Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

suknia ślubna - katowice i okolice

Polecane posty

Gość Lila_katowice
witam dziewczyny. od roku jestem szczęśliwą mężatką po ślubie cywilnym. w kwietniu 2012 planujemy ślub kościelny. przyszedł czas na spełnienie marzeń o białej sukni :D i tu jest mały problem... zupełnie nie wiem jak zacząć. przeglądałam strony internetowe salonów i już mam mętlik w głowie. nie wiem na jaką suknię się zdecydować, co wybrać. jestem przerażona :) czy możecie napisać jak kształtują się ceny sukien w katowicach? do którego salonu udać się najlepiej? kiedy powinnam wybrać się na mierzenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja pozwolę się nie zgodzić z powyższym komentarzem na temat salonu IRENA w SOSNOWCU....kupiłam tam suknie i pozwolę sobie napisać że obsługa jest kapitalna ,miła i rzetelna...miałam 2 terminy przymiarek asekuracyjnie w razie czego.wystarczyła tylko jedna i wszystko pasowało jak ulał..a nie ma jak doradzi przy zakupie ktoś z rodziny bliski,a nie koleżanki bo to różnie bywa sami wiecie mam na myśli zazdrość .nie rozumiem tej złości w tym komentarzu koleżanko wydaje mi się że poprostu jesteś zła na cały świat bez urazy oczywiście....szkoda że niektórzy nie spojrzą najpierw na siebie jacy są,tylko kogoś obczerniają....bo tak jest łatwiej....dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam suknie ślubną w salonie Agnes w Katowicach i zdecydowanie nie polecam. Kobiety obslugujące są niegrzeczne i zarozumiałe. Po ostatniej poprawce zwracałam im uwagę, że jest żle dopasowana, ale mnie olaly. W końcu ją wzięłam bo miałam dość i ostatnie poprawki zrobił mi ... zaprzyjaźniony krawiec męski i jest o wiele lepiej. Odradzam ten salon stanowczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oTTimo
Lila, jeśli chcesz kupić kieckę taniej to masz teraz okazję. W salonach ślubnych zaczyna się okres wyprzedaży. Sama kupiłam tak w zeszłym roku w salonie ANNA na Andrzeja i zdecydowanie mogę polecić ten salon. Miła obsługa, która się nie narzuca. Panie stylistki znają się na rzeczy i pomogły mi w wyborze sukni. Mimo że wybrałam sukienkę z najdroższej kolekcji to udało mi się zmieścić w 3000. Ceny w salonach ogólnie różne, od 1500 do 15000. Jestem już po wszystkich przymiarkach i moja suknia czeka na mnie - ślub mam za tydzień!! :D Jest koronkowa - taką sobie wymarzyłam :) życzę powodzenia w znalezieniu tej właściwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam serdecznie do mojego salonu sukien ślubnych "Katrin" Oferuję: -profesjonalne czyszczenie i renowacje sukien ślubnych, -szycie sukien ślubnych na miarę, według własnego wzoru, -tanie przeróbki krawieckie, -sprzedaż dodatków ślubnych: halki, bolerka, szale, welony, -komis sukien ślubnych Gwarantuję profesjonalne wykonanie usług i atrakcyjne ceny. "Katrin" Katowice ul. Słowackiego 37/6 tel: 665 064 793 e-mail: katrin_uslugi2@wp.pl czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 17: 00. Możliwość umówienia się na dowolny termin telefonicznie :) Serdecznie zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuttitutti
Hej dziewczyny szukam swojej sukni ślubnej czy znacie jeszcze jakiś fajny salon w katowicach oprócz salonu pani Doroty Wormuth?? Byłam tam i jest naprawdę super bardzo miłe panie, sukienki śliczne, mam nawet jedną na oku, ale chciała bym się jeszcze rozejrzeć w innych salonach. Byłam naprawdę w wielu salonach i większość totalna porażka, a nie mam zbyt wiele czasu by chodzić w nieskończoność, poza tym strasznie dołujące jest odwiedzanie salonów w których panie pracują "za karę". Co myślicie o salonie ANNA który jest powyżej?? niestety nie zdążyłam dotrzeć do tego salonu, a nie chciała bym znowu nie potrzebnie tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaaaa
Hej! Ja wypozyczam suknie z salonu Linda na ul. stawowej. Pani, ktora tam obsluguje jest bardzo mila, doradzi, bez problemu mozna przymierzyc sukienke. I sukienke wybralam super;) U doroty wermuth tez jedna przymierzalam, tez obsluga mila. Nie polecam tego salonu na Chopina, babkom sie wydaje, ze Ty jestes tam dla nich, wciskaja na sile, nawet jak Ci nie pasuje, a jak im mowisz, ze Ci sie nie podoba to FOCH;) Powodzenia w szukaniu! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La_Arena
Tuttitutti Ja też szukam swojej sukienki ślubnej, również odwiedziłam wiele salonów i niestety muszę się z Tobą zgodzić, w większość jest bardzo nie miła obsługa, a przymierzenie sukienki jest graniczące z cudem. Najlepiej nie ruszaj, nie dotykaj, zobacz katalog, wybierz, kup i do widzenia. A to przecież normalne, że każda z nas chce przymierzyć suknie, przecież to ma być NASZ DZIEŃ i wszystko musi być perfekcyjne. Jeżeli chodzi o salon ANNA moim zdaniem był to jeden z lepszych salonów jakie odwiedziłam, przede wszystkim Panie są tam bardzo miłe, nie próbują wcisnąć czegoś za wszelką cenę, dzięki czemu nie są nachalne, nie ma żadnego problemu z przymierzeniem sukienki, dobierają bolerko, welon czy ozdobę do włosów, potrafią doradzić jaki krój sukienki, kolor jest dla mnie lepszy. Jedna z sukienek bardzo mi się spodobała, waham się tylko nad materiałem, z którego sukienka miała by być wykonana. Myślę, że to właśnie tam kupię swoją sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Ja również polecam salon ANNA w Katowicach. Pracują tam panie stylistki a nie zwykłe ekspedientki. Babeczki znają się na swojej pracy. Ja mam bliżej do Rybnika i to tam będę zamawiać suknię ale waham się jeszcze czy szyć z kolekcji ANNA czy sprowadzać z zagranicznej kolekcji,które też mają na salonach -Sincerity -Sweetheart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINA 123
Moja znajoma szukała sukni ślubnej i wieczorowej a ja wieczorowej, po wielu poszukiwaniach w różnych salonach znalazłyśmy się przypadkowo przy ul. Orlej w Sosnowcu na Pogoni - miła ekspedientka pozwoliła przymierzyć wszystko na co miałyśmy ochotę .Parę sukienek odradziła .Raczej nie korzystam z porad ekspedientek gdyż bardzo mnie to drażni - jej delikatna podpowiedź była bardzo trafiona .Zakupy udane - już teraz po imprezie wiem na 100%. polecam.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczka
cały tydzień szukałam sukni wieczorowej aż w koncu znalazłam,wiecie gdzie??? W Evicie,jeśli chodzi o Katowice wybór największy a obsługa przemiła.Polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modne suknie
Tak. Popieram! Też uważam, że najlepsze suknie ślubne i wieczorowe są w EVICIE. Obsługa przemiła, kompetentna. Klasa światowa! Aż chce się kupować. Z czystm sumieniem polecam salony mody EVITA. Byłam w ich salonach w Katowicach i Tychach. Salon EIVITy w Tychach jest czynny aż 7 dni w tygodniu, do 20! Na ich stronie evita.com.pl wybór sukni cudowny! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam w salonie evita obsługa po prostu cudowna zwłaszcza taka młodzitka śliczna dziewczyna w ciemnymi włosami, rzeczowo i fachowo potrafią doradzić bez wciskania ciemnoty na siłę. Suknie cudowne ale swoje trzeba zapłacić. Dorota Womuth tez godne polecenia świetna obsługa a suknie w na prawde przystępnych cenach. Jest jeszcze Anna i Madonna alre dopiero się wybieram. Nie polecam natomiast tego salonu na rogu zaraz przy placy Andrzeja takie niemiłe stare babsko że weszłam i wyszłam bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Aktulanie przygotowywuję się do ślubu. Zwiedziłam ogrom salonów we Wrocławiu i Katowicach. Wiele salonów było ciepłych i przyjaznych, jednak zdarzył się tez jeden salon, w którym byłam dwa razy i za każdym razem zostałam potraktowana jak intruz, konkretnie chodzi o salon Margarett W KATOWICACH (we Wrocławiu w tym salonie, Pani była bardzo miła ). Jeśli chodzi o salon godny polecenia to SALON ANNA na ul Andrzeja w Katowicach. Nigdzie nie spotkałam się z taką obsuługą. Panie niesamowicie miłe i przyjazne, pomysłowe, konkretnie doradzają ale i słuchają. Sa niezwykle cierpliwe (spędziłam tam wiele czasu zastanawiając się nad 2 sukniami i mierzyłam je na zmianę chyba z 7 razy). Po wszystkim nadal nie wiedząc co począć zadzwoniłysmy z mamą po posiłki, w tym czasie Panie poczęstowały nas kawusią, ciasteczkami (cały czas do dyspozycji woda, cukierki, ciasteczka). Spędziłyśmy tam wiele czasu w cudownej atmosferze. Jeszcze raz polecam ten salon. Nigdzie nie doświadczycie tak wspaniałego traktowania jak tam, co sprawia, że przygotowania również stają się niezywkłe :) Jeśli chodzi o Wrocław to najlepiej wspominam wizytę w salonie Loretta oraz Ana Lisa, może nie było tak magicznie jak w Annie w Katowicach, ale Panie były niezwykle przyjazne i ciepłe, oczywiście w innych wrocławskich salonach obsluga bardzo miła, to te dwa salony utkwiły mi najbardziej w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti, a te wredne stare babsko to właśnie z Margarett na rogu Andrzeja (róg bardziej w głąb, bo niżej jest salon Doroty Wermuth i dla mnie obsluga byla bardzo mila). KObieta w Margarett pracuje tam chyba za karę. Wszystko z łaską, wszystko nie tak. Najchętniej to by was w ogóle nie obsługiwała, a jak już ją zmusicie do podania jakiejś sukni to ma tysiąc komentarzy żeby tylko ludzi zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czas zwolnic panią z margarett chyba że stara panna to się nie dziwie że taka wredna;] byłam za to w Annie i Pani która tam pracuje chyba Gabriela jest po prostu cudowną kobietą. Tylko ceny niektórych modeli powalaja:) ale polecam ten salon bo na prawde warto i każdy znajdzie coś dla siebie szukam jeszcze salonu gdzie kupie maggie sottero orientuje sie ktos moze gdzie sa te suknie oprocz Evity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do salonu sukien ślubnych i pracowni krawieckiej. Uszyjemy twoją suknie według twojego projektu . Atrakcyjne ceny do każdej sukni makijaż próbny gratis Katowice ul .Warszawska 38 BONA www.Bona-suknie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaa
polecam salon slubny WIKTORIA w bedzinie AL. kollataja (na przeciw przystanku tramwajowego) Pani jest przemiła, pomocna, szczerze doradza. Mozna przymierzyc tyle sukien ile ma sie ochote.. ja kupilam tam swoja suknie ;) Z czystym sumieniem polecam.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jak czytam o tej obsłudze w salonach to mi słabo na myśl że niedługo mnie to czeka, była któraś z was w salonie "annakara"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CastaDiva
Ja jestem po tygodniu poszukiwań. Byłam we wszystkich salonach sukien w centrum Katowic. Suknie i salony są przeróżne. Bardzo ładne sukienki są w Margarett przy placu Andrzeja, ale obsługa fatalna. Pani mrukliwym tonem oświadczyła mi, że mogę przymierzyć tylko 3 sukienki... Fakt, znalazłam tak jedną piękną suknie i to z wyprzedaży, ale trzeba byłoby ją troszkę dorobić, więc olałam. Byłam w innych jak Anna, Karina, ale nic ciekawego tam nie było. Są też salony z sukienkami bardzo drogimi, ale ja uważam, że nie warto. Szukałam sukienki w literze A, ale prostej, bez zbędnych kombinacji i koraliczków. Byłam w salonie Sophie na Słowkackiego i tam kupiłam swoją sukienkę. Normalna i miła obsługa. Czujesz się domowo. Katalogi mają OKROPNE i gdybym widziała tylko katalog to na pewno bym nic tam nie kupiła. Ale na żywa sukienki wyglądają zupełnie inaczej. Trafiłam też na wyprzedaż i kupiłam swoją sukienkę na 1500 zł ! I uważam, że naprawdę można dostać zawału serca od szukania tej jedynej. A tak naprawdę liczy się to, żeby czuć się w niej dobrze. I naprawdę nie musi kosztować 3000 zł. Dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Są piękne sukienki nawet do 2000 zł. I takich warto poszukać. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do salonu i pracowni sukien slubnych i wizytowych katowice ul Warszawska 38 szycie na miare kazdego modelu i wzoru. Duzy wybor tkanin , koronek i organtyn ceny konkurencyjne szycie sukien od 1300 zl www.bona-suknie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do salonu i pracowni sukien slubnych i wizytowych katowice ul Warszawska 38 szycie na miare kazdego modelu i wzoru. Duzy wybor tkanin , koronek i organtyn ceny konkurencyjne szycie sukien od 1300 zl www.bona-suknie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilandia
Ja szyłam suknie według własnego projektu w Salonie Lala w Myszkowie i byłam zadowolona i co najważniejsze nie nadwyrężyła strasznie mojego budżetu bo jak zaczęłam się rozglądać w większych miejscowościach to byłam przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2812
Czy wiecie moze czy w salonie Sarah w Katowicach na ul. Kościuszki mają tez cos takiego jak obniżki sezonowe? byłam tam nie dawno i mają śliczne suknie:) obsługa super:) ale mi sie nie spieszy z zakupem, dlatego pytam kiedy najlepiej kupowac:P czy sa szanse na obnizki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2812
a może ma ktoś doświadczenia z salonem Maja w Sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIPZet
Uciekaj i nie oglądaj się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaaaaaa
Ja zamawiam suknie w Sarah. Po pierwsze: bardzo miła i sympatyczna obsługa, po drugie: ładne sukienki, szczególnie moja...;), po trzecie: atrakcyjne ceny. Co do obniżek, ja kupowałam sukienkę z 10% zniżką. Gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2812
Wiem, ze sa obnizki 10% przy wpłacie całej wartości sukni od razu;) chodzi mi o obniżki sezonowe, wieksze :P bo nie spieszy mi sie z kupnem sukni, mam jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1983
Ja kupiłam swoją w salonie Madame w Chorzowie ,maly butik ślubny na piętrze ,kiecki piekne tańsze niż w Katowicach ta sama z kolekcji Annais w Madame tańsza o 800zł,wydaje mi się ze za iasto się płaci,warto przejechać się rowniez do mniejszych miast ,tam tez jest wybór i niższe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×