Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

No hejcia hejcia Zaczern jeszcze nicka. nnnoo Mówię ze wszystko ok nie martw się o mnie już nie jestem dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
kasparov ma dopiero 27 lat... Czy nie odrzucicie mnie z racji mojego wieku...??? Wszyscy mi dają mniej ale nie wiem czy ze względu na urodę czy rozum...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Sameńka ---> jesteś dzielna. jestem pelna podziwu dla Ciebie :) Nie kazdy potrafilby byc taki zaradny...Zostalas zraniona i sama z dziecmi ale poradzilas sobie, rzadko spotyka sie takie Kobiety:) a mi sprzedaja bez problemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, mnie się tragedia nie dzieje :) a są tu moi rówieśnicy/czki? :D a swoja drogą mili jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Wiem, że się uśmiejecie ale ja nie wiem o co chodzi z tym zaczernianiem i jak to się robi??? :o Nie mogę być na pomarańczowo? To taki ładny kolor! sameńka = BLONDYNKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wie ze tu są mili ludzie. Kasprov ja mam 22 lata. nnnoo Nic się nie dzieje. Naprawdę. Nie warto się o mnie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Hunter, dziękuję, piękny wiersz, dużo w nim prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samenka Z zaczernieniem chodzi o to że blokujesz nicka hasłem i nikt się nie podszyje pod ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byliście razem na jakiejś imprezie albo kawie? :) bo mi się tańczyc chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Nina z kina, Boże, to Ty byś mogła być moją córką! Ja się chyba załamię... Żartowałam :) Ale jesteście bardzo, bardzo dojrzali!!! Czyżbym była najstarsza? A możecie napisać skąd jesteście? Małopolska - tu mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
ja mam 20 tylko....mloda i glupia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję za kwatka, włoże go w klape marynary :D tak ogólnie napisze: *** GLOVADOGOORY ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
o Lubelszczyzna :) witam:) ja rowniez Wszyscy damy sobie rade wiecie? :) ( robie sie szalona optymistka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Kazdy z nas na innym etapie zycia a tak samo czujemy sie samotni...:) dobrze, że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Nina a Ty jaki masz problem? Damy rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Sama młodzież, aż mi głupio... Jak to możliwe, że jesteście samotni??? W takim wieku... To smutne, bo powinniście się cieszyć życiem. Chyba muszę Was zdopingować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Cała Polska! Ale fajni ludzie mieszkają w naszym kraju! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiał na niewłaściwych facetów. Jeden wyleciał bez słowa. A drugi hmm zależało mu tylko na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
A ja za kazdym razem trafaialam a jak juz trafilam to zniszczylam sama ten zwiazek. Pozostaje zyc dalej- bynajmniej probowac.... Nina nie zalamuj sie, wiem jak sie czujesz...ale bedzie dobrze.Trzeba miec pozytywne nastawienie.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Samenka---> widzisz, wiek w niczym nie przeszkadza, a wspolne problemy czesto lacza - nawet obce sobie osoby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K. Z kim chcesz się poznać? H. Nie to ze nie chce pisać po prostu ciężko mi mówić co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×