Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Ja juz nap do tej babki z pensjonatu-zobaczymy co mi odp. Kurcze mam nadzieje ze doktorem zrozumie.ze nie chce wielkich ogromnych piłek tylko ładny dość naturalnie wyglądający biust..:/ bo najgorsze bedzie jak cos ustalimy a on podczas zabiegu zmieni zdanie .zreszta czekam na poniedziałek i wtedy się okaże czy dojdzie do zabiegu bo na podniesienie piersi się nie zdecyduje!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
cześć dziewczyny :) ja mam operację 19 grudnia. mam obwisłe piersi po wykarmieniu dwóch brzdący. pytałam dr o podniesienie ale mówił, że to nie będzie konieczne. dr mówi, że jak damy odpowiedniej wielkości implant pod mięsień to wszystko będzie pięknie i na swoim miejscu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no zobaczymy.ale musze mu przemówić do rozsądku ze żadnych piłek.maks.bym chciała pełne c lub te wkładki wyglądające naturalnie D Jak sobie pomyśle jaka misja mnie czeka z ta konsultacja to aż się odechciewa..i (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
Haniu zobaczysz, że warto się tam wybrać :) dr odpowie rzeczowo na każde Twoje pytanie i rozwieje wszystkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
Z Dublina dolecialam do Pragi, z Pragi do Ostrawy pociagiem,trafilam poooozna noca do hotelu maxim bodajze, jak z koszmaru i ciezkiej komuny za ktory placilam 40e za dobe,przypominal hotel robotniczy,obsluga chamska...jak zreszta w Czechach standart,uprzejmoscia nie grzesza,nawet jak im slono placisz,dlatego podalam wam namiar do Kachankowej ktora kultura i zyczliwoscia przebija najwyzsze tamtejsze standarty.Z Ostrawy do Frydka zaplacilam za taxi 25e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannah1981 ja tez z londynu bede leciala kurcze juz niemoge sie doczekac mnie tez na 2100,ale za ten rozmiar wiekszy 450cc i napisal ze to bedzie miska d,bo ja tez sie strasznie boje ze wyjda cyce jak donice haha i napisal mi ze ja wlozy mniejszy 300 z kawalkiem to bedzie musial podciagnac wyszla by miska c a cena 3100 tylko ze duzo blizn mialo by zostac,wiec 450to juz jest d ty to wyzsza jestes kochana wiec bedzie ok a ja taki liliput kurcze no boje sie i juz ty to jeszcze masz konsultacje przed terminem operacji aja se wymysllilam ze chce w lipcu w jeden dzien konsultacje i zaraz operacje wysle w marcu zaliczke tak wiec niebedzie odwrotu hehe trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakby ktos planowal termin na wakkacje a konkretnie na lipca to dajcie znac,bede leciaala do polski na urlop a do doktorka samochodem tak wiec moge zabrac:-)dziewczyny ma ktorac ten rozmiar 450cc na obwisle piersi ???nie wygladaja zbyt duze??kurcze ale sie denerwuje szok,a zarazem boje zecos a raczej moje cycuchy niespelnia moich oczekiwan.dziewczyny te co juz po...po ilu dniach dr zdejmuje szwy??i jak dlugo trwa najgorszy okres po??z gory dzieki wielkie za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki..a więc Pani Kochank.mi odp.że cena za apartament to 600k.bez znaczenia czy 1czy 2osoby ale jak przyjade sama to policzy mnie 500k.;) co do rozmiaru to mi zasugerował 550cc-minimum (też chciałam konsultacje i zabieg w tym samym dniu ale mój narzeczony stwierdził,żebym lepiej poleciała i wszystko ustaliła niż wpłaciła 400euro i miałoby mi to przepasć ..;) no i ma w sumie rację..więc lecę do Katowic. z KTW mam taksówkę która ze mną pojedzie i poczeka na mnie..potem wracam do KTW-zostaje w hotelu bo nie ma lotu tak póżno..niestety.. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania a dlaczego jestes tak anty podniesienia piersi??bo ja chcialam tylko ze bedzie duzo blizn,i cycuszki beda mniejsze,a ile placisz za ta taxe??podaj mi twoje gg dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chcę blizn..no i na efekty trzeba trosżkę czekać...ja mam 10miesięcznego synka i muszę szybko dojść do siebie..;) za taxi płacę 240zł..więc nie jest żle...moje gg..13332047;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaa33
do Amanda 31 31 31,ja mam 550ml,rozmiar DD ale wcale nie wygladaja na takie ogromne,jesli masz rozciagnieta skore po karmieniu,implant musi wypelnic piers tak zeby nie przypominala wiszacego worka z czyms tam w srodku,okragly implant jest jak pilka,wieksza lub mniejsza,ale taki jest,wiec moze zapytacie doktora o inny rodzaj wkladek silikonowych o ksztalcie anatomicznym,podobno takie sa bardziej naturalne,ale mozliwe ze drozsze,sluchajcie doktora bo on naprawde ma swietne wyczucie i oko:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annnnaaaa33 dzieki za odpowiedz,sluchaj a bylaby mozliwosc abys mi poslala fotke jak wielkosciowo ci wyszly na poczte??a jak z twoja budowa tzn waga i wzrost??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaaa...tak to wiem,że trzeba wypełnić skórę..chodzi tylko o to,że nie chcę żeby najpierw szedł mój biust a potem ja..;) właśnie..jest szansa na foteczki????;)pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
fotek nie wysylam ale jest opcja ze pogadamy na skype i wtedy zobaczycie jak to wyglada,trzeba liczyc rowniez ze piersi po zabiegu przez kilka miesiecy beda sie zmienialy,najpierw sa bardzo twarde,dopiero pozniej miekna,i beda mniejsze niz zaraz po zabiegu..moj nick Ania-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
zle wpisalam nicka ma byc z malej ania-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazia..Anetka...jak samopoczucie przed???termin coraz bliżej..;D JA mam termin na 21.11.... Grazia kontrole pewnie będziesz miała w poniedziałek 21.11 więc może się jakoś zgadamy na kawusie..;D;D;D cmok..xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Oj juz pomalutku spac nie moge:-((((przezywam.ale musze udawac,ze sie nie boje,bo moj facet przezywa to bardziej...mam pytanie do dziewczyn ktore spedzaly noc u pani Kachankowej...czy od niej jest dobry dojazd do kliniki...czy jezdzilyscie taxowka czy autobusikiem???pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikmediolan
Hej dziewczyny, 4 pazdziernika mialam operacje.Mam 500ml pod miesien,Nie ma lekko.Dzis minela 5 doba a ja nadal mam goraczke.Bol powoli ustepuje ale przygotujcie sie ze bedzie bolalo,bo bedzie.U mnie bol byl na granicy wytrzymalosci wiec od operacji co 1,5h dostawalam strzykawe Epiduralu , ktory po 40min przestawal dzialac i musialam gryzc palce z bolu.Co chwile kazano mi chodzic,bo duzo krwi splywalo do drenow ale bol utrudnial chodzenie.Do domu wyszlam po 16h,po wyjeciu drenow i zalozeniu stanika oraz opaski.Wyjecie drenow.....kur.....jak to boli.Ale czego sie nie zrobi dla pieknego biustu.Droge do W-wy znioslam super,bylam taka szczesliwa :) Od 3 doby mam goraczke i martwie sie tym bardzo.Prosze napiszcie czy Wy kochane kolezanki juz po operacjach tez mialyscie goraczke tak dlugo i czu czulyscie delikatne podszczypywanie w piersiach raz na jakis czas? Prosze o odpowiedz kochane kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikmediolan
Hej dziewczyny, 4 pazdziernika mialam operacje.Mam 500ml pod miesien,Nie ma lekko.Dzis minela 5 doba a ja nadal mam goraczke.Bol powoli ustepuje ale przygotujcie sie ze bedzie bolalo,bo bedzie.U mnie bol byl na granicy wytrzymalosci wiec od operacji co 1,5h dostawalam strzykawe Epiduralu , ktory po 40min przestawal dzialac i musialam gryzc palce z bolu.Co chwile kazano mi chodzic,bo duzo krwi splywalo do drenow ale bol utrudnial chodzenie.Do domu wyszlam po 16h,po wyjeciu drenow i zalozeniu stanika oraz opaski.Wyjecie drenow.....kur.....jak to boli.Ale czego sie nie zrobi dla pieknego biustu.Droge do W-wy znioslam super,bylam taka szczesliwa :) Od 3 doby mam goraczke i martwie sie tym bardzo.Prosze napiszcie czy Wy kochane kolezanki juz po operacjach tez mialyscie goraczke tak dlugo i czu czulyscie delikatne podszczypywanie w piersiach raz na jakis czas? Prosze o odpowiedz kochane kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały spontan..przypadek,że musimy jechać do pl..wolny termin u doktorka i zabieg już za tydzień..;D;D;D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
Do Anetki,od Kachankovej do kliniki jest kawalek drogi ok 25min jazdy autem,zaleta jest wylacznie cena, jakosc,komfort i super uprzejma i zyczliwa obsluga...biorac pod uwage fakt ze nie musisz byc codziennie u doktora,a tylko raz na kontroli,i wyjeciu szwow,to pobyt u niej jest jak na Czeskie warunki bardzo wygodny,pelny relaks.Ja mialam wynajety samochod na caly pobyt w Czechach,ale za taxi nie powinnas dac wiecej niz 25e,lub wogole ustalic z Kachankova zeby cie za jakas doplata odebrala z kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Dziekuje Ann34 ...chcialam zapytac czy Ciebie juz nic nie piecze...ciekawa jestem jak sie czuje ta dziewczyna ktora miala goraczke...mam nadzieje ze jest juz lepiej..pisz nam co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butikmediolan :)
Czesc kochane, Goraczka minela mam nadzieje bezpowrotnie w 10 dobie.Prawdopodomnie dopaslo mnie przeziebienie. Jestem dzisiaj 11 dobe po operacji i od dzis bez przeciwbolowych.Cycki sa BOSKIE lecz bol jest nadal,i wrazliwa skora jakby chciala peknac,i na dodatek mam za maly stanic pooperscyjny ktory cisnie okropnie,i ta opaska dodatkowa ktora obciera pod pachami a tam przeciez sa rany i szwy(jeden wyjelam w Luxmed-zie w W-wie poniewaz bolal i ciagnal bo byl zle zalozony.Drugi jest ok.Meczace sa rowniez te noce w pozycji prawie siedzacej.Szwy wokol otoczki goja sie ladnie,czasem ciagna. Dziewczynki kochane ,nie ma co cwaniakowac, to jest operacja i nie ma mowy ze y wogole nie bolalo.To juz nie pierwsza moja operacja ,ale wiem ze ostatnia,bo mam dosc bolu i okresu rekonwalescencji.Warto sie zastanowic czy jest nam to az tak potrzebne,ja pomimo poprawy swojego wygladu w kilku miejscach nie odczuwam wiekszej roznicy w komforcie zycia,po operacji to raczej zycie daje nam w kosc a szwy potrafia ciagnac i bolec cale lata.Wiem bo tak mam ale do odwaznych swiat nalezy.Te z Was ktore sa zdecydowane na 100% i tak to zrobia ,a te ktore sie wahaja niech dobrze poczytaja o bolu i komplikacjach zeby nie zalowly tej "bolesnej" decyzji i mialy sile by uniesc ten ciezar niedomagania po operacji.Bo to nie dzien czy dwa lezenia lecz 3 miesiace funkcjonowania na pol gwizdka.Oczywiscie jesli piersi goja sie normalnie. Pisze Wam jak ja to czuje i co czuly dziewczyny bedace ze mna,a decyzja nalezy do Was.Czasem warto pocierpiec ale czy kazda z Was musi? Czy wasze ciala sa az tak zle? Pomyslcie i jak bedziecie pewne na 100% to wtedy pod noz ;) Pozdrawiam te niepewne a wspolczuje zdecydowanym :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja jestem miesiac po operacji i faktycznie to ze boli, rwie i ciagnie po operacji to prawda, ja tez zle znosilam pierwsze 5 dni. Bylam naprawde slaba ze nie moglam o wlasnych silach wstac z lozka. tylko chcialo mi sie spac i straaaasznie bolalo ze przeciwbolowe nie pomagaly. nie jadlam nic przez 5 dni, nie mialam apetytu. stanik pooperacyjny strasznie wbijal mi sie w zebra to bylo nie do wytrzymania ze nie moglam normalnie oddychac. Powiem wam ze troszke bylam zla na siebie ze na to poszlam ale pocieszala mnie przyjaciolka ktora tem miala operacje piersi. Powiem wam ze tylko pierwsze 2 tyg byly dla mnie okropne i to ciagle lezenie na plecach ale piersi sa wspaniale i nie wyobrazam sobie powrotu do moich poprzednich. uwazam ze pomimo bolu warto zyc bez kompleksu ktory szedl za mna przez cale zycie i przez co wkurzalam sie bez powodu jak mialam zalozyc bluzke z dekoldem. jak zobaczycie reakcje waszych facetow to zapomnicie o wszelkim bolu i bedziecie czuly sie jak prawdziwe kobiety. Ja cierpialam bardzo ale uwazam ze WARTO bylo. niz przez cale zycie zalowac ze sie tego nie zrobilo bo balo sie bolu przez kilka dni. jestem bardzo zadowolona i polecam... !!! :) tylko nastawiajcie sie na naprawde duzy bol po operacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik.....
Do AMELIA, To prawda ze bol jest tak przeokropny ze mi podawano morfine co 1,5h ,ale dzisiaj minela 11doba od operacji i boli coraz mniej,szarpie,szczypie,jeat uczucie goraca,jakby oparzenia,bola szwy pod pachami i spac trzeba na plecach i bie mozna unosic rak do gory i dzwigac,ale na szczescie jest coraz lepiej a gdy na chwile zapominam o bolu to dociera do mnie jakie piekne mam piersi choc dotkniecie siw do nich to bol i niepokoj bo tylko w staniku,takie usztywnione sa bezpieczne :) Bol minie i zostana balony ....heeee . Pozdrawiam wszystkie cycatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik....
do "fr" Jaki zwiazek ma ten link od Ciebie z cyckami? Bo nie wiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Witajcie ponownie!Pisze konkretnie do BUTIK...Wszystko jest tak,jak piszesz,ja miałam operacje w maju tego roku,do dziś boli mnie lewa pierś i nadal nie mama w niej czucia,a każdy dotyk piersi sprawia mi nieprzyjemny ból...To jest tak-chcemy poprawić swój wizerunek,ale nie zawsze z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia,bo nieczuła pierś sprawia mi więcej bólu i przykrości,niż cokolwiek innego...Jestem tym załamana,nie przyznaje się nikomu,nie wiem jak dalej będzie,ale żyję w strachu...Napisz jak z czuciem u Ciebie,mnie to dobija!!!Byłam u doktora na 6kontrolach i niby to normalne...ale nie dla mnie!!!ZASTANÓWCIE się dziewczyny- proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradka
Dziewczyny, cudowne bimbalki "robi" dr Daniel Furmanek z Trzynca, kolo polskiej granicy; i po PRZYSTEPNEJ CENIE jak by co:)) Ja osobiscie sprawilam sobie u Niego nowy, malusi, sliczniusi nosio :))), ale ze mna lezala Pani (58-letnia notabene), ktorej zafundowal sliczne cycusie rozmiaru c-d z jej poprzednich ciut obwislych piersiaczkow. Doktor mowi i pisze dobrze po polsku, zreszta jedyny moj kontakt przedoperacyjny z Nim byl wlasnie mailowy, chociaz nie... raz dwonilam na komorke z pytaniem w jakiej walucie mam placic). Bylabym zapomniala: dr operuje w szpitalu, wiec w razie jakichs powiklan w trakcie zabiegu... no wiecie... lepiej dmuchac na zimne :) Takze polecam z calego serca. Jest kompetentnym lekarzem, ba, byl ordynatorem oddz. chir. plast. Uff, ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dzieczyn, jestem tu nowa, to mój pierwszy wpis. Planuję podnieśc sobie piersi, a mam rozmiar D.Byłam na konsultacji u dr.Brzuchańskiego, Charazimskiego, i Potockiego. Wysłałam zdjęcia do kilkunastu lekarzy, wszyscy odpisali i co, każdy prawie mówi co innego. Poczowszy od rozmiaru implantu, po metodę czy pod mięsień czy pod gruczoł itp. Nie wiem co mam mysleć i na kodo się zdecydować. Hania, napisz jak udała się operacja i jak się czujesz, iałaś miec u Polaka 18, jestem ciekawa. pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×