Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Majka1105
Witam:)Jestem po powiększeniu biustu,od poczatku czulam się dobrze...Zdawałam sobie sprawe,że nie ide do dentysty i decydując się na operację ponoszę ryzyko z tym związane,na któro doktor nie ma wplywu-np.martwica,brak czucia w sutku itp...Dziwi mnie,że wiele z Was drogie Panie po takiej operacji nie ma kontaktu z lekarzem...wyciągnie dreny i wiecej Was nie widzi...to jest Wasze nieodpowiedzialne i lekkomyślne zachowanie!!!Lekarz,ktory wykonał operację wie najlepiej co może sie wydarzyć i jak mają wyglądac Wasze piersi...Nie róbcie sobie z tego żartów,potraktujcie sprawe poważnie i jeśli nie możecie przyjechać na chociaż 3 wizyty po operacji z powodu odleglości,to nie ma sensu sie decydować!Kontrola musi być!Potem sa pretensje i żale,ze coś jest nie tak...Koleżanka była na wiytach kontrolnych 6 razy po operacji,ja też jestem w stałym kontakcie...Ból jest rzeczą indywidualna,wiec nie ma co się na ten temat rozpisywać,bo poród też kazda ma inny-jedną boli,inna moż 10 dzieci urodzić...Trzeba słuchac doktora,przestrzegać uwaznie zasad pielęgnacji i postępować jak każe.Dodam,ze tą białą opaskę uciskową też każda nosi inaczej-koleżanka miała ja na tydz.ja na 2,inna na 3tyg.Po to są KONTROLE!!!!Opieka u doktora była b.dobra,troskliwe Panie pielęgniarki:)Nie zwracałam,leki od bólu dostawałam na rządanie,wyciąganie drenów nie jest przyjemne,ale trwa krotko,więc do przeżycia-przed warto poprosić o dostrzykniecie środka przeciwbolow.Kto się na to decyduje musi wiedzieć,że towarzyszy temu bol-większy,lub mniejszy,ale jest...Dodam,że w pn.miałam operację a w pt.na kilka godzin byłam już w pracy...w domu zużyłam 3 tramale,i to w pierwszych 2 dniach-więc przeżyłam bol!Sam doktor ma mnóstwo kobiet-pacjentek w różnym wieku,bo jestem u niego często,wiec widzę!Jeśli miałby złą opinię,to nie byłoby tyle chetnych na różne operacje-z Czech ale mnostwo z Polski:)Cena atrakcyjna-zapł.50 tys.koron za 600ml.koleżanka za mniejsze 45tys.koron.Cena jest ustalana indywidualnie,wg.wielkosci implantu.Konsult.500koron,tyle też badania,za 380koron wykupiłam na dole w aptece augumentin i tramal-doktor dał recepte...Byłam 3 razy zaszczepiona na żółtaczke,dzień przed przyjazdem w Polsce zrobiłam świeże badana-bo sama chciałam,czy mam przeciwciała,morfologia,krzepliwość,ob i pare innych...dla własnego spokoju i dobra!Otrzymałam certyfikat z nr.implantów i to tyle:)W pn.kolejna wizyta:)Polecam,bo to dobry fachowiec,sam dobierze wielkość implentu podczas operacji-miałam mieć 550,a mam 600 i są idealne:)Mam 175 cm.i ważę 66kg.Jestem na etapie masowania szwów:)Pozdrawiam wszystkie zainteresowane Panie:)Gdybym miala 2 raz się zdecydować-zrobiłabym to!!!!I to u dr POLAKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
Do Majka,bardzo prosilabym cie o niepouczanie i nie ocenianie,jak ktos ma odwage leciec 3000km na operacje to jego sprawa,ja tak zrobilam i dzieki temu mam ladny brzuch i super piersi,a gdybym drzala w panice o to co moze byc,a moze bedzie,to siedzialabym dzis z obwislym cielskiem w domu .Gdyby byly jakiekolwiek komplikacje zglosilabym sie do tutejszego chirurga plastycznego z problemem,na cale szczescie wystarcza wizyty u mojego GP i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Oj ktoś mnie zupełnie źle zrozumiał...nie miałam i nie mam zamiaru nikogo pouczać,zwyczajnie napisałam,ze w razie komplikacji niech potem nikt nie ma pretensji,bo lekarz,który się tego podejmuje daje gwarancję na wykonany zabieg,a kazda na własna ręke niech robi co chce...u jednej wszystko pójdzie super,ale znam przypadek,że nie skończyła sie zbyt sympatycznie taka operacja...Opisałam sprawę z własnego punktu widzenia i z własnego doświadczenia,a przecież każdy ma rozum i zrobi jak chce...co mnie obchodzi gdzie ktoś pójdzie jak się coś złego wydarzy...To jest forum,kazdy opisuje własne przeżycia,doświdczenia i są one różne-tak jak i zapytania....Nie zrobiłabym sobie żadnej operacji wiedzac,że nie będę mogła pokazać się więcej osobie ,która ją wykonała...Jak wcześniej napisałam-to sprawa i ryzyko każdej z Was indywidualne,bo kosztem tańszej operacji nie można eksperymentować na własnym zdrowiu i życiu...Zanim trafilam do doktora byłam też u innych lekarzy na konsultacji,wybralam chyba najlepszego pod kazdym względem...W samej Ostravie jest jeszcze 2,ceny podobne,ale nie podobały mi się już same konsultacje-inny lekarz ze mna rozmawiał,inny miał operować...a tu był kontakt od początku,do tej pory...Ja jestem ostrożna i przezorna,bo to moje zdrowie i moje piersi,dlatego mieszkając daleko,i wiedzac,że będę miec problem z dalszymi kontaktami z lekarzem,nie podjęłabym się tego...I to jest tylko i wyłącznie moja opinia,oczywiscie nie kwestionuję tego,że są Panie,którym nie przeszkadzają duże odleglości i brak wizyt kontrolnych u doktora-to sprawa każdej kobiety:)Podziwiam te osoby,które po wyjeciu drenów taxi pojechały na pociąg i jechaly nim dzień po operacji ponad 12 godz.na drugi koniec Polski...To jest nielada wyczyn i odwaga,można szczerze pogratulować!Pamietajmy,że mamy w sobie ciało obce i wszystko może się zdarzyć,bo kazdy organizm inaczej reaguje:)Ze swoich piersi jestem zadowolona,podobny rozmiar miałam 13 lat temu,przed ciążą-ale nie takie stojące-rzecz jasna:)Oby wszystko było w porządku,jak do tej pory:)Jeśli nosicie się z zamiarem powiększenia,to nie czekajcie zbyt długo,bo mogłam się nimi cieszyć już kilka lat wczesniej...W lewej piersi nadal nie mam czucia,jestem jednak dobrej myśli,że ono wróci,tak moze być podobno nawet do kilku miesięcy,więc nie histeryzuję...póki co...:)Pozdrawiam wszystkie blisko i daleko mieszkające:)A to co napisałam jest tylko i wyłącznie poparte moim doświadczeniem i jeśli nie macie ochoty po oeracji wiecej pojawić się na kontroli,to Wasza sprawa:)Wychodząc z założenia,ze wszystko pójdzie bezproblemowo-można i tak...:)Powikłania mogą być,ale i nie muszą...więc będąc dobrej myśli,można zwyczajnie olać dalsze wizyty...jak komu pasuje,jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do Annnaaa33-dziwię Ci się kochana,że Twój tamtejszy chirurg plastyczny nie podjął się tej operacji,po co tracić czas i lecieć 3000km?Wiadomym jest,ze tu kusi cena,podjełaś ogromne ryzyko,więc gratuluje wyczynu...Wiedząc,co się ma do stracenia,mając świadomość czym się ryzykuje,to jest bardzo duża odwaga,której tylko można Ci pozazdrościć:)Nie można własnego życia i zdrowia przedkładać ponad inne rzeczy,bo może się uda,bo może bedzie dobrze....I dziekuj Bogu,że tak jest,że jestes zdrowa,szczęśliwa z nową figurą,ale do kogo mialabyś pretensje,gdyby były powikłania?Myślę,że nie do siebie,ale do doktora,który Cię zoperował...Nie wszystkie mają tyle szczęścia,co Ty....znam inny przypadek,ale oficjalnie o nim nie piszę...Ja wolę być pod kontrolą,a jak mnie stać na wóz,to i stać na konia...można się tak zorganizować,żeby chociaż te 3 razy pojawić się na wizycie kontrolnej...Mojąznajomą nie bardzo chciał sie zająć inny chirurg,jak pojawiły się problemy,więc miałaś dużo szczęścia,że tak Ci się dobrze wszystko poukładało...oby tak dalej,czego Ci życzę:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
do Majka,w tutejszej klinice obliczono mi na start 15.000 euro,ile zaplacilam u dr.Polaka obie wiemy,a placic komus tylko dlatego ze jest blisko taka kwote to dla mnie przesada...Korzystalam z uslug dr.Polaka bez stresu bo naprawde ufalam i wiem ze jest dobrym specjalista.Nie bede sie licytowac na co mnie stac a na co nie,bo zasob mojego konta to moja prywatna sprawa,dla mnie jest istotne to ze plan wykonalam i jestem mega szczesliwa,bo przez wiele lat cialo przeorane rozstepami po ciazach doprowadzalo mnie do rozpaczy,i tak samo jak ty zaluje ze nie zrobilam tego znacznie wczesniej,ale lepiej pozno niz wcale:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Hej. Napiszcie coś może o samym doktorze. Ja jestem już umówiony na zabieg i czekam, powieki górne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
Doktor jest rzeczowy,konkretny i uprzejmy:) mozesz pytac,dzwonic,wysylac maile,zawsze dostaniesz szybka odpowiedz.Ja do zabiegu rowniez podeszlam konkretnie,wiedzialam czego oczekuje,plan zostal wykonany i po sprawie,bez paniki i wiekszych emocji.Traktowalam ten zabieg jako szanse,i nie myslalam w kategoriach takich co moglabym stracic w razie komplikacji,bo nie bylo nic do stracenia.Mialam tak dosc wlasnego ciala ze nie bylo w tych operowanych czesciach niczego co byloby dla mnie cenne.Do takiego podejscia do sprawy jest potrzebna naprawde olbrzymia determinacja.Gdyby mi to nie przeszkadzalo az tak bardzo pewnie tak jak Majka przemyslalabym to wszystko x 1000 i kto wie czy bym nie zrezygnowala.Kiedys jeszcze w Polsce jedna pani polecala mi klinike we Lwowie,gdzie bylo wszystko bardzo tanie,ale wlasnie ze strachu przed komplikacjami nie zdecydowalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do RAFAL889889-Na drugi dzien po operacji czekalam na wyciągnięcie drenów,na 12 miałam wyjść do domu...Przyszła dziewczyna-Czeszka,ale mówiaca po polsku,która miała zabieg górnych powiek..Zabieg trwał ok.50 min.dostajesz znieczulenie blisko oka,ale nie narkoze,po zabiegu bandaż na oczy i idziesz do domu...Rozmawialam z nią po wszystkim-bólu nie czuła,jest to dziwne uczucie...Jak bylam za tydz.do kontroli,to ona też była,bez bandaży-mówiła,że jest zadowolona.Po 2 tyg.też w pn.ją spotkałam i widać było super efekt,bo nie bylo podpuchnięte,praktycznie żadnych blizn-musiałam się przyglądać,żeby zobaczyć..Musisz mieć kogoś,kto po zabiegu Cię odwiezie-do domu,do hotelu,obojętnie...bo będzie bandaż na oczach,w klinice nie zostajesz...Sam doktor ok-sympatyczny,konkretny,wie o czym mówi i co robi...fajnie mówi po Polsku,więc nie ma bariery językowej,a ta dziewczyna była bardzo zadowolona:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do annnnnaaaa33-wiem dobrze o czym piszesz,jak się żyje z ciałem,którego się nie lubi,jak jest się zdołowanym z tego powodu...miałaś silną wolę,ogromną determinację i było Ci wszystko jedno jak to się skończy...No i pewnie masz rację,ale wybierając zdrowe piersi sprzed operacji,albo z zakażeniem prowadzącym do tragicznego końca,to stawiam na to pierwsze,zwłaszcza,że mam dla kogo żyć...To są przypadki odosobnione,ale są...Ja nie ukrywam,że miałam ogromnego stracha,jeszcze w dzień operacji nie byłam pewna,czy dobrze robię,ale miałam przy sobie koleżankę,która to przeszła i dodawała mi odwagi,oprócz tego wiedziałam,że w każdej chwili mogę do niego pojechać,bo mieszkam blisko...Teraz czekam,aż wróci mi czucie w jednej pirsi-u Ciebie jak było?Koleżanka miała w obu...W pn.znowu mam kontrolę,napisze jak było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Jeszcze do annnnnaaaa33-piszesz o zawrotnej kwocie...Biust ok 2100-2300 euro,a reszta?Jakoś bardzo dużo zapłaciłaś,aż jestem ciekawa co dokładnie za tą cene miałaś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
15000 euro,to prawie 60 tysiecy zł....Mając taką kase to w Warszawie ,w najlepszej klinice zrobiłabym cycki i skakaliby przy mnie jak koło jajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do kasiula66655-nie mam pojęcia jak jest z ubezp,ale doktor robiący taką operację musi wiedzieć,że mogą pojawić się jakieś nieprzewidziane powikłania,musi być ubezpieczony od tego,co robi,jakieś OC,NW pewnie ma,ale nas to nie dotyczy,idziemy na własną odpowiedzialność i ryzyko,może dodatkowo w Polsce cos wykup.Tam jest rewelacyjny anastazjolog,nie ma tu większego ryzyka zwiazanego z uśpieniem,a dla Ciebie liczy się to,co bedzie później...jakie efekty operacji,skutki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Jak tylko bede po to na pewno zdam relacje. A Maja wiesz po jakim czasie można te bandaże zdjąć? Myślałem że okulary przeciwsłoneczne wystarczą. A wy macie jakieś zdjecia? swoje przed i po? a nawet jak to wygladalo zaraz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa33
do Majka,te 15000 euro naliczyli mi w Galway clinic w Irlandii,a u dr.Polaka zaplacilam za piersi 2100 a za brzuch 1625e,wiec roznica ogromna. do Rafal,doktor ma namiar do taksowkarza,ktory z nimi wspolpracuje,uczciwie kasuje,nie zawyza stawek i jest bardzo pomocny,mozesz liczyc na to ze pomoze ci sie dostac do pokoju hotelowego lub we wskazane miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem zainteresowana powiekszeniem piersi ale jakbyscie mogly napisacjak odbywa sie wizyta sama operacja i pobyt po operacji i czy lekarz mowi po polsku?nie mowie za dobrze po angielku a po czesku wogole.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do NIKITA...Czy Ty czytasz to forum?Co to za pytanie?Od pierwszej str.pisze się o tym,a Ty znowu pytasz o te same rzeczy...bez przesad!!!Doktor jest przemiły,super mowi po polsku,więc każda konsultacja odbywa się bezproblemowo-wytłumaczy Ci wszystko,dobierze wielkość,poda cenę...co chcesz więcej wiedzieć?Poczytaj forum,nie idź na łatwizne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do RAFAŁ889889-co Ty chłopie chcesz oglądac foty naszych cycków???No bez przesad...Są piękne,stojące,blizny prawie wygojone...to prawdziwe dzieło sztuki:)Coś pięknego:)Na oczach masz bandaż,bo przecież wszystko jest świeże,ale nie wiem jak długo musisz go mieć?Może niech ktos z Tobą pojedzie,będzie Ci łatwiej...?Do taxi moze pielęgniarka pomoże Ci zejsc?Zapytaj o to doktora...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
W poniedz.byłam u doktora na kolejnej kontroli-blizni ładnie się goją,nadal masuję miejsca gdzie było nacięcie,żeby nie bylo zrostow...za 3 tyg.mam sie znowu pokazać-już z biustonoszem,ktory będę nosić po zdjeciu tego "firmowego"od doktora:)Czas szybko mija,szkoda,że tak długo zwlekałam z podjęciem decyzji o powiekszeniu...Mam świetne cycki,w zimie idę na liposukcję,już o tym rozmawiałam z doktorem,ale zrobię tylko nogi,bo brzuch odchudzę...na nogach cellulitu sama się nie pozbędę:)Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji,polecam każdej,zastanawiajacej się kobiecie-bo warto!!!Jesteśmy obie z kolezanką szczęśliwe,że mamy to już za sobą,a efekty są SUPER!!!Doktor Polak jest świtnym fachowcem!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usajdkkjdc
a robil ktos korekte nosa u tego doktora i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Jadę swoim autem i mam druga osobę ze sobą. Mam nadzieję że po 14 dniach już nie będzie w miarę widać siniaków. Bo będę musiał wrócić do pracy. Już za trzy dni wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1106
Do Rafał889889-dobrze,że nie jedziesz sam...za 2 tyg.może będziesz do kontroli,to się spotkamy..Napisz jak bedziesz po wszystkim-jak sie czujesz,jakie wrażenia itd.Nie jest najpiękniejsza poczekalnia u doktora,to taki wczesny prl,ale sala zabiegowa jest fajna-czysto,i wszystko tak jak trzeba..U jednego ze znanych ,cenionych i bardzo drogich chirurgów w Katowicach jest podobnie-brzydka poczekalnia,ale dobry fachowiec,opieka,ale niestety w porównaniu z Czechami-bardzo drogo...Trzymam kciuki,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinka2
Czesc dziewczyny,tak siedze codziennie na necie i czytam rozne opinie roznych lekrzy i tak zatrzymalam sie na Dr Polaku,wczesniej juz mi sie obilo o uszy to nazwisko ale upieralam sie przy operacji w polsce.Tak naprawde to nie daleko.Ceny to mnie zaskoczyly pozytywnie wiec prosze piszcie o swoich doswiadczeniach.mam tez pytanie.czytajac cale forum wiem ze nie jestem pierwsza z wysp ,wiec powiedzcie mi jak przebiegla wasza podroz powrotna samolotem???Troszke sie obawiam ale jak mozna to polece. dzieki z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa33
witaj Nadinka,skad bedziesz leciala??? ja lecialam z Dublina,podroz bez problemu,wiec nie masz sie czego obawiac:) za pierwszym razem gdy robilam brzuch to lecialam zupelnie sama, troche chodzilam zgieta,ale na lotnisku spotkalam sie z super pomocnymi ludzmi z obslugi,elektrycznym autkiem podwiezli mnie pod sama odprawe paszportowa,tak ze nie musialam chodzic,a z drugiej strony odebral mnie moj X:). A z piersiami to nie ma wogole problemu,pisz jak masz jakies pytania,poczytaj kilka ostatnich wpisow ,tam wszystko napisalysmy,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Witam. Ja jestem już po, dziś o 6 rano zdjąłem opatrunki(od wczoraj od ok 12 do dziś do 6 chodziłem jak niewidomy ;) ). Jeżeli chodzi o doktora to jest bardzo konkretny i miły, w czasie zabiegu też z nim trochę porozmawiałem. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jeżeli chodzi o efekt to trzeba trochę jeszcze poczekać, spodziewałem się większych siniaków a tu niespodzianka, na prawym oku praktycznie zero siniaków jest tylko opuchnięte, ale na lewym jest za to siniak, ale nie jest wielki no i opuchlizna. Więcej szczegółów opiszę następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinka2
Witam aaannnnaaaa;)Dzieki za szybka odpowiedz.A wiec najprawdopodobniej to lot z Liverpoolu ale jeszczejest druga opcja samochod-prom 15 godzin a potem kawalek jeszcze autem,ta opcja jest bardziej prawdopodobna.Pewnie wiesz jak to jest z urlopem itd,ile czasu ogolnie to zabiera a do pracy trzeba wracac.Nie wiem czy 2 tygodnie starcza mi na zrobienie operacji i jeszcze w tym czasie chcialabym zdjac szwy.Jak myslisz? Jak bylo z Toba? Jeszcze mam 2 letnia ksiezniczke wiec musze sie nia zajac.Pozdrawiam Rafalku,gratuluje udanej operacji!!! Kuruj sie szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinka2
Druga sprawa to termin,wiadomo ja to bym juz mogla,ale niestety nie moge bo nie mam juz urlopu a maz tez nie dostanie ,jestesmy tu sami i nie ma sie kto Malutka zaopiekowac.Dlatego moge tylko te operacje zrobic na Swieta Bozego Narodzenia,mam juz zabukowany od 17.12 wiec juz w ten dzien wyjazd do polski do Łodzi;)Ciekawe czy doktor bedzie mial jakis wolny termin przed Swietami.Bede mu chyba musiala przedstawic jak moja sytuacja wyglada itd. Trzecia sprawa to jak myslisz jaki rozmiarek moge miec,(tez chce duze) jeste szczupla mam 179 wzrostu i waze 66kg,mam szerokie ramiona ale szczuple(nie wiem czy dobre wyrazenie uzylam);)AAAA wyjsciowka to "a";( Dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Rafał super,że masz to już za sobą,dobrze że zabieg odbył się bezproblemowo,teraz tylko czekać trzeba na efekt końcowy-jak się ładnie wygoi...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal889889
Aż z tak daleka do doktora lecicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Do NADINKA 2-jesteś wysoka,więc jak będziesz mieć nawet 600-ja takie mam,to bedzie super ,proporcjonalny rozmiar do budowy ciała:)Doktor jak ustali z Tobą wstepnie jaki rozmiar wloży,to i tak końcowa decyzja zapada podczas operacji-ja miałam mieć 550...Miałam swoje duże piersi,ale 11mies.karmiłam dziecko-12lat temu,do tego zmiany wagi...skóra sie starzeje i naciąga,więc zrobiły się ze stojących cycków skarpety z piaskiem...:(Ważne jest ile skóry masz do wypchania,bo nie u każdej moga być mega duże...Dobrze,że decydujesz się na zimę,bo ten stanik i opaska,to nic przyjemnego na lato...do tego nie można się opalać,ani chodzić na basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinka2
Dzieki Majka;) Ojej to az takie duze moge miec? Ja to max myslalam 450cc.To super ze zrobil Tobie 600.Wiesz ja niestety nie karmilam piesia i mam jedrne male cycuszki,(mam juz dosyc tego sformulowania) i obawiam sie ze tak duzych mi nie zrobi.Ale mysle ze to jedyny lekarz ktory robi niespodzianki;) Powiedzcie mi prosze ze starcza mi 2 tygonie na zabieg i kontrole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×