Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Jakoś bardzo,bardzo mi dzisiaj smutno... :( Nie lubię tych gorszych dni... Pojawiają się nagle, bez większego powodu. Tak mi wtedy brakuje kogoś, by mnie przytulił... Czy doczekam się kiedyś tego ciepła, które może dać drugi człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotność - odwieczny przyjaciel człowieka Nigdy cię nie opuści, nie zdradzi A co najważniejsze - zawsze milczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, Kasiula, Dzięki za chwile wzruszeń! Łzy mi pociekły... 🌼 zapalone dwie świece, muzyka cicho brzmi, za ścianą dziecko śni... sen o matce, szczęśliwej kobiecie... czy dziecięce marzenia się spełniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok koniec samotnosci jutro piątek, wiec na sobote trzeba imprezeke zrobić w klubie samotnych!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cashmere Lady tylko pozazdrościć swieczki juz sie dopalaja,kominek gasnie !!! winko wypite czs sie przytulić tylko do kogo??? :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Witam wszystkich, Sameńka moja sprawa się wyjasniła..jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, teraz ryczę jak dziecko, bardzo mnie wzruszyła ta piosenka.... Dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 Hunter, dziękuję... Dobrze, że mam z kim pobyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonta chika, witam Cię serdecznie! 🌼 Cieszę się z każdej pomyślnej nowiny. Nina, Ty również witaj! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cashmere Lady, i Ciebie zapraszamy do nas...🌼 U nas czasem romantycznie, czasem bardzo wesoło ale zazwyczaj rodzinne! Będę na imprezie w sobotę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swoją ładną 25 letnią
ja tez jestem samotna :( i to na dodatek w zwiazku. to chyba najgorsza samotnosc jakiej mozna zaznac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina z kina oby tak dalej trzymaj!!! przyjaciel to najwiekszy skarb!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×