Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość tonta chica
Witamy witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina z kina dlaczego tak myslisz? sorki wysłało mi 2 raz wczesniejsza wypowiedz! Mysl pozytywnie NIGDY NIE MOW NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
Pewnie ze samo przyjdzie, wiecej optymizmu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasprov. Zostawił mnie facet- nazeczony. Bez słowa wyjechał, spakował walizki i sru. Drugi zrobił mi dziecko które straciłam. Żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ Witam :-) nina nie staraj sie tylko zacznij dzialac !Głow do gory i przed siebie Uwierz w Siebie ,kazda z nas ma cos w sobie! to nasz bron kobieca hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Tu nie o to chodzi ze jestem brzydka, głupia czy nienormalna. Po prostu widocznie nie jestem stworzona do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina z kina dasz rade ludzie gorsze maja problemy wiem cos o tym! tez straciłam faceta ,tyle tylko ze na zawsze bez powrotu bo tam gdzie on jest teraz powrotow nie ma ! ale zyje bo wiem ze mosze Nikt nam nie obiecywał ze bedzie łatwo,kłody non stop pod nogi ale staram sie je przeskakiwac i pchac tem wózek dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Pamiętam jak miałam te dwadzieścia lat, wychodziłam wtedy za mąż. Wydawało mi się, że to dużo. Czas strasznie szybko ucieka, nawet nie wiem kiedy. Łapię się na tym, że zapominam o latach. Pamiętajcie, macie prawo do poszukiwania, uczenia się na własnych błędach, nigdy nie podejmujcie decyzji za pohopnie. Pośpiech najgorszym doradcą, również w uczuciach. Wiem, że samotność czasem jest nie do zniesienia, ale Wy macie jeszcze mnóstwo czasu na ułożenie sobie życia. Czego nie mozna powiedzieć o mnie. Często czytam jak małżeństwa i w ogóle pary szybko się rozchodzą... Dosłownie po kilku latach. Wszyscy tu należycie do tych bardzo wrażliwych i dlatego chciałam Was przestrzec, byście nie popełnili tego błędu co ja. Mianowicie nigdy, choćby nie wiem jak kochalibyście, nie oddawajcie siebie w stu procentach. Ja tak zrobiłam, ufając, że mąż też ma mi to do zaoferowania. W związku zawsze trzeba pozostawić choćby małą nutę niepewności. Nie podawać serca na dłoni i cenić się ponad wszystko. Nie chcę się tu mądrzyć z racji wieku (he, he!) ale nie chciałabym by ktoś z was popełnił te błędy co ja niestety zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka, głupia czy nienormalna........... jestes soba i tak trzymaj! idzie wiosna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac bo mosze rano wstac ,ale wasz temacik zapisze :-) chociaz czesto tu wchodze wole czytac niz pisac jak cos odezwijcie sie na email !wole pogadac na gg bo sadze ze to bardziej komunikatywny portal ps Samotnosc tez moze byc piekna:-) do czasu osobiscie wolałabym sie do kogos przytulic ale co zrobic narazie sama Dziekuje za przyjencie do klubu papa Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina z kina to znajdz ale jak napisała Sameńka swiente słow nie oddawaj sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Chciałam Wam powiedzieć, że wydawaliści się starsi niż w rzeczywistości jesteście (z wypowiedzi) i dosłownie mnie zatkało. Teraz ludzie młodzi są bardzo dojrzali na prawdę, jestem pełna podziwu... Nina, Widocznie tak miało być... Pomyśl, gdyby spakował te walizki za kilkanaście lat? To nie był ten facet, ten Twój dopiero się pojawi, zobaczysz... Myśl pozytywnie, wiem, że w Twojej sytuacji nie jest to łatwe ale pozytywne myślenie działa cuda! Zawsze przed snem pomyśl sobie, że Twój mężczyzna , kórego jeszcze nie znasz też udaje się na spoczynek w tym momencie. Za jakiś czas Wasze drogi się zejdą, tylko to nie jest jeszcze ten moment... Uśmiechajcie się nawet wtedy, gdy jest ciężko. Uśmiech czyni cuda, ludzie wręcz lgną do takich radosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Usmiech to coś najpiekniejszego powstaje z niczego a potrafi zdziałać cuda" Powtarza mi to mój anioł stróż :D Nie szukam faceta on ma mnie znaleźć i pokochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×