ale za to pamieta,ze ja doktor OSZUKAŁ!!! Ale niewiarygodna klamczucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Od marca do tej pory MAGDEMAGDEMAGDE strasznie bola piersi....hahaha...KŁAMCZUCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja juz prawie rok przygotowuje sie psychicznie na to wydarzenie:) powiekszania piersi i jednak sie zdecydowalam ze we wrzesniu to zrobie, konsultowalam sie z doktorem przez internet wyslalam zdjecia, i zaproponowal mi wkladki 380 cc i cena wszytskiego 2100 euro. termin mam na 14.09. Napiszcie dziewczyny co myslicie o rozmiarze implantow do mojej budowy raczej szczuplej, 50 kg i 162 cm wzrostu. pozatym jade tam z mezem i 3 letnim dzieckiem czy mogl by ktos napisac adres tego pensjonatu gdzie mozna sie zatrzymac u tej pani co dobrze mowi po polsku:) raczej sie nie boje bo jestem po cesarce ale mysle ze strach dopiero przyjdzie przed operacja.:) Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Mi pan doktor zaproponowal 430 cc...mam 164 i waze 62kg..szczerze mowiac to nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo,ale ufam doktorowi pod tym wzgledem i zdaje sie calkowicie na niego...koniecznie napisz mi jak bylo...ja nigdy nie mialam zadnej operacji i boje sie...ale jade tam ze swoim ukochanym i mam nadzieje ze bedzie ok..my tez zostaniemy tam na kilkanascie nocek,wiec bedziemy musieli poszukac jakiegos pensjonatu albo hotelu...ktos na forum pisal ze byl w jakims przyjemnym pensjonacie nie drogim i pani mowila po polsku...moge podac nr bo sobie zapisalam 00420604175514....pani kochankowa..miejscowosc celadna750 k...o ile dobrze pamietam tj ok 10 min drogi od frydek mistek.....zycze wszystkiego dobrego i czekam na twoje relacje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje anetka zapisze sobie ten numer pani kochankovej :) i napewno napisze jak bylo a Ty na kiedy masz termin moze sie spotkamy... zawsze byloby razniej :) jak na razie przygotowuje sie psychicznie na bol i narkoze bo jeszcze nie mialam calkowitego znieczulenia, mam nadzieje ze bedzie ok ale troszke sie boje:) chcialabym byc juz po, cale zycie mam bardzo male piersi i przeszkadza mi to bardzo juz nie moge sie doczekac moich duzych nowych cycuszkow :) ta mysl pomaga mi w przezywaniu jak na razie tego co bedzie:) pozdrawiam serdecznie anetka, bedziemy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Ja mam termin na listopad...dlatego z niecierpliwoscia czekam na wszystkie szczegoly....zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra 25
a ja mam termin w grudniu i tez czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
do anetka 32 Ja tez ustalalam wszystko przez internet i tez placilam zaliczke i wszystko bylo wporzadku poprostu popros doktora o potwierdzenie otrzymania zaliczki i niech Ci poda dokladna sume koncowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sie_er czesc, ja juz zaplacilam zaliczke 400 euro i doktor powiedzial ze konsultacja i badania sa platne dodatkowo po 25 euro czyli dodatkowow 50 euro. Jednak mam jeszcze pytanie jakie rzeczy beda mi potrzebne w szpitalu ogolnie co ze soba zabrac i czy bede musiala sie zaszczepic przeciwko zoltaczce? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×