Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę wiedzieć

rynek pracy w 2009 roku- co sądzicie....

Polecane posty

Gość chcę wiedzieć

zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad zmianą pracy za pół roku kończę studia w tej chwili mam pracę zarabiam około 1500 zł póki co studiuje dziennie i jestem na utrzymaniu rodziców ale każdy chce sie w końcu usamodzielnić a za taką kasę się po prostu nie da zastanawiam się nad zmianą pracy ale zastanawiam się jak w tej chwili wygląda rynek pracy?? jakie macie doświadczenia ? czy naprawdę teraz tak trudno znaleźć pracę( tzn chodzi mi wiadomo o widmo kryzysu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interere
dopiero siem styczeń zaczoł zadaj to pytaniem około marca . ale znaleźc trudno zalezy też co umiesz , jakie masz szczescie, czy umiesz tej pracy szukac itp. cisz sie tym co masz narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowo23
szukasz zagubionych zdesperowanych i naiwnych jeleni co ci kaske wplaca na start a ty nawet profesjonalnego e-meila nie masz łaciata hieno żerująca na nieszczesciu ludzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokainaaaa
1500 na Ciebie sama to malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tam
a może chce rodzine założyc i myśli perpektywicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokainaaaa
no to niech zaklada przeciez facet tez by pracowal wiec nie wydaje mi sie ze niedalobyu sie tak wyzyc.ludzie zyja rodzinami za 1500 i daja rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tam
ale czemu nie może miec planów i marzeń na wiekszy dobrobyt, ludzie poprzestają na takich pensjach i m.in dlatego pracodawcy "rozpieszczani " przez tanią siłe roboczą płacą tak jak płacą. 1500 to żadna super kasa . dobrze że laska ma ambicje osiągnac w zyciu coś wiecej niż tylko używany fiat punto i meble od tesciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokainaaaa
ale ja nie przecze ze to zle ze chce sie rozwijac, tylko mowie ze 1500 to znowu nie tak malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę wiedzieć
tutaj mnie przynajmniej tak totalnie nie zjechano jak zadałam to samo pytanie na innym forum to mi wyjechano z jakimiś przykładami że ludzie żyją za 900 zł i mają do utrzymania całą rodzinę jasne tylko że to jakaś wegetacja a nie życie ja doceniam to że mam pracę i to że mogę jeszcze w czasie studiów nabrać doświadczenia ja wcale nie mam zamiaru w poniedziałek iść do pracy i się zwolnić Nie ja się po prostu próbuje zorientować na na chwilę obecną wygląda sytuacja na rynku pracy bo nie oszukujmy się to znowu nie są jakieś kokosy, a ja mam w życiu jednak ambicje i nie mam zamiaru zadowolić się jakimiś minimum i siedzieć na ciepłej posadce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze to nie wszystko, jeżeli myślicie inaczej, to można zostać np prostytutką:-D A tak poważnie, lepiej miec ciekawą pracę ale mniej płatną, niż dobrze płatną, ale taką że rano jak wstajesz i masz do niej iść, to robi ci się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
Cięzki przypadek uzasadniania własnej nieprzydatności dla społeczenstwa powyżej .... jakoś trzeba zracjonalizowac własną nieudołote. no tak wszyscy cały świat jest głupi bo chodzi do pracy . praca = nieszczescie . dobre życie tylko bez pracy. Z jakiego szpitala tego kogos wypuszczono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę wiedzieć
ja wiem ze pieniądze to nie wszystko ale spróbuj bez nich żyć a podanie przykładu prostytucji to taka trochę skrajność ja niestety jestem chyba trochę materialistką i jak przyjdzie co do czego i będę miała możliwość zmiany pracy na lepiej płatną to raczej sentymentów mieć nie bedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze to oczywiście nie wszystko, ale ich brak odbiera człowiekowi GODNOŚĆ!!! To nie ja powiedział, tylko jeden z bohaterów granych przez p. Witolda Pyrkosza, nie pamiętam w którym filmie. Więc nie czepiajcie się mnie, że to jakieś usprawiedliwienie rzekomej nieudolności. A jak ktoś twierdzi, że pracuje dlatego, że lubi swoją wspaniałą pracę, to niech jutro pójdzie do szefa i poprosi NIE PŁACIĆ więcej pensji, gdyż pracujesz dla przyjemności i tego wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki oficer ocalenia
oooo rusek sie pojawił . Wiktor cmok !!! uprawiasz ładną demagogiję podoba się nam , ksiązkę napisz może. jaki sens tracic czas na głupków którzy nie rozumieją Twojego oświeconego przesłania? ileż to razy musiałeś odpierac agresywne ataki na Twoją jedyną słuszną teorie bogactwa/szczęscia? swoją drogą Wiktorku chyba się nie zgodzę nie powinniśmy odrywac przyjemności z pracy od profitów pieniężnych. a czemuż to mam szefowi mówic nie płac bo pracuje dla przyjemności . oj nie udała ci sie ta przewrotna argumentacja tym razem. ja pracuję robie to co umiem najlepiej mam satysfakcje z pracy i zarobek godziwy więcej nie potrzebuje. co ty masz ? godziny na forum spędzone na dyskusjach z których wynika że cie mają za oszołoma. więcej szacunku dla siebie Wiktor. powiedz sobie dośc i czy warto było... ps. chętnie zapoznam się z Twoim pomysłem na życie i biznes . wyłuszcz nam tutaj dokładnie. DOBRY POMYSŁ SAM SIĘ OBRONI. na meila nie wysyłaj nie ma czego ukrywac przecież Twoja oferta przebija wszystko co już czlowiek wymyślił a już na pewno prace na etacie. więc jeśli masz odwage napisz tutaj oferte dla mnie na przykład dlaczego mam rzucic wspaniałą prace dla wejścia z Tobą w biznes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddfdfdf
co za bzdury z ta godnoscia :o takie np. prostytutki maja duzo kasy, zarabiaja cialem, wiec kase maja i co maja przez to jakas godnosc wg ciebie???? a ktos biedny kto nie ma aksy ale za to szanuje sie to co, nie ma godnosci? poraza mnie glupota ludzi na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na zawołanie nazwiska : Pyrkosz , wczoraj był Buffet, Gates ... Wiktor uczony jest każde dziecko to wie. oj przepraszam... nie za agresywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki oficer ocalenia
tak też myślałem. brak odwagi cywilnej czy po prostu zbyt zawile postawione argumenty przeze mnie. no cóż dzięki za oferte. miłej niedzieli. weź swój instrument (finansowy ) i pobaw sie w biznes . CMOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z preacy masz przyjemność, to znaczy, ze jest to twoje hobby! A więc, jak ci nie wstyd brać pieniędzy za hobby? Ponadto, przecież twierdzisz, że pieniądze nie mają żadnego znaczenia, to po co pobierasz pensje? Przecież w tym kraju tak dużo potrzebujących. Daj im tę kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki oficer ocalenia
przekrecasz to co mówie . grasz słowami , przeinaczasz . wiecej z nie dyskutuje z kimś kto nieuczciwie podchodzi do dyskusji wciskając im w usta słowa których nie wypowiedział. a oferty twojej jak nie ma tak nie ma . ps. jeśli powyższy tekst ma byc ripostą na mój to przeceniłem twoje zdolności inteligentnej polemiki. zrób sobie papaju , najedz sie i rozwijaj interes swój dając spokój nam Polakom na naszym forum. praca może dawac szczescie i pieniadze t sie nie wyklucza wcale i nie upoważnnia do twierdzenia że jest to hobby tylko dlatego że mi daje radośc. coś mieszasz pojęcia , brak już ci inwencji chyba . potupujesz nóżkami, przebierasz nerwowo bo przegadac mnie nie przegadasz. CAŁUje Twój najwiekszy fan. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gram słowami, tylko używam myślowe skróty licząc, że jesteś inteligentny i zrozumiesz tok myśli. Chyba jednak to ci nie wychodzi! Dobrze. Spróbuję prościej. Masz, przyjmijmy 25 lat i zaczynasz karierę zawodową. Biorą cie do pierwszej pracy i płacą - wiadomo - wielkie G. Tyrasz jak wół, bo liczysz, że albo cię docenią albo zgromadzisz doświadczenie i znajdziesz coś lepszego. Po czasie może to nawet Ci się uda. Ale nowy poziom zarabiania wymaga nowego poziomu wydawania.A więc, mimo zwiększenia dochodów, dalej ledwo wiązesz koniec z końcem. Znów zaczynasz wyścig szczurów i jeśli nawet go wygrasz, to i tak popadsz w tę samą pułapkę, tyle tylko, że na wyższym poziomie płacowym! Skracając opowieść, dociągasz w ten sposób do emerytury i dostajesz (o ile wogóle, wiedząc stan spraw w ZUSie) takie świadczenia, że nie mozesz przetrwać za tę piniędze. Co robisz? Szukasz znów jakiejś pracy! Tak, czy nie? Teraz pytanie - czy ty uważasz, że większość społeczeństwa nie żyje w tym trybie? Jeśli nie, to skąd te staruszkowie i inwalidzi, które walczą o każdy grosz? Czemu na ulicy wychodzą górnicy, pielęgniarki i Bóg jeszcze wie kto? Możesz mi odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie przeto
oświec nas i podaj swoją alternatywną oferte tu na forum, sama sie obroni jak jest dobra . a jako inteligentny czlowiek nie oczekuj że ktoś ci na "piekny tekst " wplaci kase na start. ps. nie piszesz żadnych skrótów myślowych . nie wiesz chyba co to jest. poczytaj definicje co to skrót myślowy najpierw a potem szafuj takimi tekstami. akurat z moją inteligencją jest nawet powyżej przeciętnej co z powodzeniem wykorzystuje w pracy i nie jest to moja tylko opinia. ty zaś wierzysz we własne bzdury i to jest smutne . jeszcze nie jest za późno . Wiktorze nie idź tą drogą!!! PODAJ SWOJĄ OFERTE OSTATNI RAZ NAMAWIAM. WIĘCEJ NIE DYSKUTUJE BO ZGRABNIE PRZEMILCZASZ TO CO DLA CIEBIE NIEWYGODNE WIĘC ZERO UCZCIWOŚCI W DYSKUSJI. podaj oferte !!! wychodze z tematu NARA wiktor! PAPA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkatKA
"Skoro z preacy masz przyjemność, to znaczy, ze jest to twoje hobby! A więc, jak ci nie wstyd brać pieniędzy za hobby? Ponadto, przecież twierdzisz, że pieniądze nie mają żadnego znaczenia, to po co pobierasz pensje? Przecież w tym kraju tak dużo potrzebujących. Daj im tę kasę!" ŁADNY SKRÓT MYŚLOWY . KURCZE A JA GŁUPIA CAŁE ŻYCIE MYŚLAŁAM ŻE TO INACZEJ WYGLĄDA ... TAKI SKRÓT. WIKTOR A JAK TAM NA NASZEJ KLASIE . JAKIEŚ NOWE FOTY ZAMIESCISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe racja ... widziałem to zdjęcie na n-k ale czy to naprawde on? biednie wygląda coś. Czyżby życie biznesmena forumowego nie zapewnia środków na garnitury od Armaniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie - czy ty uważasz, że większość społeczeństwa nie żyje w tym trybie? Jeśli nie, to skąd te staruszkowie i inwalidzi, które walczą o każdy grosz? Czemu na ulicy wychodzą górnicy, pielęgniarki i Bóg jeszcze wie kto? Możesz mi odpowiedzieć? Nie odpowiedziałeś na moje pytanie! Nie masz co powiedzieć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×