Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

ja ostatnio chodząc za swoją suknią napotkałam komis sukien w Dąbrowie-G całkiem fajny wybór i przede wszystkim można mierzyć do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
ostatnio szukałam sukienki. Odwiedziłam wszystkie salony w Katowicach i z większością wypowiedzi się zgadzam (zwłaszcza salon na Chopina i oba salony na Andrzeja) to totalna porażka. nie zgadzam się natomiast z wypowiedziami odnoszącymi się do salonu Madonny. Zmierzyłam 10 sukienek, panie były bardzo miłe, sama mogłam przeglądać sukienki. Fakt, ze za dużo nie da sie w nich zmienić, bo nie są to sukienki szyte na wymiar, tylko gotowe sprowadzane z Hiszpanii według tabeli rozmiarów. Sukienki piękne choć niestety droższe niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Ostatecznie kupiłam sukienkę w Classie. Obsługa bardzo miła, panie znają się na sukienkach i dodatkach, ceny porównywalne z innymi salonami, a materiały i wykonanie moim zdaniem nieco lepsze niż np. w Sarah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam salon sukni ślubnych Ewa Śliwa w Bielsku - Białej. Mają tam ogromny wybór najróżniejszych modeli sukni, a ceny przystępne. Słyszałam, że sporą ofertę posiadają, jeżeli chodzi o suknie ślubne Gliwice, ale ceny są tam kosmiczne. Naprawdę polecam, ja z mojej sukni byłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka1987
dziewczyny czy była któraś w katowicach a salonie dorota wormuth przy ul. andrzeja, wyglada na duży ale na ich stronie nie znalazłam zdjeć z kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia dg
Ja polecam piękne suknie z wieloma dodatkami i mozliwościa negocjacji cen tzw salon z 2 ręki mieści się w Dąbrowie Górniczej http://www.amelia-komis.pl/wedding.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi1111
Witam wszystkie Panie. Właśnie zaczynam szukać sukni ślubnej - na październik 2010. Ceny mnie trochę przerażają... Zastanawiałam się nad uszyciem na wzór której z sukni. W necie czytałam dużo pozytywnych opinii o krawcowej w Imielinie. Znalazłam także w KAtowicach na Kosciuszki Camee. Sa tez dwie pracownie w Sosnowcu (maja na Niwce i w centrum na Targowej. Czy może wiecie cos na ten temat? Czy któraś z Was szyła tam sukienkę albo słyszała cos na ten temat? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabi
Niepotrzebnie straszycie salonami w Katowicach. Dwa dni temu byłam w kilku salonach przy placu Andrzeja i nie zgadzam się z opiniami. Po prostu po wejściu do sklepu trzeba powiedzieć, że ma się ślub wtedy i wtedy i poszukuje się suknie ślubnej. Zapytać czy mają katalogi i od tego zacząć. Jak coś wpadnie wam w oku w katalogu to wtedy poprosić o wyciągnięcie sukienki z szafy i umówić się na przymiarkę. W większości salonów wręcz ekspedientki namawiają, żeby mierzyć suknie od razu. Byłam w "Evie Sass" (Pani w salonie próbowała mnie namówić na mierzenie, ale suknie nie były w moim guście), "Dorocie Wormuth" (tam ekspedientki są przemiłe i wręcz nie dały mi wyjść bez przymierzenia kilku sukien), Margareth (kobieta jest specyficzna i ma swoje zdanie ale nie pożera żywcem i można o wszystko zapytać i umówić się na przymiarkę), Madonnie (w sklepie był tłok więc pooglądałam katalogi, pani spytała czy chcę coś zobaczyć i przymierzyć, ale nic mi w oko nie wpadło; dostałam ulotkę z nr tel. i stroną www żebym sobie pooglądała w necie i dała znać jeśli jakiś model mi się spodoba) i Only You (nie posiadają katalogów, wszystkie suknie są na manekinach, jedna ze sukni zaraz mi się spodobała i pomimo, że było już prawie zamknięte Pani z salonu zaciągnęła mnie do przymierzalni - suknia już się szyje :>, wada mają mało dodatków). Podsumowując, nie panikujcie dziewczyny! Sklep z sukniami ślubnymi to nie jest C&A. Ceny sukienek są od 2500 zł w górę. To jakby oglądać biżuterie w Camaieu i u Kruka. Nie można sobie wejść do salonu i bez słowa lecieć od razu do półek żeby wszystko wyciągać i macać. Nie czekajcie też z zamówieniem sukienki. Ja mam równo 3 miesiące do ślubu i w większości salonów usłyszałam, że przychodzę na ostatni moment. W Margareth np. to za późno na zamówienie sukienki z koronek z zagranicy. Głowa do góry i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfd
polecam salon dorota wormuth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirkaa
Do wszystkich Panien Młodych poszukujących sukien nie korzystajcie z usług salonu Elis (ul. Mały Rynek 3,43-600 Jaworzno i filia w Sosnowcu - Niwce przy ul.Orląt Lwowskich 59). Pani wzięła 4 tysiące złotych i 4 dni przed ślubem sukienka była niedopasowana. Panie zamówiły za dużą sukienkę nie umiały jej dopasować nie wzięły miary i po 5 poprawkach chciały wepchnąć niedopasowaną sukienkę z plamami! Proszę więc wszystkie Panie o uwagę przy wyborze salonu niech wystrzegają się tych oszustów bo żadna z nas nie chce powtórzyć mojej sytuacji gdy 4 dni przed ślubem musiałam szukać nowej sukni. Pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka1987
Ja kupiłam ostatecznie w salonie pani Doroty Wormuth na ulicy Andrzeja w Katowicach. Suknia była przygotowana na umówiony dzień i wszystko bylo Ok. Kiedy szukałam sukni byłam też w kilku innych salonach na Andrzeja i nie powiem, obsługa była wszędzie na poziomie. Panie bardzo się starały, a lokalizacja kilkunastu firmowych salonów w odległości 1km bardzo mi się podobała (obeszłam je wszystkie z koleżankami). Jestem już po weselu, i czekam na zdjęcia od fotografa, pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode i życzę by każda z was znalazła tę wymarzoną suknie na najpiękniejszy dzień naszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy orientujecie się czy w katowicach w salonach są już przeceny kolekcji 2010? i ile ??? za ile i gdzie ??? będę chciała nidługo wyjść na rekonesans i może coś uda mi się wyszukać w dobrej cenie, mam budżet max 1500zł - 1800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaula
Cześć, polecam salon Doroty Wormuth w Katowicach, na rogu andrzeja z mikołowską !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.em.
Witam! Salon "Anna"na Andrzeja. Miłe Panie... i profesjonalne. Zrobiły analizę typu mojej urody. Jestem zimą i idealnie mi w bieli. Taką też wybrałam sukienkę. Śnieżnobiała, zdobiony gorset i tiuliwy dół. CUDEŃKO! Już kupoiona i nie mogę się doczekać aż w niej wystąpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
A ja polecam salon Karina w Katowicach na Kościuszki. Miła, fachowa obsługa i ładne suknie. Wybieram się jeszcze do innych salonów, ale póki co ten oceniam na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bUDYŃ
Chciałam zapytać w jaKIM PRZEDZIALE CENOWYM SUKNIE U DOROTY WERUTH.... znalazłam na internecie w ich salonie wymarzoną, ale aż boję się wstąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
budyń-> z której firmy Cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budyniek
Dokładnie z firmy Gala. Mam taki wymarzony model z roku 2010. Model Kamea. Jak dla mnie cudo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhh
to napiszę Ci tak- wiadomo,ze w Katowicach jest drogo, bo czynsz wyzszy itp.. Suknie gali są tez w Dąbrowie Górniczej (ja jestem z tego miasta) i wiadomo,ze tutaj dostaniesz ja taniej. Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie ma nowej kolekcji, ale na poczatku grudnia juz bedą. Z tego co mi mowiła właścicielka duzo sukni powtarza się na następny rok, więc byc moze jest możliwość obejrzenia jej w DG. Jeżeli bedziesz zainteresowana adresem to napisz :) P>S> mi też baaaardzo podobają sie sukienki Gali :) I właśnie nie moge sie doczekać na nową kolekcję :)) A! Sukienki w DG zamykaja sie mniej więcej w cenie 2.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budyń
Dziękuje, salon Dorothy odwiedzę mimo wszystko... pytałam tak orientacyjnie bo boje się, że tam wejdę a tu..... suknie w cenach po 4000zł. Do ślubu jeszcze trochę czasu więć coś na pewno znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyń, byłam niedawno w salonie Doroty Wormuth i mają już nową kolekcję Gala 2011, ceny są wszędie takie same więc nie masz się co martwić, salon przepiękny a sukienki nawet za 1200 zł były więc te plotki, że w katowicach musi być drogo nie mają wiele wspólnego z prawdą. Zwiedziłam dużo salonów przy ulicy andrzeja i ceny wszędzie były znośne. W salonie Margarett przy dworcu mają ładne sukienki w dobrych cenach. Powodzenia w wyborze wymarzonej sukni, ja na szczęscie już swoją wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budyń
Wczoraj pojechałam do salonów w Bielsku-Białej. Zaczęłam od salonu na placu Mikołaja, nie mogę polecić, gdyż to pierwszy salon w którym nie miałam ochoty przymieżyć żadnej sukienki... były naprawdęmało atrakcyjne i bez gustu. Później salon Agnes, wnętrze robi wrażenie, miła obsługa i fajny asortyment duży wybór na dzień dzisiejszy suknie już od 500zł, te w granicach 2000zł,naprawdę imponujące i piękne. Przymieżyłam dwa modele bo pani obsługująca chyba nie miała ochoty przynieść żadnego innego.Byłam też w salonie Classa, miła i fachowa obsługa, miało się wrażenie,że pani pracująca tam robi to z przyjemnością.... niestety nie udało mi się nic wybrać. Wymarzoną suknie znalazłam w salonie Ewy Śliwy... jak weszłam to od wpadło mi w oko chyba z 10 modeli.Suknie przepiękne... ubrałam pierwszą i już wiedziałam,że to TA!!! Więc ja już znalazłam, polecam ten salon, ceny przystępne max 2500. Duży wybór, sympatyczna obsługa w czwartek jadę podpisać umowę;). Acha nie polecam salonu Evita w Tychach. Przymierzałam tam suknie, kosztowała 4600, była piękna i jakby na mnie, ale wiadomo koszt ogromny jak na kreację na jedną noc. Powiedziałam ekspedientce, że chciałam już ją ściągnąć i muszę się jeszcze zastanowić, a kobiecina burknęła na mnie że zastanawiać to się jużnie mam nad czym i, że skoromi ta sukienka pasuje to czemu jej nie zamawiam od razu... odparłam, że to ważna decyzja i chciałabym ją jeszcze przemyśleć, a ona zaczęła szeptać do swojej koleżanki i zrobiło się mało przyjemnie. Potem zapytała czy byłam już w jakimś salonie jak powiedziałam,że tak to odparła, że chyba najwyższa pora skończyć to jeżdżenie, bo oni tam mają tak duży wybór, że ciężko byłoby czegoś nie wybrać. Wyszłam z tamtąd jak najprędzej i o dziwo w Bielsku-Białej w salonioe Agnes była ta sama sukienka tylko, że za 2800, a nie za 4600. I tak wybrałam inną, życzę powodzenia w szukaniu kreacji... Całuski dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRENA SOSNOWIEC
Witam wszystkie Panie. Nie zgadzam się z poglądem, że tyle ile nas tu jest tyle będzie różnych opinii. Osobiście wypowiem się o jednym z salonów ślubnych "Irena" mieszczącym się w Sosnowcu (jeden na ul. Sienkiewicza, drugi na ul. Grota-Roweckiego). To co spotkało mnie i moje koleżanki nie może pomieścić mi się w głowie. Rozumiem, że panie mogą być zmęczone życiem, swoją pracą, ale salon jest po to żeby móc przymierzyć sukienkę!! Baby w tym salonie są po prostu bezczelne!! Kiedy chciałam przymierzyć wybraną sukienkę, wredna baba (inaczej nie można o niej powiedzieć) uznała, że jak przyjdę z mamą to będę mogła to zrobić, bo z koleżankami nie wybiera się sukni. Problem polega na tym, że moja mam nie żyje. Po drugie nie jej sprawa, kto mi doradza. Jestem po prostu oburzona opryskliwym zachowaniem tej baby. Polecam nie zbliżać się do tych salonów. Zwłaszcza, że sukien też nie mają wyjątkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz sprzedam Ci za połowe tej ceny co mówiłas autorko suknie piekną stan idealny i jest twoja tylko wejdz na mój topic- daj meila i sama ocenisz . To wyjątkowa okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janecia
Cześć dziwczyny.Nie widzę opini o salonach Madame w Sosnowcu i w Chorzowie,suknie bardzo mi się podobają ale jeszcze się waham.Była któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_Katowice
Dziewczyny ja polecam salon ViPrometto w Olkuszu przytulny nie duży salonik, bardzo miła obsługa i suknia piękna-szyli mi ze zdjęcia , bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek88 targi w Katowicach odbywają się w lutym a w sosnowcu w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...D...
ja mogę sprzedac swoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×