Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa1968

Seks nastolatków

Polecane posty

"Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man." :classic_cool: Za to takieś gimgówno, które na forum wypisuje głupoty o swoim prąciu jest megamądre.! :D:D Tom się uśmiałam. :classic_cool: A teraz mozesz w podskokach wypierrdalać do stajni, krowy z matką oporządzać. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Teraz 14 lat i seks to nic dziwnego. Dziewczyny zaczynaja wczesniej niz chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchaaacz
Pozdrowionka dla wszystkich pań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niw wyobrażam sobie
siebie młodszej o 2 lata, już po pierwszym razie, to lekko chore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchaaacz
A ile byś miała wtedy lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jakoś 15/16 lat w sumie mój pierwszy raz był na łące . Byłam lekko wypita pewno dlatego do tego doszło. Nie poszło nam najlepiej ale dokończyliśmy u mnie w domu a to już był pełen hardcore. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
A ile teraz masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy seks z dziewczyna? :D Mialem gdzies okolo 18 lat a przypadkowa dziewczyna 17 , wystrzelilem po kilku ruchach :D Teraz juz mam mniejszy podniecenie w wieku 20 lat na widok golego ciala ale czasami zdarzaja sie falstarty jeszcze :D Po kilku piwach dobrze idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
karolajn78555: Też miałam 16 lat i też na łące przeżyłam swój pierwszy raz. :) Z tą różnicą, że na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukwb
3 lata temu miałam romans z 15-letnim chłopakiem. Rozstaliśmy się po pół roku, teraz się zeszliśmy, on lada dzień kończy 19 (ja mam obecnie 35).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony19
Witam mam 19 lat i nigdy się jeszcze nie kochałem. Poznam szczupłą panią 30-45 lat, która nauczy mnie sztuki kochania :) Liczę na potajemny seks a nie na miłość. Jestem z woj. śląskiego, chętne pisać w postach to podam kontakt oraz zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy sex miałem w wieku 32lat a że lubię starsze ona miała 39 było to w roku 2000 i nie chciałem wchodzić w nowe tysiąclecie jako prawiczek więc zrobiłem to z prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_____
Witajcie, ja 22 letni, atrakcyjny chłopak. Poszukuje fajnej dziewczyny/kobiety bez względu na wiek (ważne by było więcej niż 15 j ) i doświadczenie w celu miłych rozmów o seksie a najlepiej by się lepiej poznać i przenieść relacje do normalnego świata. Nie ma znaczenia czy jesteś wstydliwa albo wręcz przeciwnie, nie masz doświadczenia bądź chciałabyś spróbować czegoś nowego, liczą się przede wszystkim chęci i ochota na seks wesoły Jestem z Wrocławia, mój nr gg: 58545665. Zapraszam, nie pożałujesz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyta
Ja miałam kolegę z którym chciałam mieć swój pierwszy raz w wieku 17 lat on miał 20. Ale kiedy tylko wkładałam mu rękę w majtki to po chwili już strzelał, ciągle mieliśmy z tym problem. Był strasznie nadpobudliwy w tej kwestii i przez to pierwszy raz , pierwszy orgazm miałam z nim ale jego palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nowego, chłopak prawiczek strzela przed czasem, mój chłopak podchodził do mnie kilka razy i za każdym razem nic nie wyszło ale pomógł mu kolega, on mnie rozprawiczył i potem mój chłopak już bez przeszkód wchodził we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Courtney Cox
W zeszłe wakacje miałam przygodę z młodszym. Po tygodniu szalonego seksu dowiedziałam się, że on ma dopiero 17 lat (myślałam, że co najmniej 19)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam 5 lat byłam bardzo ciekawa co takiego mają "tam" chłopcy i jak to jest, że siusiają na stojąco i poprosiłam bliskiego kolegę z przedszkola aby "dał mi potrzymać pisiorka" i pokazał. Nie miał obiekcji i pozwolił i bardzo mi się podobało. Zrobiliśmy to na łonie natury gdzieś bawiąc się w lasku i machałam nim i podlewałam trawkę - w nagrodę pokazałam mu pisię i to jak ja siusiam na kucki. No to był mój pierwszy kontakt z peniskiem. Potem aż do wieku dojrzewania nie raz bawiłam się w "doktora" a jak miałam 14 lat po raz pierwszy zrobiłam loda równieśnikowi a on lizał mi pisię. Cnotę straciłam z równolatkiem w wieku z 15tolatkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 16 lat z 15stolatkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy miałem 12 lat równolatka - koleżanka w szkole i chyba pierwsza dziewczyna zapytała czy już "sobie trzepię". Powiedziałem prawdę, że tak bo już od roku się masturbowałem. Ona powiedziała, że też "się tam dotyka". Trochę rozmawialiśmy na te tematy i odważyliśmy się to zrobić razem. Ona strzepała mi (dziwne ale bardzo dobrze jej poszło ) a potem pokazała mi jak mam pocierać dłonią ją "tam" i tak zaczęła się moja przygoda z seksem. "Rozstaliśmy" się po roku - już wtedy ja ją lizałem chociaż ona robiła mi tylko ręką i nie chciała do buzi. Loda mi zrobiła inna koleżanka pierwszy raz gdy miałem 14 lat. I takie to były pierwsze kontakty seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pierwszy raz mając 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem prawiczkiem do 19 roku rozprawiczyla mnie kolezanka 16 latek, ale miala warunek kazała sobie zrobić minetke przez godzinę fajnie było 4-5 lat spotykaliśmy sie na taki przygodny seksik i zawsze dluga minetka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot15
moj chlopak nie chce sie zgodzic zeby moj kolkega mnie rozdziewiczyl, co z nim nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sam cie chce rozdziewiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×