Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

Mala u mnie to nie to on zas mi pisze ze wlasnie wynalazl jaka nowa na sympatii niech sie buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo robi to specjalnie albo jest parówą!!! Seti Ty też się pochwal..... niech mu gul skoczy psy ogrodnika, komuś nie dadzą sami nie wezmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ano pochwalilam sie:) ze dzis do mnie kolega przyjezdza a ten , a bedzie z Toba spal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała --> ciotką nie bedziesz, wczoraj okres dotsałam, 38dnia... setunia--> widze ze i Ty bialych adidaskow nie lubisz...boze, ja mam jakies uczulenie na nie! powaga Ja to wczoraj sie z moim widziałam, o 14 przyszedł, siedział do 20. W miedzy czasie poznał moja przyjaciółkę, i tak o ....a dziś to nei wiem co on robi, niby ma jakis egzamin i pranie do zrobienia, a juz 2h bedzie jak sie nie odzywa. A ja niedlugo ide na spacer wiec telefonu nie odbiore, i nie bedzie mnie heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yee82
Czytam ten Twoj topik i nadziwic sie nie moge. Ten związek Wasz to jakas ciągła walka z Twojej strony, walka z facetem i ze samą sobą. Wygląda to jak droga przez mękę a nie początki związku, które powinny być beztroskie, sielankowe, zwariowane- ale w pozytywnym znaczeniu. Nie odbierz tego jako krytyki, ale jak dla mnie coś tu nie tak. Pozdrawiam i życze wytrwałosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to nie bylo celem tej wizyty;) ale popilismy:o no i troche sie za bardzo powyglupialismy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale popilismy no i troche sie za bardzo powyglupialismy" ach ta młodość ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sami nie pilismy na szczescie \" na szczescie? ;) :D to co by sie dzialo jakbyscie byli sami ;) \"Kwiatek raczej ach e % \" hehe to racja ;) po tym to hamulce potrafią puścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek ja juz nie moge pic tyle co kiedys" seti, a co ja mam powiedziec :o ja zreszta raczej coś czasami sączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia co to znaczy - za bardzo sie powyglupialismy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu pikantnie :D Seti opowiadaj :D mówiłam że mu gól skoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoczyl mu roche chbya ta nowa z sympatii cos mu juz nie odowiada ja wzoraj esa d niego napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co odpisał? mój miał doła przez ostatnie 3 dni nie wychodził z domu, chciał być sam, dziś z rana zadzwonił, chwilę pogadaliśmy, teraz ma mnóstwo załatwiania, trzymam mocno za niego kciuki, staram się jak mogę żeby go wesprzeć... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nic takiego nie odpial napisal zeby mnie czesio lepiej pilnowal albo jego i nie upilnowal za bardzo:o mam trche kaca moralnego chby;o nie wiem czy tamtemu owiddziec tym czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to taki kolega co znam go z 6lat posrednio rowniz przez neta we czwartek przylecial z lindynu i jutro juz leci spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu no to szkoda że leci.... ale to posrane wszystko, :D a czy masz powiedzieć to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto to jest czesio ? seti, nie kłam koleżanki 😠 Czesio to twój cichy wielbiciel przecież ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala a tam szkoda ja za nim plakac ani tesknic nie bede:) jak cos to mam kontakt na gg:D moze w wakacje jak polece do sis t sie zobacze z nim moze on do nie w wakacje ze swoja \"dziewczyna\" przyjedzie:D Kwiatek hehe Ty tez masz jedna wierna wielbicielke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek hehe Ty tez masz jedna wierna wielbicielke" ano wlasnie ;) wczoraj jaka szczesliwa byla ze pilke jej pokopalem w lesie :D żadnej kobiety nie da sie tak latwo zadowolic jak jej :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie do lasu chodzic:) i troche blismy w lsie fajwskie powietrze blo juz czuc ze to wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie czesia :D tego z włatców much :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alle lipa powiedzialam tamtemu wszystko wlasciwie wszysko to sie dzialo bo ylam zla na amtego i chcialam w ten sposob sie jakby zemscic chcialam zrobic jemu na zlosc i powiedzial ze w sumie sie udalo zanim mu o tm powiedzialam to zapytalam czy my jeszcze mamy jakas szanse zeby zaistniec to powiedzial ze dla niego to sprawa juz zamknieta czy jakos tak chyba nie hce mi sie z nim gadac lepiej juz zaczne o im powoli zapominac bo nie ma o sie tak szarpac wysiadam juz:o mowilam juz uzo razy ze koniec ale teraz to chbya na serio dam sobie spokoj z facetami co najmniej do wakacji:o mam nadzieje, ze Wasze losy potocza sie calkiem inaczej i bedziecie szczesliwe:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - - -.
sily zycze i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×