Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość malinkac
witaj :) to zależy jakiej operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Witam...dziewczyny mam do was pytanie ??czy wiecie czy mozna miec paznokcie akrylowe w dniu operacji???bo nie wiem czy mam je zdjac czy moga zostac???majeczko mam nadzieje ze z twoimi piersiami bedzie wszystko ok,ze bol zniknie...i ze niedlugo bedziesz w pelni cieszyc sie swoimi bimbalkami...koniecznie napisz jak juz bedziesz po konsultacji z doktorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z tego co wiem to nie można mieć pazurków niestety ja też będę ściągać:( najważniejsze nasze zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkac
a ja miałam pzaurki żelowe na operacji i nic doktor nie mówił. wiem na pewno, że nie można mieć ciemnego koloru bo nie widać naturalnego koloru płytki ale zwykły biały french wydaje mi się, że nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
dziekuje bardzo za odpowiedzi ......raczej je wogole sciagne bo na stronie u innych lekarzy nie mozna miec nawet odzywka pomalowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Graziu jade tydzien przed toba,ale zawitam tam az 2 tygodnie...wynajelam pokoik u pani kachankowej,bo jade z BElfastu i chcialabym wyrobic sie na zdjecie szwow..takze moze sie zobyczymy....pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko32 bardzo bym się cieszyła jakbyśmy się spotkały:) a o pazurkach też słyszałam,że lepiej aby ich nie było więc ja napewno ściągnę pazurki:) buziaczki słodziaczki dla WAS CYCOLINKI:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamjka
Ja tylko króciutko w temacie . Jestem JUŻ 4 miesiące po przemianie. WARTO WARTO WARTO> jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamjka
Ja już 4 miesiące po zabiegu do jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam . WARTO WARTO WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka super,że tak bardzo się cieszysz i jest efekt:) ja już doczekać się listopada nie mogę aby mieć piękne piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33 juz 34:)
witajcie ja tez juz jestem ponad 4mies. po operacji,czasami jeszcze piecze tak jakby wzdloz i do sutka,ale jak lekko rozmasuje to natychmiast puszcza.Spie caly czas w tym staniku jaki mam od doktora,bo lepiej jakos ,bez stanika mam takie dziwne uczucie jakby ciagnely sie na rozne strony,i to powoduje lekki dyskomfort,a pozatym sa sliczne:) i nie ma ani sladu po szwach:) Brzuch rowniez plasciutki,zrzucilam 4kg,jestem zadowolona ,dostalam fajne cialo na nowa droge zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Od zawsze miałam problem z małymi i różnych wielkości piersiami, a po ciązy obwisła skóra na brzuchu! Czy któraś z Was miała plastykę brzuszka, jak wrażenia, ból, powrót do zdrowia no i cena? A może da się jakoś połączyć oba zabiegi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dajcie znac jaki to jest rozmiar d u doktorka jestem ciekawa bo takie mi zaproponowal a dokladniej 460cc,czy beda ogromne??wybiera sie ktos moze na przyszle wakacje do doktora??pozdrawiam wszystkie posiadaczki pieknych cycuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah1981
Dziewczyny mam pytanie-a wasciwie 2 1-co bardziej boli-poród i dochodzenie do siebie po zaszyciu czy ból po Powiekszeniu piersi?? 2-zastanawiam się nad dr Polakiem lub Mikolaj Kubasik-Poznan Jaka jest cena u Polaka i jaki jest okres oczekiwania na zabieg?? Czekam z niecierpliwością na info;) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justii3485
Witam wszystkie dziewczyny Mam umowiony termin odsysania tluszczu z brzucha na 27.09.2011. szczerze boje sie bardzo i nie wiem jak sobie poradze, poniewarz prawdopodobnie bede jechac sama i mam wiele dylematow, 1- operacja, 2-nocleg. jesli mozecie to napiszcie mi dobre rady. Dziekuje Wam wszystkim z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnia 28
CZESC DZIEWCZYNY:) Ja mam ustalony termin na 28 lutego 2012r. Doktor wybrał dla mnie wkladki okragle 370cc , nie mam bladego pojecia jaki to rozmiar:( czy moze ktoras z was miala podobny rozmiar? Piersi mam małe bo mikroskopijne, pisałam do doktora ze nie chce bardzo duzych piersi i on mi sam wybral taki rozmiar wiec mam nadzieje ze beda ok. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny...a więc lecę na konsultację do dr.3.10.2011 a termin mam już ustalony na 21.11.2011..;D po konsultacji zobaczymy czy dojdzie do zabiegu pow.piersi.. po przesłaniu fotek dr.stwierdził że powinnam podnieś (po karmieniu piersią niestety nie wygląda to najlepiej) Na to się nie zdecyduję i zasugerował,że będą musiały być pewnie duże implanty np.550cc..troszkę się tym przeraziłam..zobaczymy w poniedziałek co mi powie.. Jestem mega szczęśliwa i jednocześnie przerażona bo będę w listopadzie tam całkiem sama ..;( aż do zdjęcia szwów będę w hotelu mieszkała -nie opłaca mi się latać w tą i z powrotem Może któraś z Wam ma w tym samym czasie zabieg co ja????;) Pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hania 1981 a powiedz ile maz wzrostu i jaka waga bo mi doktorek wybral minimalnie 450cc a ja mam 159wzrostu i waze 50kg strasznie sie boje zeby nie wyszly za ogromne co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah1981
Wzrostu mam 167 i waże 59kg ale nadal się odchudzam-chce wrócić do 55kg Max 57;). Ale normalnie miałam mis.B a w ciąży takie spore D wiec zobaczymy w pon co mi powie.nie chce mieć Biustu jak moja głowa..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hannah1981 dzieki za odpowiedz bo widzisz ja tez mam problem z obwislymi cyckami i rowniez zalezy mi na tym aby nie byly ogromne jak moja glowa i zeby nie wisialy bo po to sie decyduje zebym byla zadowolona :-)skad lecisz??ja na wakacje 2012 dopiero teraz intensywnie kase odkladam,no ale dobrze idzie mi nawet hihi.zagladaj tu na bierzaco napisz jak po kunsultacji jak tam bylo i wogole z gory dzieki wielkie bo widze ze nasze poprzedniczki juz sie nie wypowiadaja wiec zostaja tylko nowe napalence na cos do zrobienia,na ile ci wycenil doktorek??pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki by konsultacja byla pomyslana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnia 28
Hej dziewczyny, ja tez jestem tu nowa i rowniez czekam na zabieg:) piszcie, ja tu zagladam codziennie i sledze na biezaco kazda wypowiedz:) Mnie dr.wycenil zabieg na 2000e. plus 25e za badania+ 25e za konsultacje. Do 30.09 kazał przeslac 400e zaliczki a reszte mam zaplacic w dniu zabiegu. Powodzonka zycze i do uslyszonka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę z Londynu..wycenił na 2100euro ale to chyba cena dla każdego co??;) Będę zaglądała.jak chcesz to Ci mogę podać moje gg.zawsze łatwiej.. No ja pisałam z 1dziewczyną..podala mi namiary na fajny i tani nocleg jakbym chciała tam zostać i nap.żebym koniecznie kogoś wzięła ze sobą bo przez 1sze dni nie poradzę sobie sama..;( a Ty skąd ..z pl..??? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaaaa33
Dziewczyny,jak nie macie mozliwosci zeby ktos z wami jechal,a zatrzymacie sie na nocleg u pani Kachankowej,to bez problemu mozecie z nia ustalic wczesniej zeby odebrala was z kliniki, ona napewno z checia tez wam pomoze wstac z lozka i ogarnac sie,to bardzo serdeczna osoba,i mozna sie z nia ze wszystkim dogadac cokolwiek bedziecie potrzebowaly...pozatym mozna sie normalnie poruszac,wiec nie jest niezbedna 24h opieka,no chyba ze dla towarzystwa:))) Jest maly problem,zeby przeciagac przez glowe bluzki,wiec najlepiej zaopatrzyc sie w sportowa bluze zapinana na zamek,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaaa33
Jana Kachankova ,Celadna 475, tel.00420 604 175 514 mozna mowic po Polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już wiem..dostałam ten adres też od jednej naszej Gwiazdeczki co już jest po..;) dzięki wielkie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnia 28
Hej dziewczyny. Ja mam termin na 28 lutego. Tez rozgladam sie za noclegiem:) Widze ze juz namiarki sa to super, napewno tez skorzystam. Ja bede lecieć z Irlandii wiec zeby nie byc zmeczona w dniu zabiegu pojawie sie juz w Frydku dzien wczesniej. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×