Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Samenka Nie wiem czy wypada tak do starszych się zwracać ale nie pojmuje czemu taka zajebista kobieta jak ty jest sama. Chore to. Kasia Nie jestem leniem po prostu za bardzo się starałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
do nnnoo... podarujcie mi tego czarnego nicka, popracuje nad tym za jakiś czas, obiecuję. Powiedzcie mi, czy jak podam mojego E- maila, to wyskoczy przy nicku na topiku? Rymło mi się. Pytam, bo w adresie mam nazwisko, a nie chciałabym aby ktoś, np. mąż mnie rozpoznał. Wprawdzie nie piszę tu nieprawdy, ale po co ma wiedzieć, że się użalam nad sobą. Przy nim udaję dzielną, choć taka wcale nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sameńka
Kasiula, dzięki. Ja jestem neptyk komputerowy :o A jak się kapłam jak się robi te graficzki, to cieszyłam się jak dziecko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina to nie ja pisałam ze jestes leniem,poprostu odpocznij odposc facetow narazie zajmij sie czym innym! nie mysl o tym samo przyjdzie nawet nie bedziesz wiezdiała kiedy czego z całego serducha Ci życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K. To chyba coś zle zrozumiałam. Przepraszam. Wiesz ja narazie muszę wszystko przemyśleć uspokoić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam :-( co 5 minut dzemka na kom bedzie poł godzinki uszczypne!!!hihihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja też zmykam pod prysznic i pod kołderkę, bo jutro do pracy. Życzę Wam słodkich snów! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, masz problemy ze spaniem? Bo ja straszne od kiedy tak się podziało u mnie. Budzę się codziennie jak w zegarku o 3 - ciej i koniec spania! I zasnąć nie mogę. Jakieś lękowe. Biorę leki na sen i depresję, bo bez tego bym umarła chyba, taka prawda. :( Nie siedź tu sama, bo dopiero nie zasnę... Wczoraj jak przeczytałam tontę, to miałam nockę z głowy, całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×