Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Ja tam się nie przejmuję uszczypliwościami :) Cieszę się pięknym stanem narzeczeństwa:)))) i oglądam od czasu do czasu różne strony, oferty, propozycje związane ze ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoania
heelo, zapraszam na moją stronę internetową, www.fotoania.pl fotografia slubna, wrocław, pozdrawiam forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkaa
Oprocz sali, kamerzysty itp pamietajcie aby rozejrzec sie za ciekawa podroza slubna. Czasami mysle warto zrobic skromniejsze wesele, a pojechac na 2tyd zamiast na tydzien. Tydzien to malo, szybko zleci. Tam odpoczniecie po przygotowaniach i stresach, pobedziecie razem i zapomnice o studiach czy pracy. ..::::🌻 www.stasieczek.com 🌻::::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
sorki ale te z Was kltore za kilka alt chca wyjsc za maz a kupuja juz suknie slubne sa zdrowo srukniete. za 2, 3 lata bedzie widac ze ta suknia jest stara, beda nowe ładniejsze. Nie liczacfaktu ze mozecie przyryc i tak potem chcecie sie zmiescic w suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla sczesliwa
ja bym chyba nie chciala na 2 tygodnie leciec tylko we dwojke. zawsze lecimy ze znajomymi gdzies w cieple kraje i jest wesolo. a kiedy chcemy to robimy sobie romantico wieczory. natomiast z tego co nam opowiadaly znajome pary jak lecialy tylko we dwojke to troche sie nudzili tak tylko ze soba na wyjezdzie mimo ze na codzien bardzo dobrane pary i lubia poszalec. wiec wole na tydzien a w zajebiste miejsce np. meksyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety :O :P :D ja mam ślub w czerwcu 2009 czyli za niecałe 5 mscy a dopiero 2 tygodnie temu zaczęłam sie rozglądać za suknią , zaproszeniami i takimi tam :P a salę, kościół i muzykę załatwialiśmy jakies pół roku temu :P :D szalejecie moim zdaniem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy cywilny w Krakowie w grudniu 2010 a koscielny we Francji w sierpniu 2011, zrobilismy tylko liste tego co nam przyszlo do glowy, jak chcielibysmy zorganizowac ale to tak zeby nie zapomniec i tyle z organizacji. pierwsze miejsce gdzie sprawdze za sukienka to butik w Pradze "Romantic Paris" ale to dopiero w 2011, na cywilny cos bardziej koktailowego, ale wiem gdzie szukac. na obraczki tylko patrzylam w necie zeby sie zorientowac jakie wzory mozna ale zadnego organizowania jeszcze ani nic. Jedyne co zrobilismy to sprawdzilismy jak jest z ubieganiem sie o narodowosc i jakie dokumenty potrzebne do slubu z obcokrajowcem i ile osob sie zmiesci w Krakowskim Bed and Breakfast gdzie spedzilismy wakacje rok temu i bardzo dobrze wspominamy. nic wiecej nie robimy jeszcze conajmniej przez rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_169
Hej dziewczyny a my z narzeczonym zareczylismy sie w sylwestra o polnocy, bylo bajecznie :) Mamy zarezerwowana sale na 27 sierpnia 2011 i z przygotowan to tyle, bedzie to nasza 6 rocznica bycia ze soba,wiec udalo nam sie idealnie z ta data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoszenka
My też pobieramy się w 2011, dokładnie w kwietniu (nasza 7 rocznica). Narazie zaklepaliśmy sale i orkierstrę, jeśli chodzi o suknię to oglądam tylko w necie, narazie nie zamierzam kupować, bo to kompletny bezsens! Po pierwsze będą nowe fasony a po drugie teraz jestem na diecie i może uda mi się schudnąć przez te dwa lata. :P Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Panny Młode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priferrr
nika_169 dnia 27 sierpnia 2011 tez bedziemy obchodzic 6 rocznice :D :D :D:D ślub bierzemy w przyszlym roku dnia 28 sierpnia :) niestety w 2010 nasza rocznica nie wypada w sobote ;) ale coz bedzie to dzien po rocznicy bycia razem i dzien po rocznicy zareczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy na 18.06.2011. zaręczeni jesteśmy od 8 miesięcy, ale teraz dopiero ustaliliśmy datę, ta nam się podoba bo pomiędzy moimi urodzinami a rocznicą zaręczyn :) póki co nie myślimy o rezerwowaniu sali itp, planujemy tylko obiad na 20-25 osób z najbliższej rodziny, nie stać nas niestety na duże wesele, a jakbyśmy już to wesele robili musiałoby być na ok.70 osób. za dwa lata Narzeczony skończy studia zaoczne, ja będę rok po ukończeniu podyplomowych, kredyty za samochód będą już spłacone, i będzie można się rozejrzeć za mieszkaniem bo teraz niestety nas nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość has
nie rozumiem dlaczego wszyscy tutaj się tak bulwersują co do terminów i przygotowań. my też planujemy na 2012 w naszą 7 rocznicę, a data taka ponieważ w tym roku wypada akurat nasza rocznica na sobote..(wymyśliliśmy to sobie już chyba z dobry rok temu) i już wiem,że dwa lata przed będziemy rezerwować sale i muzyke, bo zależy mi na tym,żeby wesele było tam gdzie sobie wymyśliliśmy.oczywiście co do reszty przygotowań, no to już przed ślubem bliżej.ale myślę,że rezerwacja sali na dwa lata przed uroczystością,to naprawde nic złego.. a odmyślanie się nie ma nic do rzeczy, bo planując ślub w pół roku można się też rozmyślić..powodzenia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze my - 03.09.2011 - nasza piąta rocznica :):):) Bylismy dzisiaj zamowic sale i okazalo sie ze w wiekszosci sal w miescie na 2011 od maja do pazdziernika terminow brak :/ Cale szczescie przyszly tesc spadl nam z nieba mowiac o tym ze w poblizu remontowany jest zabytkowy dworek i w sierpniu tego roku ma tam byc pierwsze wesele :D Na dodatek wlasciciel jest jego kolegą :) Bylismy obejrzec, baaaajka, istny palacyk posrodku pieknego parku i ... juz wszystko zalatwione :) W tym roku zalatwie jeszcze tylko zespol, reszte przygotowan zostawiam na przyszly Pozdrawiam wszystkie \"11nastki \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....................
2011 to wcale nie taka abstrakcja. My planowaliśmy ślub w lato 2010. ale zaczęliśmy szukać sali dopiero w marcu i...jest lipa :/ A nie wierzyłam znajomym, które mówiły, ze trzeba rezerwować z 2 -letnim wyprzedzeniem. I najlepsze jest to, że jak pytam o terminy na lato 2011, to już niewiele zostało. Więc zarezerwujemy salę na kwiecień lub maj 2011 już teraz, a ci którzy się śmieją, że to za szybko, to ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem,jedne mówią,że źle jak do ślubu są 2 lata,inne narzekają,że źle,jak do ślubu dojdzie parę miesięcy po zaręczynach.ja się zaręczyłam we wrześniu 2008,wychodzę za mąż w sierpniu b.r.i czekam-teraz mnie zjedźcie!najbardziej chamsko,jak tylko potraficie.Rany Boskie nie widzę związku w \'głupiaś kwoka,ślub za 2 lata,ty zdąrzysz zgrubnąć albo chłopa stracić\' albo \'nawiedzona pędzi do ołtarza tak jak stoi bo się boi przytyć albo że chłop niepewny materiał\' każdy bierze ślub wtedy,kiedy uważa że nadeszła odpowiednia pora,więc beznadziejne są przykłady powyższych opinii krytykujących decyzje innych. dobranoc paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam ryba ile ktos czeka od zareczyn do slubu. ale znam osoby ktore po zareczynach byly ze soba jeszcze 3 , 4 lub 5 lat i to nie mialo wiekszego sensu bo koles sie oswiadczyl a dalszego kroku juz nie chcial zrobic. to poco robic ten pierwszy, mysmy zsie zareczyli w lipcu 2008 a slub teraz w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkammm
My tez pobieramy sie w 2011.Wstepna data 06 sierpnia. Sale tez mamy wstepnie zarezerwowana. Nic pozatym. Tylko ja sobie pomalu planujesz szczegoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja planuje na 2015rok! A tak serio to zawracacie sobie i facetowi głowe sukniami, salami i duperelami na tyle czasu przed! Po co? Nie macie innego hobby? Nie macie nic do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my powiemy sobie tak 13-stego :) w 2011 hahahahah bo ten caly slubny cyrk pasuje do tej daty. no i mam juz zalatwione wszystko : sale, zespol, fotografa. tort bedzie smietankowy z wisniowym dzemem, mamy ustalone menu. goscie dostali juz zaproszenia, zeby mogli uzbierac duzo peniazkow na prezent przez ten czas. do slubu pojedziemy bialym hummerem, a moja sukienka jest do odbioru za tydzien. w zwiazku z tym jestem na diecie - nie jem nic po 18-tej... (czytaj o 18-tej jem tyle zeby nie zglodniec do rana ;)) no. jedyne co nie mam to kwiatkow jeszcze, bo by zwiedly do tego czasu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo coz za zbieg okolicznosci-dopiero moniczka skomentowalam twoj wpis w innym topicu ze wysypiesz stos kopert na srodek pokoju bo nie interesuje cie kto dal ile kasy a tu piszesz zeby jednak goscie nazbierali tej kasy jak najwiecej...no,no...coz za rozdwojenie jazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede zoną w 2011
My mamy date na 6 sierpnia 2011 r, dokladnie w naszą rocznice :)). Na razie jesxcze nic nie zalatwoine, bo to bedzie tylko obiad w restauracji dla najblizszej rodziny. W wakaje zamowimy fotografa, bo na ladnych zdjeciach nam najbardziej zalezy. :), pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niektore komantarze bardzo uszczypliwe i nie na miejscu :> ja pozdrawiam od razu wszystkie przyszle Panny Mlode na rok 2011 :) ja co prawda bede miec slub w 2010, ale chcialam stanac po waszej stronie :) my zareczylismy sie we wrzesniu 2008 i praktycznie od razu zaklepalismy sale i zespol :) wiec tez praktycznie dwa lata przed slubem a tu juz prawie rok minal i do slubu zostalo troche podan rok :) lepiej miec wszystko zaklepane i pewne niz sie potem uganiac, i nie przejmujcie sie dziwnymi sarkastycznymi postami ktore maja dowiezc niewiadomo czemu :) pozdrawiam was serdecznie i zycze milych przygotowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
no a nam tak sie zlozylo ze wlasnie sie dowiedzialam ze bededziemy mieli dzidziusia. ale to nic nie zmienia. slub tak jak byl zaplanowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła szczesliwa--> gratuluje :) który to już miesiąc? :) kobietki powiedzcie mi jak to jest u Was z dekoracją sali?ilepłacicie i co ona zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
drugi miesiac:-) tak wiec samopoczucie takie niebardzo ale podobno mija wiec czekm cierpliwie:) u nas sala dekorowana nie bedzie , dlatego ze sama w sobie jest badzoelegancka i kazde zdobienie zrobilo by juz mala szopke. tak wiec dekoraja odpada. jedynie stoly i miejsce pary mlodej jakos ale to podobno w gestii hotelu lezy musze sie upewnic jeszcze):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie uwagi na bok to było dla inteligentych ;) ale data sie zgadza... w każdym bądź razie fajnie, że ktoś czyta te moje wypociny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła szczesliwa, no i fajnie ze bedziesz brała slub gdy dzidzia już edzie na swiecie, nie wyobrazam sobie Tego Dnia będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
Witam Forumowiczki, My również planujemy ślub w 2011, ale na razie zero przygotowań. dowiadywaliśmy sie o sale - zamowienia na 2011 przyjmują dopiero po nowym roku:) wiec mamy jeszcze torchę czasu...na razie czekam na romatyczne oświadczyny:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpien 2011.wczoraj padla ta data. a na pierscionek jeszcze czekam:) ukochany wraca w tym tyg.z zagranicy,wiec moze jeszcze w tym miesiacu? i jak czujecie sie dziewczyny wiedzac kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×