Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

Mala dobre i te dwa miech teraz co macie:) to jedzcie koniecznie w te gory! moze jeszcze cos sie odmieni trzeba miec caly czas nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee 82
hejooo, a ja dalej nei mam okresu....dzis robie test :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--> ostatnie dni walczyłam z literaturą do pracy. Hm..trzeba by coś zacząć pisać, bo czarno widze tą moją prace. A jak Twoje postepy w pisaniu :-P yee--> napisz jaki wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leluuu bez literatur ani rusz! wiec teraz tylko musisz sie zmusic i zaczac pisac a pozniej to juz poleci! ja jestem na trzeciej stronie pisze sobie tak jakos odm srodka chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, zrobilam.....oczywiscie ze nie jestem w ciazy. Przeciez znam swoj organizm...a on mi jeczał i jeczał...ach te chlopy ;) jutro ide do kina na kochaj i tancz, bylyscie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeee ale nutka niepewnosci musiala byc skoro test robilas;) bierzesz zelazo?? ja nie ogladalam tego filmu i nie zamierzam!!!!!!! niecierpie tego typu polskich kmedii!!!! hetnie bym poszla na \"kobiety pragna badziej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankaaaaaaaa@o2.pl :) co do filmu, to chyba najbardziej ze wzgledu na obsade, nie poszłabym na ten film. chociaz nie tylko o obsade chodzi. w kazdym razie nie słyszałam jeszcze pozytywnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na tym filmie,ale tylko dlatego że bilety dostałam za darmo :-) Gdbyby przyszło mi za nie zapłacić chyba nie byłabym zbyt zadowolona z wyboru filmu. Troche przereklamowany, długi, bez jakiś sesownych dialogów,infantylny. Ale fakt muzyka dobra. Wiem wiem stetunia, tylko jak tu sie zmusić (??) W koncu trzeba bedzie...dobrze że chociaż Tobie jakos idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leluu uznaj pisanie pracy jako akie spoznione posne postanowienie:) ja tak wlasnie sie moywuje nie jestem jakas tam praktykujaca katoliczka no ale tak se wlasni motywuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee 82
on nalegal na test, to zrobilam. poza tym, czekam az zadzwoni, mam go ochote rowno opierdolic!! *powiedzial ze dzis sie nie spotkamy bo prezentacje musi na jutro robic, a juz od 17 siedzi na piwie, super. *zrobiony test, zero zainteresowania. wczesniej to pytal co jakis czas jak si emam, dzwonil co godzine bo myslal ze okres odstalamniech tylko zadzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm może mecz oglądał ;] (albo ogląda, bo jeszcze na jednym meczu trwa dogrywka). moze tak jak ja, jak jest mecz, to o niczym innym nie mysli ;]? wreszcie szczesliwa ide spac :) miłych snow życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a czeu taka szczesliwa jests? czyzbysmy mecz wygrali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwał...z 1h gadalismy ;d no i oczywiscie opieprzylam :d swietny film \"kochaj i tancz\" polecam wam... w ogole to dzis mi powiedzial ze powoli zakochuje sie we mnie;d a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dawno mnie nie było.... Cały czas latamy, to lekarz, adwokat, załatwianie..... chcę juz wyjechać z dala od tego wszystkiego, dziś jestem cała w stresie, bo od rana nie odbiera tel. nikt nie wie co się z nim dzieje, (mieszka sam ) i już nie wyrabiam.... boję się Yee czyli nie będe ciocią? Setunia żadnych porywów nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nie moglas jechac do niego????? zadnych ale wczoraj ten od kina wyczail mnie na pewnm topiku na ktrorym napisalam o bialych adidaskach itd :o ten drugi byl u mnie w niedziele, przywiozl mi czekoladki na dzie kobiet, poszlismy na spacer,obejrzelismy film sie zas do mnei dobiral:P dlugo si trzymalam no ale kurde:o no a teraz to w niedziele ma przyjechac do mnie taki jeden kolea a tak to pisze na gg z tmtymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mogłam, ale jak nie odbierał myślałam że śpi albo jest gzieś z kumplami , zawsze odbierał albo odpisywał, wstrzymam się do jutra jak się nie odezwi zadzwonie do jego mamy nie mów że On czyta cafe :D jak mógł wyczaić gadkę o białych adidaskach :D zajebiste jest to co mi wysłałaś o pilotach myślałam że padnę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no ja mu pokazalam niepotrzebnie ze tu pisze:o zna mjla wiec sie nicka domyslil \\ no to poczekaj juz do jutra a moze jeszcze se sam dzis odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona ma czasem takie dni że chce być sam i dołuję się nad własnym losem zamiast działać, ale zawsze odbierał, pisał, denerwuję się ale poczekam No to nieźle ale może zmieni kolor obuwia :D Boże jest piątek a ja zamulam jak nigdy :( jutro musze wyjść do ludzi ja już wyłączyłam gg bo mój eks od trumien mnie zaczepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi sie samej nigdy nie nudzi:) jak jest za duzo ludz to nie lubie:) jesem po prostu introwertyczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś cieszyłam że w końcu bede miała wieczór dla siebie ale teraz "kogoś" mi brak :) od poniedziałku codziennie ktoś mnie nawiedział, a to znaomi, przez dwa dni był u mnie "mój" to jeszcze troszki wypiliśmy i tak mi tydzień szybko zleciał :) boję się że nie zdąymy wyjechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no rozumiem Ciebie doskonale:) takim jednoosobowym towarzystwem to bym nie pogardzila:) niestety sie dlugo nie spotkam z tamtym \\szkoda bo mimo wszystk lubie z nim czas spedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie w temacie jestem, ale czemu długo się nie spotkacie? ja jedna myśle że tamten odstawia "tarło" :D zrobiłam sobie drinka a co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala bo amten powiedzial ze sie ze mna sotka jak przeczyta moja ksiazke zeby mi oddac;> a ch***j mu w dupe:o i w ogole:o troche chbya go musze pozlewac Mala mowisz ze kto ma arlo?? Twoj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, myślę Seti że Twój odstawia \"tarło\" a książka to pretekst, u mnie też tak było, ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×