Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość bila_33
Ja w tamtym roku szukałam swojej sukni ślubnej, znalazłam śliczną w salonie Anna w Katowicach, była tam świetna obsługa, dzięki Pani Gosi kupiłam swoją wymarzną suknię ślubną. Tydzień temu moja siostra poprosiła mnie o pomoc w wyborze sukni ślubnej więc pierwsze co zrobiłam, zabrałam ją do ANNY i co?? Strasznie się zawiodła, "obsługiwała" ( o ile można to nazwać obsługą ) nas młoda dziewczyna, z kolczykiem na twarzy ( nie wiem jak w salonie sukien może pracować taka osoba;/ strasznie mnie to zniesmaczyło, bardzo elegancki salon i taka obsługa... ) moja siostra powiedziała jakiej sukienki szuka, a ta dziewczyna nic, pokazał od niechcenia 2 sukienki, ( dodam, że moja siostra bierze ślub na początku czerwca, więc dużo czasu nam nie zostało) po czym nas bezczelnie wyprosiła, bo przymierzalnie były zajęte, kiedy zapytałam czy możemy poczekać, bo jedna z sukienek, która same znalazłyśmy bardzo jej się spodobała i chciała ją przymierzyć, dziewczyna pokręciła nosem, i powiedziała coś w stylu no może i by Panie mogły, ale to nie ma sensu, zapraszam w inny dzień, ( dodam że do zamknięcia salonu było ok 3 godzin - nie wydaje mi się, żebyśmy nie zdążyły ). Bardzo się zawiodłam, gdzie są tamte cudowne Panie, które mi pomogły wybrać suknię?? Nigdy już nie zabiorę tam nikogo do tego salonu i nawet go nie polecę. Moja siostra wybrała suknię u Doroty Wormuth, śliczna suknia, w dobrej cenie, obsługiwała nas też młoda dziewczyna, blondynka, bardzo miła, pomocna, siostra przymierzała ok 7 sukien, z każdego rodzaju, bo nie wiedziała w czym jej będzie dobrze, Pani w salonie Doroty Wormuth spisała się na 6:):):):) Bardzo jej dziękuję, za pomoc, cierpliwość, i kompetencje. Polecam ten salon. ( Po drodze byłyśmy jeszcze w Kwiecie Lotosu - odradzam, fatalne suknie, Mira- Mariage - obsługa średnia podobne jak suknie, Bona - suknie ok, obsługa też ok, Evita- nie znalazłyśmy nic ciekawego, Lisa Ferrera - suknie i obsługa świetna, ale w rezultacie suknia u Doroty W. wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Ja szyłam sukienke u p. Janiny w Chorzowie i dokładnie zgadzam się warto jechać do mniejszych miast zamiast w Katowicach. Za sukienkę zapłacił 1600 cena rewelacyjna, dużo taniej niż w salonach. A sukienka niczym od nich nie odbiega jakoś ta sama i przynajmniej mam pewność że jest świerza. Pani janina uszyła mi moją wymarzoną sukienkę taką jak chciałam wszystko mi fachowo doradziła. Jestem zadowolonona w 100% i moge wszystkim polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina...
Polecam salon KWIAT LOTOSU i Panią Ulę w Katowicach na ul. Andrzeja- cudowna kobieta, jakby się urodziła do pracy w takim salonie...po całodniowym szukaniu w Gliwicach i Katowicach myślałam że do ślubu pójdę w spodniach :))) na szczęście weszłyśmy z mamą i siostrą do K.L> suknie ładne i dużo do wyboru można każdą dotknąć przymierzyć w bardzo milej i wesołej atmosferze - Pani Ula doradzi Pani Ula ubierze Pani Ula najlepsza.... dziękuje bardzo już się nie mogę doczekać odbioru sukni!!! Nie polecam salonu MARGARETT w Katowicach- starsze babsko nie mając pojęcia o obsłudze klienta stoi tam i nawet nie robi dobrego wrażenia - nie można było zobaczyć sukni na żywo tylko dostałam katalog - superrr wyszłyśmy zaraz. Nie polecam salonu ANNA w Gliwicach - zero zainteresowania klientem!!! Szkoda bo tracicie klientów ... jak suknia ślubna to tylko Kwiat Lotosu Katowice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziasz86
Mam do sprzedania/wypożyczenia piękną koronkową suknię ślubną - CYMBELINE z kolekcji 2012, model: FADELA sprzedaż: 2400 zł. wypożyczenie: 1400 zł. sukienka kosztowała niecałe 5000 zł. suknia szyta na wymiar (zwykle noszę rozmiar 38, na wzrost ok. 165 cm) Zakupiona w Katowicach w salonie Dorota Wormutch (posiadam dowód zakupu do wglądu). Składa się z dwóch części - gładka satynowa część z fiszbinami idealnie modeluje figurę, oraz koronkowa delikatna suknia nakładana na górę. Suknia posiada tren, który można podpiąć po ceremonii zaślubin. Z tyłu głębokie wycięcie na plecach obszyte koronką prezentuje się ślicznie. Na żywo suknia wygląda z jednej strony skromnie, z drugiej jednak niezwykle elegancko i stylowo. Suknia założona na ślub pod koniec maja, wyprana, czeka na nową właścicielką, mi przyniosła ogromne szczęście! ;) Posiadam zdjęcia ze ślubu, na których widać śliczną sukienkę - do wglądu zainteresowanych (wysyłane na prośbę) Suknia do zobaczenia i przymierzenia w centrum Gliwic. Dorzucę delikatne tiulowe bolerko/narzutka wsuwane na ramiona, złapane z przodu, którego (ze względu na pogodę) nie założyłam. Zachęcam do kontaktu. pozdrawiam szczęśliwa mężatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliija
Kochane! Najukochańsza pani pod słońcem jest w salonie Classa! Jeszcze nie zdecydowałam się na sukienkę, ale jej obsługa zachęca mnie, żeby zajrzeć tam jeszcze raz, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracakatowice
Witajcie serdecznie, Od kwietnia zaczełam wędrówkę po salonach z siostrą i co mogę powiedzieć. Zaznaczę że na początku chciałam TYLKO poprzymierzać zobaczyć, który fason mi leży... - salon na rogu pl Andrzeja (znalazłam w wyszukiwarce jako sugar?) koszmar, nie można dotykać sukienek, oglądasz tylko w katalogu o przymierzaniu nie ma mowy - salon Dorota Wormuth obsługa bardzo miła!! Sukienki za parę tysięcy dawały od ręki do przymierzenia...żadna mi się nie spodobała ale obsługa klasa! bez kolejek:) - salon Sarah początkowo jak się panie dowiedzialy że mam ponad rok do ślubu stwierdziły że nie ma sensu jeszcze niczego oglądać ale dały mi do zobaczenia katalog i potem jednak zmieniły zdanie i dały mi przymierzyć dwie sukienki Ceny zdecydowanie niższe niż u Dorothy Wormuth ale i wzory i jakość gorsza Panie trochę się przekrzykiwaly jak na targu ale po wyjściu z salonu ogólnie wrażenie miłe:) - salon Madonna konieczne wcześniejsze umówienie telefoniczne do przymiarki Obsługa bardzo miła Ceny jak z kosmosu ale powiem że warto poprzymierzać jeśli chodzi o wybór fasonu Najlepiej na kartce wcześniej sobie zapisać modele z internetu. UWAGA UWAGA!! Idąc pierwszy raz do salonu jak wam się suknia spodoba sprzedawczyni może was zaszokować udzielonym rabatem ALE UWAGA OBOWIĄZUJE TYLKO W DNIU PRZYJŚCIA!! Nie byłam nastawiona na kupno a ona do mnie 1000 pln mniej! Gdybym się bardziej zastanowiła może bym ten sam model znalazła taniej na neciea tak suknia świetna ale przepłaciłam na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia...a
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakieś salony sukien ślubnych w okolicach Katowic (ale nie w samych Katowicach bo tam już byłam). Pytam o to bo niektóre z salonów o których jest mowa tutaj na forum już nie istnieją np.lisaferrera w Katowicach na Mikołowskiej - chyba niedawno zaknięty itd. Czy dla przykładu salon madame w Chorzowie jeszcze istnieje ? :) I jak z salonami w miastach graniczących z Katowicami? Chodzi mi o jakieś większe salony z dużą ilością sukien bo jestem bardzo wybredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam moja suknie w Bieruniu koło Tychów, nie pamietam za cholere jak sie nazywal ale mila obsluga i spory wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziasz86
Mam do sprzedania/wypożyczenia piękną koronkową suknię ślubną - CYMBELINE z kolekcji 2012, model: FADELA sprzedaż: 1799 zł. sukienka kosztowała niecałe 5000 zł. suknia szyta na wymiar (zwykle noszę rozmiar 38, na wzrost ok. 165 cm) Zakupiona w Katowicach w salonie Dorota Wormutch (posiadam dowód zakupu do wglądu). Składa się z dwóch części - gładka satynowa część z fiszbinami idealnie modeluje figurę, oraz koronkowa delikatna suknia nakładana na górę. Suknia posiada tren, który można podpiąć po ceremonii zaślubin. Z tyłu głębokie wycięcie na plecach obszyte koronką prezentuje się ślicznie. Na żywo suknia wygląda z jednej strony skromnie, z drugiej jednak niezwykle elegancko i stylowo. Suknia założona na ślub pod koniec maja, wyprana, czeka na nową właścicielką, mi przyniosła ogromne szczęście! Posiadam zdjęcia ze ślubu, na których widać śliczną sukienkę - do wglądu zainteresowanych (wysyłane na prośbę) Suknia do zobaczenia i przymierzenia w centrum Gliwic. Dorzucę delikatne tiulowe bolerko/narzutka wsuwane na ramiona, złapane z przodu, którego (ze względu na pogodę) nie założyłam. Zachęcam do kontaktu. pozdrawiam szczęśliwa mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja85
nie polecam salonu margarett, mimo ze mam od nich suknie, bo sie po prostu w niej zakochalam, to gdyby nie ten fakt, nigdy bym sie nie zdecydowala nawet tam wejsc. okropnie babsko, stojace za lada, przy przymiarce suknie pretensjonalna. Naszczescie salon zamykaja i mam nadzieje,ze ta kobiety nie znajda pracy w zawodzie, bo maja zero podejscia do klienta. OKRONE! TOTALNE DNO! Polecam salon zaraz obok - KWIAT LOTOSU, nieziemsko mila pani, z indywidualnym podejsciem do klienta. Diametralna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga87
Ja też trafiłam do Kwiatu Lotosu, dziewczyny ten salon jest naprawdę rewelacyjny. Miałam przyjemność przymierzać suknię z p.Ulą, niesłychanie miła i profesjonalna. Moja suknia będzie piękna, wyjątkowa, już nie mogę się jej doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kasinka8982
ja brałam ślub rok temu i kupiłam sukienke w salonie LINDA na ul. stawowej. Widzę, że nikt o nim nie pisze, bo może trudno jest trafić, ale wchodzi się w bramę za MacDonaldem i po schodkach do góry. Pani która pokazuje sukienki jest bardzo miła, można przymierzać bez problemu, babka szczerze doradzi a nie będzie wciskać każdą chałę. Ceny nie są wygórowane, trzeba tak za wszystko zapłacić ok. 2000, poza tym one szyją te sukienki tam, więc wiele można zmienić, np. kształt dekoltu itd. Ja NIE polecam salonu EVITA na chopena. Obsługa jest fatalna, przymierzyć sukienkę można z łaską, a nawet jak na kilometr widać, że się wygląda masakrycznie to wciskają kit, że cudownie. I poza tym są zarozumiałe strasznie. Czułam się tam jakbym im przeszkadzała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki521
Ja niestety wybrałam sukienkę ślubną w salonie ślubnym Irena w Sosnowcu. Suknia była szyta na ostatni moment tydzień przed ślubem!! nie dość że najadłam się kupę stresu to nie było już czasu na poprawki, sukienka była niedopracowana a ramiączka które wybrałam urwały się w dzień wesela, naderwał się też tył sukienki. Nikomu nie polecam tego salonu. Dziwie się że ta firma tak długo funkcjonuje na rynku. Niestety z tego co zauważyłam sukienki innych dziewczyn również szyte były dopiero tydzień przed ślubem. Nikomu nie polecam salonu Irena w Sosnowcu a nawet stanowczo odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłapannamłoda
Ja swoją wymarzoną sukienkę znalazłam w Evicie. Świetna obsługa, piękne modele, gdybym mogła brać ślub raz jeszcze, na pewno znów postawiłabym na Evitę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia możemy polecić Suknie Ślubne Maja. Mają pracownie w Sosnowcu i Krakowie. Duży wybór nie ma problemu z przymierzaniem, a suknie są szyte na miarę. Na koniec najlepsze. Każda suknie 999PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, orientujecie sie gdzie znajde najwiekszy wybor koronkowych sukni i w jakiejs przystepnej cenie mam mniejszy budzet niz sie spodziewalam :(( szukam w katowicach lub sasiednich miastach gdyz mieszkam kolo tychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spyrcia
W Tychach masz Evitę na Mikołowskiej a w Mikołowie na Krakowskiej M&N Bridal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają dość mały wybór w tychach, a zależy mi na koronkach, w weekend jade z rodzicami do katowic, także zobaczymy co tam jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją suknie zamówiłam w sklepie Bona na ul warszawskiej.Za tydzień ślub.Suknia jest gotowa pani Ania szyje na miarę jest taka jaką chciałam a co ciekawe cena odpowiednia nie brana z kosmosu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w sobote w salonie sukni Ślubnych Doroty Wormuth, miałam iśc do kwiatu lotosu ale wpadłam do DW na początek. Bardzo dużo Pań mierzyło sukienki, Panie sprzedawczynie pokazały mi kilka modeli. Spodobały mi sie z marki cymbeline, choc niestety mój budżet mi na to nie pozwoli:( wybrałam jednak inna znacznie tańsza z kolekcji Doroty Wormuth. Za tydzień ide tam po raz drugi z rodzicami i mam nadzieje ze juz ja zamowie. Byłam rowniez w nowym salonie , ktory polecila mi kolezanka Fulara i Żywczyk suknie mają piekne ale bardzo drogie:( ta ktora mi sie podobala kosztowala prawie 7,5 tysiąca a to zdecydowanie za duzo... Jednak suknie mają piekne warto isc zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny moja siostra szuka sukni ślubnej. Byłyśmy już w kilku salonach, ale albo obsługa, że aż strach albo ceny szokujące. Podobała się siostrze suknia u Fulara to nowy salon, ale nie ta półka cenowa. Chcemy iść jeszcze na drugą stronę dworca tam jest kilka salonów Evita, Sophia i Linda. Siostra już dzwoniła zapowiada się dobrze. Może któryś z salonów polecicie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaStaszic
Ja osobiście polecam salon sukni ślubnych mieszczący się w Mikołowie na ulicy Krakowskiej 40. Godziny otwarcie chyba od 11 do 19 (albo od 10) - na samo otwarcie nie zwracałam uwagi, bo nigdy u nich nie byłam wcześniej jak o 16. Wiem, że temat jest Katowice, ale sama tez do nich jechałam z Katowic, podobnie jak koleżanka, kóra mnie namówiła na skorzystanie z ich usług, zresztą sama jej sukienka do tego namawiała, poezja i bajka. A co do samego salonu, to bardzo ujęła mnie super uprzejma obsługa i duża dbałość o zadowolenia klienta przy każdej wizycie. Oczywiście same kreacje, też miały wpływ na podjęcie decyzji. Co do lokalizacji, to z tego co zaobserwowałam, to nie tylko ja jedna dobijałam do nich z Katowic, podobnie jak pod salonem można było zobaczyć tablice z Krakowa (zresztą z jedna Panią tam mieszkającą miałam okazje porozmawiać). Natomiast same sukienki, możecie zobaczyć nawet bez wizyty w salonie, na ich stronie firmowej www.mn-bridal.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna879
Cześć! Zapraszam wszystkie koleżanki na moje forum ślubno-weselne z regionu Śląsk-Małopolska, mam nadzieje że podzielicie się swoim doświadczeniem w organizacji wesela oraz pomożecie innym! Zapraszam do dyskusji! Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wybierając sie pierwszy raz do salonu na poszukuwania i przymiarki mam uprzedzić personel ze posukuję sukni w rozmiarze 34? jestem niska i drobna i nie bardzo chcę mierzyc suknie o kilka rozmiarów za duże? czy w salonach sa normalnie dostepne maultkie rozmiary? dziewczyny jak u was było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×