Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość zolwikk
planujecie wesele bez zareczyn jeszze? to tez od dupy strony robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanwiam się czy naprawdę Wszytskie przyszłe mężatki są w tak komfortowej sytuacji, że ciach prach natychmiast po zaręczynach mogą planować ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
niewiem czy wszystkie napewno wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaplanowaliśmy ślub 1,5 roku po zaręczynach. Myślę że tyle czasu jest ok. Jakbym miała czekać jeszcze dłużej to bym zwariowała...Czasami żałuję że nie jesteśmy tacy majętni aby zorganizować wszystko w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
do madzianietka cieszę się że chociaż ty zaczaiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
rowniez zaczailam ale no koment bo nie kumam poco sie nasmiewasz z tego ze ktos juz duzo wczesniej czyni przygotowania. to nasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi do 2012 to mozesz nie
wlezc w suknie z 2009:)))) no i pan mlody moze sie kilka razy zmienic. smieszne jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihhhhb
pewnie że wasza sprawa ale po co 2 lata wcześniej rozglądać się za suknią :) ;) sala kamerzysta fotograf i zespół no ok ale suknia ;) w sumie ja zaczęłam 8 miesięcy wcześniej a teraz do ślubu 4 miesiące a sukni nadal nie wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihhhhb
phi do 2012 to mozesz nie następna nie zaczaiła :) ;P dziewczyny życzę powodzenia abyście znalazły wszystko idealne i najlepsze i aby wam ten czas do ślubu zleciał tak szybko jak nam :) :) im bliżej tym więcej radochy :D :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
rozgladam sie za suknia bo sprawia mi to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"phi.. do 2011 mozesz w suknie nie wlezc\"---> no pewnie, dla wiekszości z Was upolowanie chłopa to szczyt marzeń, a pierścionek na palcu (tudzież obrączka) upoważnia do żarcia jak świnie z koryta i rozmiaru 40 i wyżej. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzla szczesliwa
no wlasnie chcialam zauwazyc ze niektore dziewczyny potraia trzymac ladna linie cale zycie a nie tlyko na okazje slubu. w tym ja. wiec nie mam sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już rozumiem, dlaczego dla Większości z Was szybki ożenek po narzeczeństwie jest konieczny... a) nie dajecie rady tyle wytrzymać na diecie b) boicie się, że facet ucieknie c) kupujecie sukienke na konretny rozmiar i trzeb aszybko do ołtarza, bo może gorset się nie zapiąć:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
calabaza ale tu jest mowa o poznym ozenku a nie szybkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
no to cie nie kumam :-) zareczylismy sie teraz. slub za dluugi czas. gdybym byla jak 60 % lasek to bym przytyla do tego czasi u schudla 10 razy. ale akurat nie potrafie sie obzerac wiec napewno nie utyje moge jedynie cos zrzucic ale wole nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówię do dziewczyn, które zaraz po zaręczynach biorą ślub i krytykują długie narzeczeństwa:D że zapewne przyczyną dla której tak szybko jest obawa pzed tyciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmexxx
Dziewczyny nie przejmujcie sie tym ciaglym dogadywaniem. Czesto przesiaduja tu dziewczyny, ktore niecierpliwie czekaja na oswiadczyny i jakos sie doczekac nie moga stad ta zazdrosc :) tez kiedys wchodzilam tu i czytalam o przygotowaniach do slubow, marzac o swoich :) Te ponad dwa lata szybko Wam zleca :) ja zareczylam sie w sierpniu zeszlego roku od razu rezerwowalismy sale i zespol na sierpien 2010 i powiem szczerze, ze z sala juz mieslismy problemy bo nasza wymarzona miala terminy zarezerwowane do polowy 2011. Niektorzy sie dziwili dlaczego az 2 lata bedziemy czekac :) ale tlumaczylismy, ze chcemy urzadzic wszystko na spokojnie, chcemy zaoszczedzic pieniadze (studiujemy zaocznie) a przede wszystkim pobyc troche w tym narzeczenstwie bo to taki piekny okres :) ani sie nie obejrzelismy a tu juz zostalo do slubu 1,5 roku i za niedlugo przyjdzie czas na zalatwianie formalnosci w kosciele, szukanie kamerzysty, fotografa...itd :) Ja jestem szczesliwa, ze jest jak jest :D i doprawdy nie rozumiem osob ktore twierdza ze w stanie narzeczenskim mozna byc tylko rok i od razu slub..hmmm to raczej takie ,,malomiejskie'' myslenie, Kazdy robi jak chce :) Tak wiec powodzenia zycze drogie dziewczynki, najwazniejsze zebyscie byly szczesliwe :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmexxx
calabaza my z moim Misiem zareczylismy sie dwa dni po Was :) w 3 rocznice bycia razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :) I zazdroszcze ślubu już w 2010 :) ile bym dała by tez móc troszkę przyśpieszyć, ale my też zbieramy pieniążki :))))) Ja dostałam pierścionek po 9 miesiącach znajomości :)))))) A gdzie wyprawiacie wesele? Jeśli to nie tajemnica rzecz jasna, no i jak plasują się teraz ceny za wesele od osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roalia
my planujemy na sierpien 2011, w wakacje zaczniemy sie rozgladac za salą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmexxx
calabaza Dziekuje :) naprawde leci ten czas... :) My wyprawiamy wesele w restauracji, przepieknej, bardzo eleganckiej :D i jak na teraz wychodzi tam 140 zl od osoby za dwa dni!!!! to jest mega tanio, cena bardzo konkurencyjna :) jednak wlascicielka powiedziala ze do 2010 r. ceny pewnie ulegna zmiane, wyjdzie pewnie 10-30 zl drozej od osoby :) :) a zapomnialam dodac ze mamy w tym wszystko oprocz alkoholu i ciast na wynos dla gosci :) nawet tort w tym jest :D :) Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feses
ja planuje miec coreczke za dwa lata ale zarezerwowalam jej sale na slub, zespol i fotografa na 2024 rok macie jakies pomysly jakie sukienki slubne beda wtedy modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpkaaa
zalosna jestes dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plinkiut
nice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektóre dziewczyny sa zazdrosne widzę . Gratuluję :) przeciez nie hajtacie sie na 2 lata nie? wiec jak macie pobyć kilkadziesiąt lat razem to co to jest to czekanie 1-2 lata? pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Zizuze 1986 ślub macie mieć 18/06/2001r. dobre czas ma się cofać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×